Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

18 minutes ago, Beonegro said:

Hoću, mislim da je lagao da skine pritisak sa Pantera koji se očito resetovao na početak prošle sezone i sad je ponovo tamnoputi Danilo Anđušić.

Treneri uglavnom lažu o stanju u ekipi, zavisi samo da li im u datom trenutku odgovara da pričaju da je stanje bolje ili gore od stvarnog.


Pantera su na pocetku prskali po nozi sa nekim sprejem, onda je u jednom trenutku izasao pa ga je neko pregledao, na kraju je usao na sekund i izasao hramljuci pa su ga opet sa istim sprejem popravljali, posle utakmice je hramljao. Ne znam da od kada je povreda, ali znam da je lecen od pocetka do kraja meca. 

Edited by fedor
  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Beonegro said:

Hoću, mislim da je lagao da skine pritisak sa Pantera koji se očito resetovao na početak prošle sezone i sad je ponovo tamnoputi Danilo Anđušić.

Treneri uglavnom lažu o stanju u ekipi, zavisi samo da li im u datom trenutku odgovara da pričaju da je stanje bolje ili gore od stvarnog.

 

25 minutes ago, Beonegro said:

Ovo naravno nije istina, jer da ima neki problem ne bi igrao protiv Mege, ili bar ne bi bio u petorci na toj tekmi.

 

Panter je od dolaska propustio koliko utakmica? Možda grešim ali mislim da je bilo dva load managementa protiv nekog ABA fenjeraša i to je to. Ultra konstantan igrač kada je u pitanju prisustvo (he he, prisustvo/čašćavanje), koji je vukao ogroman procenat od 80ak utakmica po sezoni otkako je u dresu. Da se nije cimao u nekim defanzivnim kretnjama, ispratio igrača i sl. se dešavalo, kao i šuterski slump i neke loše odluke koje su normalne za 99% igrača sa velikim juzidžom.

 

Uzeo si početak prošle sezone kao nekakav reper, poprilično aprijatno budući da možemo po istom receptu i po Naneliju, delom i Egzumu, a suština je da je tim početkom prošle sezone, dakle tim, njihova neuigranost ili makar nepovezanost većeg dela igrača uticao na lošije partije maltene svakog pojedinca. 

 

Ne znam šta je sa Panterovim nogama, i verujem da treneri imaju tendenciju da ocrne ili osvetle situaciju taktički, ali baš sumnjam da bi Željko lagao da vuče neke probleme da to zaista nije slučaj, a neko iznad je i naveo da je bila situacija kada se nešto očigledno dogodilo. Osim što je super idiotluk da lažeš za igrača da je povređen, sa Panterom smo već imali situacije bledih partija ili šuterskih slumpova pa nikome nije padalo na pamet da priča o povredi, umoru i slično. Teško mi je, takođe, da poverujem da bi se neko igrao sa karmom na ovakav način.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Još jedan pozitivan post:

 

Partizan juče od 4:32 do kraja, pa do 17 sekundi do kraja, nije imao nijedan promašaj iz igre i nijednu izgubljenu loptu. Na to dodati i bacanja 6-5.

Ozbiljan nivo koncentracije u najbitnijim momentima. 

 

I ajde, jasna je želja Žoca da ubrza, da dobije širinu u napadu, mora da kreće rizičnije jer zaostaje dosta. A jedan od rizika je bio i ofanzivni skok protivnika, mučimo se sa time i sa najvišim postavama. A sada smo sa ovim small ball-om uspeli da zagradimo sve, na obe strane.

 

Evo još jedan lud podatak: Zvezda nije imala skok u period od 6:16 pa 0:15 do kraja. I to u periodu kada je nama na terenu upravo pomenuta niska postava.

 

  • Like 7
  • Thanks 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Hajde podeli malo neke primere i brojke, moze na EL temi, bas me interesuje kako to gledas. 


Ja sam stekao isti utisak na osnovu instagrama postova i story-ja sa EL naloga.

