Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Verovatno je van zone komfora u smislu: novi saigraci, novi trener, kompleksne akcije plus nivo kosarke ipak iznad Bajerna. Bice to dosta bolje kad povrati samopouzdanje u sut a pogotovo prodor. I dalje ce imati iste mane samo se nadam da ce uspeti da nekako prenese naglasak na svoje kvalitete.

Edited by Marvin
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Koliko Kaminski ne postoji u odbrani to je nevjerovatno, cijelu utakmicu su ga silovali a na kraju su maltene svih devet poena dali preko njega.

Rupetina.

Onaj potez kad pravi kos i faul (a trebalo da bude i nesportska), je prava slika njegove nesvesti igranja odbrane.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Za početak me teši što će se vratiti Ponitka i neću gledati nesretnog Trifunovića ovoliko.

 

Ali druga stvar mi je neverovatna, treća godina Ledeja u Partizanu, mi nemamo opciju i čovek pegla 30 minuta. Jedino ako je plan Smajli na 4, većinu njegovih minuta, pa da to možemo kada i ako, dodje centar.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko ovde problema ima, to je neverovatno. Mi smo jako daleko od toga da budemo ekipa u rangu prošlogodišnje, a kamo li nešto više.

Gde ne mrači. Prošle godine se nismo sastavili u odbrani do decembra sa sve Lesorom, Egzumom, Papom i Madarom a ranije smo krenuli s pripremama.

Ja verujem Željku, biće i ovo dobra ekipa.
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...