Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Revenue share 35% od cene ulaznice, ukupno max do 70% cene sezonske... prihod se moze iskoristiti za sezonsku za sledecu godinu. 

 

Deluje smisleno. Superior Gold je bila 100.000din, pojedinacna karta za to mesto je 13.000dinara, dakle mozes da "zaradis" (zapravo povratis) 4.550din po tekmi (ako ne ides i ako se proda mesto). Ako ne odes na pola utakmica EL, da kazemo 8 utakmica, to je 36.400din za sledecu sezonsku. 

 

Poenta je da i klub i navijac imaju nesto od ovoga. 

 

Realno, niko nece doci do ovih 70% limita, odnosno bas ako je totalno sprecen pa ne ide bas ni na jednu preostalu. 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Zaratismo sa još jednim menadžerom. To je pravi put, sad će ovi preostali prvo nama da ponude igrače za koliko gdo damo pa tek ostali dolaze na red kad se mi namirimo.

 

Meni sve govori ova čuvena rečenica da mu je igrač rekao da misli da nije dovoljno cenjen... mislim da nema neke štete ni od nerealizovanog transfera ni od tog menadžera s kim kao ne radimo, ko god on bio

 

Anyway, oporavio sam se, sutra sam u moćnom Smailaga ljubičasto crnom, za sad imam 1/1, videćemo 

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dzep said:

 

Meni sve govori ova čuvena rečenica da mu je igrač rekao da misli da nije dovoljno cenjen... mislim da nema neke štete ni od nerealizovanog transfera ni od tog menadžera s kim kao ne radimo, ko god on bio

 

Anyway, oporavio sam se, sutra sam u moćnom Smailaga ljubičasto crnom, za sad imam 1/1, videćemo 

 

Zar nije malo neozbiljno nuditi 2 meseca igracu koji ima cvrst garantovan ugovor, i ocekivati da neko to prihvati a onda se jos duriti na menadzera?

 

Ali onako...iskreno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...