Ima 22 posta u vezi sa našim derbijem, a 8 sa španskim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, realno *w said:

Još jedan pozitivan post:

 

Partizan juče od 4:32 do kraja, pa do 17 sekundi do kraja, nije imao nijedan promašaj iz igre i nijednu izgubljenu loptu. Na to dodati i bacanja 6-5.

Ozbiljan nivo koncentracije u najbitnijim momentima. 

 

I ajde, jasna je želja Žoca da ubrza, da dobije širinu u napadu, mora da kreće rizičnije jer zaostaje dosta. A jedan od rizika je bio i ofanzivni skok protivnika, mučimo se sa time i sa najvišim postavama. A sada smo sa ovim small ball-om uspeli da zagradimo sve, na obe strane.

 

Evo još jedan lud podatak: Zvezda nije imala skok u period od 6:16 pa 0:15 do kraja. I to u periodu kada je nama na terenu upravo pomenuta niska postava.

 

 

I tu idu dodatne pohvale za PJ-a, jer je bio baš aktivan na defanizvnom skoku u tom periodu, mislim da je pokupio 3 ili 4 lopte. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Shonewizard said:

 

I tu idu dodatne pohvale za PJ-a, jer je bio baš aktivan na defanizvnom skoku u tom periodu, mislim da je pokupio 3 ili 4 lopte. 

 

U petorci gde su spoljni Aleksa Jare Nunally, za očekivati je da PJ igra na 4, ali je u odbrani on jurio Gedraitisa, čini mi se, a Nunaly ostajao da se maje sa četvorkama uslovno rečeno, jer ni Luka ni Bolomboj nisu to. Bila je jedna situacija gde Naneli ostaje na Bolomboju a Teo pripaljuje trojku preko ruke koja ide u spoljnu stranu obruča, tu sam pomislio da imamo šanse da ih okrenemo. Mislim da bi samo za taj potez kod Željka bio instant klupiran, to se jednostavno ne radi, pogotovo ne ako znaš da nas je Bolomboj raznosio do tada

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Hajde podeli malo neke primere i brojke, moze na EL temi, bas me interesuje kako to gledas. 

 

Nemam baš vremena da vadim sve brojke, ali lako može da se proveri.

 

Uđeš na Instagram i na profilu EL klikneš da ti pokazuje samo reelove. Tu onda vidiš bez da ulaziš u svaki posebno koliko koji ima pregleda.

 

Na tviteru se vidi koliko koji post ima reach.

 

Tako da imamo i ovo što @uvrnuto kaže, da je dosta više postova bilo sa našeg derbija i mislim da je njihov social media guy bio u Beogradu, a ne u Španiji. Što isto govori nešto.

 

A ovako na brzinu samo, najviše pregleda među reelovima ima Aleksina trojka 489K i 1.7k deljenja i imamo još dosta sa derbija i svi su preko 100k, dok najgledaniji reel sa El Clasica ima samo 73k pregleda i 15 deljenja.

 

Ali ovde je stvarno bitno da li su ti pregledi samo od Srba ili ipak to zanima i širu publiku.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nemanjaol said:

 

Nemam baš vremena da vadim sve brojke, ali lako može da se proveri.

 

Uđeš na Instagram i na profilu EL klikneš da ti pokazuje samo reelove. Tu onda vidiš bez da ulaziš u svaki posebno koliko koji ima pregleda.

 

Na tviteru se vidi koliko koji post ima reach.

 

Tako da imamo i ovo što @uvrnuto kaže, da je dosta više postova bilo sa našeg derbija i mislim da je njihov social media guy bio u Beogradu, a ne u Španiji. Što isto govori nešto.

 

A ovako na brzinu samo, najviše pregleda među reelovima ima Aleksina trojka 489K i 1.7k deljenja i imamo još dosta sa derbija i svi su preko 100k, dok najgledaniji reel sa El Clasica ima samo 73k pregleda i 15 deljenja.

 

Ali ovde je stvarno bitno da li su ti pregledi samo od Srba ili ipak to zanima i širu publiku.

