Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Ja sam izgoreo kao sijalica od 100W jos protiv Virtusa. Od tad sam se pretvorio u stedljivu sijalicu, trosim malo - 4W ali zato tako i svetlim - nikako.

 

Sokiran sam (kosarkaskim) IQ nekih igraca a pogotovo kapetana. Ali Zeljko ih je sam birao, i to za ne male pare, pa sad nek se on maklja sa njima.

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Veliki respekt za Ponija sto je usao u verbalni konflikt sa onim Perom Anticem za sirotinju koji je pretio igracima. Ni on verovatno nije svestan u kakvu je imitaciju drzave dosao. Pa da su izgubili i 30 razlike, onakve situacije su sramota

 

Taj lik je baš seljoberčina teška, svaku utakmicu nekog napušava, sudije pre svega, jelte, ortači se sa obezbeđenjem i sl.

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Dusko said:

Bolje da tog seljaka indetifikuju i zabrane ulaz dozivotno...

Evo za one koji bi trebalo da ga identifikuju. 

Screenshot-20240209-173526-com-instagram

Samo što oni koji treba da ga identifikuju, oni ga odlično znaju. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosjan Willavić said:

Veliki respekt za Ponija sto je usao u verbalni konflikt sa onim Perom Anticem za sirotinju koji je pretio igracima. Ni on verovatno nije svestan u kakvu je imitaciju drzave dosao. Pa da su izgubili i 30 razlike, onakve situacije su sramota

 

1 hour ago, uvrnuto said:

 

Taj lik je baš seljoberčina teška, svaku utakmicu nekog napušava, sudije pre svega, jelte, ortači se sa obezbeđenjem i sl.

 

1 hour ago, Don Dusko said:

Bolje da tog seljaka indetifikuju i zabrane ulaz dozivotno...

Boga mi ispade da je momak 101 % u pravu.

PONITKA JE MAHAO PRSTOM I PRETIO MI" Oglasio se navijač koji se SUKOBIO sa igračem Partizana - OTKRIVENO zbog čega je nastao HAOS

Kasnije se ispostavilo da je u pitanju poznati tattoo majstor, Marko Jovičić, jedan od najboljih u svom poslu na ovim prostorima. On je sada za "Telegraf" ispričao svoju stranu priče.

- Uredno sam sa drugom i drugaricom došao na utakmicu kao i svaki put. Kako imamo sezonske karte i numerisana mesta, video sam da dve žene i jedan muškarac sede na našim mestima. Najljubaznije sam jednoj od žena prišao i zamolio na srpskom jeziku da ustanu i oslobode naša mesta, kako bismo mogli da pratimo utakmicu. Kada sam shvatio da ne govore srpski jezik obratio sam joj se na engleskom, ali uzalud jer dotična nije želela da se pomeri sa naših mesta. Kako sam video da je gorepomenuta raspoložena za raspravu, a ne želeći da ulazim u istu otišao sam do redara koji su ih odmah zatim prebacili na njihova mesta - rekao je Marko Jovičić za "Telegraf" i potom dodao:

- Ubrzo nakon toga počela je da mi pokazuje srednji prst, ne samo ona već i starija žena koja je bila sa njom, da me psuju i vređaju. Nakon toga su prebačene na drugi deo tribina. Ubrzo sam saznao da je to žena jednog od košarkaša Partizana, Mateuša Ponitke, koji mi je u momentu dok su mu premeštali ženu, a dok je trajala utakmica i dok je sedeo na klupi za rezervne igrače, mahao prstom i pretio kako će se sa mnom obračunati nakon utakmice. Dalji tok zbivanja ste imali prilike da vidite.

Objasnio je Marko da ovaj incident nema nikakve veze sa porazom Partizana.

- Dakle da razjasnim, ovaj incident nema veze sa time što je KK Partizan izgubio ili bilo čim sličnim, pa sam predstavljen u medijima kao besni i agresivni navijač. Pre svega sam veliki poštovalac kluba Partizan, verni i dugogodišnji navijač crno-belih i uvek sam uz njih i u pobedi i porazu, ali nepoštovanje, bezobrazluk, pretnje i bahatost od strane bilo koga ne dozvoljavam, naročito jer sam svoju kartu uredno platio - zaključio je Marko Jovičić za Telegraf.rs.

 

https://www.kurir.rs/sport/kosarka/4352390/oglasio-se-navijac-koji-se-sukobio-sa-ponitkom

PS. eto sta su mediji. Prvo napadnu i razapnu nekoga zbog klika vise a onda ispituju. Takva ni UDBA nije bila sta se danas radi i rade mediji.

Edited by Abizolirni
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Skyglider said:

 

Zar ima nekog ko misli da je ovo što je ovaj tetovirani pavijan rekao istina ? 

