Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

33 minutes ago, uvrnuto said:

Dožiru dati ključeve ekipe, pa da vidimo na čemu smo

Nije to tako jednostvano. I Zeljko je juce izjavio da PJ razume igru, ali mu fali agresivnosti.
Ne mozes nekome tek tako dati kljuceve, ako ih taj neko ne uzima.
Naveo je i primer da je zvao napad za njega gde je PJ lose odigrao ali je trazio sam ponovo (sto je pozitivno) i onda je resio mnogo bolje (sve je njemu ovo novo i normalno je da mu treba vremena, a ako ce neko izvuci iz njega sta treba, onda je to Zeljko).
 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ali osim PJ, bukvalno nema ko da drzi kljuceve. Aleksi i Smajliju bi ispali kroz šaht, Nan nije niti ce sad postati lider, dok je Ledej ultra elitni EL prašinar koji je bukvalni i figurativni security detail za Pantera. 

 

Like it or not, PJ je taj koji jedini ima potencijal da vozi tenk. Koliko uspesno u ovom momentu? Verovatno ne previse.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, СтелаРоса said:

Izostanak takvog igraca je uvek hendikep, jer u kakvoj god da je formi i dalje je ime broj jedan u timu i neko na koga ce protivnicka odbrana biti fokusirana, sto rasterecuje saigrace. 

 

Upravo zato mislim da je i juče igrao. Odvlačio pažnju odbrane da drugima bude lakše, jedino što je izgrešio sa pasovima, pa je ispalo loše.

 

Sve u svemu, mislim da bismo lakše juče dobili da je Panter manje igrao. A takođe, mislim da će biti neuporedivo teže bez njega u ponedeljak, jer se sada zna da ne igra i drugačije se priprema tekma.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, СтелаРоса said:

Izostanak takvog igraca je uvek hendikep, jer u kakvoj god da je formi i dalje je ime broj jedan u timu i neko na koga ce protivnicka odbrana biti fokusirana, sto rasterecuje saigrace. 


sve si u pravu ali cu probati da pojednostavim… sve ce zavisiti od vaseg suta za 3 i skoka…

 

Panter nije kljucan za te dve stavke…

 

i mozda bolje da vidimo  kako ce se PJ snaci y vecoj minutazi

Link to comment
Share on other sites

Simptomatično je još sinoć bilo kad je na kraju klupe presjedio cijelu penal završnicu. U takvim situacijama bi i kao decoy bio i više nego upotrebljiv. Od početka sezone je bio u par situacija gdje je dobijao udarac u koljeno ili gdje je djelovalo da je nešto (kuc kuc) ozbiljnije.

 

Generalno, imali smo mnogooo sreće sa zdravljem nosioca zadnjih 20ak mjeseci, i sa ovakvim stvarima mora da se živi. Nek se zadrži pauza na 15ak dana, i sve će biti ok. Hendikep naravno da jeste, ali i prilika da ostali igrači dodatno povuku. PJ na prvom mjestu, Aleksa je svakako u zaletu, a Danilo i Ognjen moraju naći način da doprinesu sa više od par bljeskova na meču. Imamo i primjer Yaga od sinoć, u odsustvu Nedovića, opušteno bi bio x faktor pobjede, iako praktično nije vidio EL teren ranije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je to sinoc receno/otkriveno kako bi se u startu sprecilo osipanje javne paljbe po kapitenu.

 

Ali da, mogli su i trebali sacekati makar jos tih par dana, nije Kevin delikatan cvetic. Svestan je i sam kako izgleda na terenu i nikakva kritika ne bi trebala da ga pogadja na pogresan nacin.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...