 

Košarkaški fenovi vole odlučujuće trojke, dobru atmosferu i crunch time, mada realno je da gro EL-inog reacha dolazi iz Srbije, Turske, Grčke i Litvanije, što vrlo ima smisla. Dok pišem ovo ponovo se podsećam o problemu koji EL ima, a to je da su najveći/najverniji fenbejzovi u nabrojanim zemljama, a najveća tržišta i tamo gde bi zaista hteli da se oglašavaju i rastu na potpuno drugim lokacijama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno, da ne zaboravim da se iznova poserem po najplacenijima, za jos jedan u nizu tone deaf performansa i čentovanju apsolutno najglupljih stvari u najgorim momentima. 80% pevanja je bilo da komsije sisaju, potom "sto ja volim taj seks" kada sa -13 smanjujemo na -11. Bravo majstori !

 

A kada bas nista ne ide na terenu, tesitraju se niske frekvencije od strane cele Arene, ne valja rusiti tradiciju. 

Edited by MC Thunder 2
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Naravno, da ne zaboravim da se iznova poserem po najplacenijima, za jos jedan u nizu tone deaf performansa i čentovanju apsolutno najglupljih stvari u najgorim momentima. 80% pevanja je bilo da komsije sisaju, potom "sto ja volim taj seks" kada sa -13 smanjujemo na -11. Bravo majstori !
 
A kada bas nista ne ide na terenu, tesitraju se niske frekvencije od strane cele Arene, ne valja rusiti tradiciju. 
Kao da im je omiljena - šta grobari rade kada ne ide...
Pa jbt bog, pevaj to kada je izvesno duvanje na kraju, a ne na -6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nemanjaol said:

 

Nemam baš vremena da vadim sve brojke, ali lako može da se proveri.

 

Uđeš na Instagram i na profilu EL klikneš da ti pokazuje samo reelove. Tu onda vidiš bez da ulaziš u svaki posebno koliko koji ima pregleda.

 

Na tviteru se vidi koliko koji post ima reach.

 

Tako da imamo i ovo što @uvrnuto kaže, da je dosta više postova bilo sa našeg derbija i mislim da je njihov social media guy bio u Beogradu, a ne u Španiji. Što isto govori nešto.

 

A ovako na brzinu samo, najviše pregleda među reelovima ima Aleksina trojka 489K i 1.7k deljenja i imamo još dosta sa derbija i svi su preko 100k, dok najgledaniji reel sa El Clasica ima samo 73k pregleda i 15 deljenja.

 

Ali ovde je stvarno bitno da li su ti pregledi samo od Srba ili ipak to zanima i širu publiku.

 

Na tragu one price o brendu... Zaista bi bilo instrumental utvrditi kako su teritorijalno rasporedjeni svi ti pregledi, klikovi, serovi, lajkovi.

 

Doduse, ovde u direktnoj komparaciji treba obratiti paznju i na novelty faktor - recimo Real, Barsa, PAO i Oly su toliko dugo u EL i odigrali su shitload derbi meceva pa kad dodje jos jedan ovakav uglavnom ne predstavlja nista posebno za neku siru publiku. A kapiram da su dueli izmedji KKP i KKCZ prilicna egzotika ovih dana - rosteri su poskupi, ima atraktivnih igraca, navijanje je ludacko za prosek EL, naboj i mogucnost incidenta na maxu...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Medicinski izveštaj: Kevin Panter van tima u narednim danima

 

Quote

Kapiten KK Partizan Mozzart Bet je tokom sinoćnog derbija doživeo povredu koja će ga odvojiti od terena u periodu pred nama. Panter je doživeo povredu zadnje lože, dok je na drugoj nozi pretrpeo jak udarac u koleno.

Priroda povrede je takva da će kapiten crno-belih, prema prvim prognozama, biti van tima minimum dve nedelje.

 

  • Tuzno 7
Link to comment
Share on other sites

Tako nam i treba kad smo jadovi i posle onakvog ceđenja igrača prošle godine, opet dodjemo u situaciju da radimo isto.

 

 

3 minutes ago, uvrnuto said:

Dožiru dati ključeve ekipe, pa da vidimo na čemu smo

 

Apsolutno. I već ga vidim 3 lične u prvoj četvrtini.

Edited by realno *w
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...