Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Ozbiljna partija kapitena, baš ogromna želja pokazana.

 

Ledej bi sigurno izvukao poneki koš i protiv Olimpijakosa, i dalje ne mogu da shvatim da smo došli u situaciju da igramo taj meč bez njega.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

Perfektna egzekucija KKP u napadu koju ponekad zaseru Frenk i PJ neodlucnoscu na otvorenom sutu.

Ali ofanziva za pozeleti.

Zasluzena pobeda i drugo mesto za sad.

Mislim da nam je 2.mesto osigurano bez obizra na zadnje kolo

 

samo kad bi se ovaj PJ bar malo upalio… ne fali mnogo

Link to comment
Share on other sites

Uh, nije prijatno gledati odlično izdanje naše ekipe večeras i stalno slušati glas u pozadini koji čeka u kom trenutku će sve da se raspadne. Ipak, kad je najgušće bilo pokazali smo karakter i priveli meč kraju na najbolji mogući način.


Ne moram da pričam koliko bitna pobjeda. Oni odmorni, spremali se deset dana samo za nas a mi umorni i poljuljani posle onakvog poraza u četvrtak. Zato mi je posebno drago što smo konačno pokazali karakter i odigrali možda ponajbolju utakmicu ove sezone, ili bar najbolju još od Valensije.

 

Kep na prvom mjestu, povukao kapitenski, ubacivao, dobacivao, skakao, vukao ekipu cijeli meč. Srećom po njega i nas, nije morao puno da vuče jer smo se timski pojavili večeras (let the bodies hit the floor!), Zeki prvenstveno (missed you so much bro) ali i drugi - Frenki, Nun, PJ, Aleksa, pa i ostali koji su ulazili nisu bili minus faktor. 
 

Elem, očekivao sam teško mrcvarenje, cijelu utakmicu u minusu a dobio sam sve naopako. Budućnost je odigrala jako dobru utakmicu a opet smo ih nadigrali poprilično glatko, da ne kažem lako. 

 

Sad da iskoristimo momentum dok je tu.

 

Malo nam za sriću triba.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Son_of_a_gun said:

odigrali možda ponajbolju utakmicu ove sezone

Brt, pet puta jeftinija ekipa je imala egal protiv nas na 40 sekundi do kraja, da li si siguran da smo gledali istu utakmicu i istu sezonu?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beonegro said:

Brt, pet puta jeftinija ekipa je imala egal protiv nas na 40 sekundi do kraja, da li si siguran da smo gledali istu utakmicu i istu sezonu?


Kakve to veze ima?

 

evo danas real izgubi od Manrese kuci… koliko su oni skuplji od njih

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ScepanScekicSto said:

 

Milo mi je što su Srbi u CG ogorčeni zbog druženja sa podgojenim Nikolićem, dok je druženje sa nekoć najvećim švercerom duvana u Evropi, ali i preferencijalnim korisnikom deviza za šticovanje iz Zlobodanovog vremena (baš jednog od onih zbog kojih su vam roditelji imali plate po 2DM), Veskobarom. business as usual.

 

Nije da dotični nije naprosto uzvratio gostoprimstvo koje mu je Žoc, sa Kićom, nedavno ukazao na Zlatiboru 🙄

Edited by Beonegro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Beonegro said:

Brt, pet puta jeftinija ekipa je imala egal protiv nas na 40 sekundi do kraja, da li si siguran da smo gledali istu utakmicu i istu sezonu?

 

I Real je 48 puta skuplji od Manrese, pa su pukli danas 10 razlike kući.

 

Naravno da je ovo daleko od dobrog, ali sam stvarno priželjkivao bilo kakvu pobedu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ScepanScekicSto said:


Kakve to veze ima?

 

evo danas real izgubi od Manrese kuci… koliko su oni skuplji od njih

 

Nemoj da se ljutiš na mene što konstatujem očigledno

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Beonegro said:

Brt, pet puta jeftinija ekipa je imala egal protiv nas na 40 sekundi do kraja, da li si siguran da smo gledali istu utakmicu i istu sezonu?


Pa ako si gledao ovu sezonu kao i ja onda si sam sebi dao odgovor. 😁

 

Ne zahebavaj, skoro 40 minuta ozbiljne, koncentrisane igre sa smislom, umor-odmor, momentum, jbna Podgorica, jbni Fletcher - sve smo izdržali.

 

I ne bih ja baš podcjenjivao Budućnost, ima tu dosta kvaliteta, baš dubok i ujednačen roster. I oni su imali dosta turbulencija ove sezone ali daleko da su kanta protiv koje bi iko u njihovoj dvorani mogao unaprijed upisati pobjedu.

 

Vrlo sam zadovoljan prikazanim, zaista jesam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Beonegro said:

Brt, pet puta jeftinija ekipa je imala egal protiv nas na 40 sekundi do kraja, da li si siguran da smo gledali istu utakmicu i istu sezonu?

Loši smo. Ali malo više optimizma nije na odmet.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne bih baš rekao da je bilo glatko. Opet smo došli u situaciju da jedan napad odlučuje iako smo vukli lepu razliku dosta dugo. Da Zek nije pogodio iz ne baš sjajne pozicije i napada bilo bi gusto. 

 

N'umemo da zatvorimo utakmicu i to nas baš zajebava. 

 

Mada, prilično dobro smo izgledali u globalu.

Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, SteveFrancis#3 said:

Potpuno nepotrebna pobeda

 

U kom smislu?

----

 

Kako god, ono što sam siguran je da ne bih voleo da gledam polufinale protiv Budućnosti bez prednosti domaćeg terena, naročito ako se isto, u nekom ludom slučaju, desi ukršteno sa plejofom EL.

 

To je, valjda, svima jasno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...