 

 



Marko jeste tetralan i "glasan" sto njegov fizicki izgled i nagovestava, ali u najgorem slucaju ovde samo filuje, svakako ne laze. Gospodja Dorota je sa svojom ekipom sela na njegovo mesto izmedju ostalog. Na njegove fine pokusaje da je pomeri nije reagovala, na njegove malo bahatije pokusaje da je pomeri nije reagovala. Onda je on obavestio redare koji su razresili situaciju, a gospodja Ponitka je besna zbog ishoda usla u svadju i gestikulacije, a Marko joj nije ostao duzan i to je cela prica. Na kraju se ona zalila muzu, a ovaj kad se vec posvadjao sa celom porodicom zbog njega nije imao razloga da to ne uradi i sa nekim tamo tetoviranim likom koji je oterao njegovu zenu sa stolice. 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Mi smo jos uvek matematicki u igri 

🙂

Inace naucio sam da ne likujem, jer je karma cudo 😂


pominjanje karme posle poraza u Bolonji, Jagovog coast to coast kosa, Franciskove trojke i Splita, ne znam sta bi moglo da iznenadi…

 

tj da budem precizniji iznenadjenje bi mi bilo nesto pozitivno…

 

a i bila zajebancija… 

Edited by ScepanScekicSto
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, fedor said:



Marko jeste tetralan i "glasan" sto njegov fizicki izgled i nagovestava, ali u najgorem slucaju ovde samo filuje, svakako ne laze. Gospodja Dorota je sa svojom ekipom sela na njegovo mesto izmedju ostalog. Na njegove fine pokusaje da je pomeri nije reagovala, na njegove malo bahatije pokusaje da je pomeri nije reagovala. Onda je on obavestio redare koji su razresili situaciju, a gospodja Ponitka je besna zbog ishoda usla u svadju i gestikulacije, a Marko joj nije ostao duzan i to je cela prica. Na kraju se ona zalila muzu, a ovaj kad se vec posvadjao sa celom porodicom zbog njega nije imao razloga da to ne uradi i sa nekim tamo tetoviranim likom koji je oterao njegovu zenu sa stolice. 

 

Jadan Marko, baš mi ga žao, sam protiv dve žene, orden heroja da mu se dodeli pošto se junački držao i nije pokleknuo. 

 

A što se Ponitke tiče i njegovog odnosa sa porodicom (majkom, ocem i bratom) to su njegove privatne stvari i besmisleno da se to poteže kao argument protiv njega. A ako pročitaš priču oko njegove porodice koja se pojavila u medijima, to je bukvalno priča svake druge porodice u Srbiji. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Skyglider said:

 

 

A što se Ponitke tiče i njegovog odnosa sa porodicom (majkom, ocem i bratom) to su njegove privatne stvari i besmisleno da se to poteže kao argument protiv njega. A ako pročitaš priču oko njegove porodice koja se pojavila u medijima, to je bukvalno priča svake druge porodice u Srbiji. 

 

Ovde se ne slazem.

 

Za ucinak na terenu, potpuno nebitno da li je serijski ubica ili najdivnije covek bez greha za zivota.

 

S druge strane, ovde pisemo o sukobu navijaca i igraca. O tattoo tipu nista ne znam, ali je vrlo relevantan privatan zivot Ponitke i cinjenica da brat ne ide u repku zbog njega, da ne prica s celom porodicom itd., jer pricamo o dogadjajima van terena.

Da budem jos plasticniji, verovatno i preterano: Rajan Gigs je j**ai zenu svog brata - da li bi iko dozvolio da drzi lekcije o moralu, da li bismo dopustili Majk Tajsonu ili Nikoli Bulatovicu da preti zeni u publici na bilo koji nacin...jesu ekstremni primeri, ali sportisti na parketu su jedno, a van njega nesto sasvim drugo (ima divnih ljudi, ljudi s grehovima raznim manjim i vecim, ali naravno i mega-dripaca kao i medju svima nama).

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, sole75 said:

 

 

S druge strane, ovde pisemo o sukobu navijaca i igraca. O tattoo tipu nista ne znam, ali je vrlo relevantan privatan zivot Ponitke i cinjenica da brat ne ide u repku zbog njega, da ne prica s celom porodicom itd., jer pricamo o dogadjajima van terena.

 

On se posvađao sa majkom, ocem i bratom zbog žene jer nisu hteli da je prihvate, najverovatnije zbog toga jer ova ima dete iz prethodne veze. I tu nema ničeg čudnog u tome. Zar bi ti dopustio da ti majka, otac i brat određuju sa kim imaš da se ženiš ?  Zato kažem da je besmisleno da se to poteže kao argument protiv njega jer je išao da se raspravi sa nekim tetoviranim pavijanom koji je bio neprijatan prema njegovoj ženi. 

 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skyglider said:

 

On se posvađao sa majkom, ocem i bratom zbog žene jer nisu hteli da je prihvate, najverovatnije zbog toga jer ova ima dete iz prethodne veze. I tu nema ničeg čudnog u tome. Zar bi ti dopustio da ti majka, otac i brat određuju sa kim imaš da se ženiš ?  Zato kažem da je besmisleno da se to poteže kao argument protiv njega jer je išao da se raspravi sa nekim tetoviranim pavijanom koji je bio neprijatan prema njegovoj ženi. 

 

 

 

Ako se posvadjas sa celom porodicom, zabranis rodjenom bratu da igra u reprezetaciji, to govori da nisi "med i mleko".

Ne kazem da je tattoo tip bio u pravu, ali ni da bezrezervno treba verovati Mateusu imajuci u vidu njegov privatni zivot.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...