Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Pa nije bas da nije bilo. U prvoj cetvrtini gotovo sam siguran da je Frenky napravio korake jednom prilikom. Bila je jos jedna sumnjiva situaciju u nasu korist. Onda su u trecoj malo vise pustali, sto bi Aleksa rekao, "da nas biju". Ali nista nije uticalo na rezultat.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 10/3/2023 at 2:57 PM, goofy said:

Što se tiče utakmice u četvrtak, mi ćemo tu utakmicu izgubiti.

 Makabi vas dobio ✔️

 

On 10/12/2023 at 10:19 AM, goofy said:

Što se tiče današnje utakmice, mi ćemo tu utakmicu izgubiti.

Dobijen Asvel u gostima 

 

On 10/16/2023 at 1:18 PM, goofy said:

Što se tiče sutrašnje utakmice, mi ćemo tu utakmicu izgubiti.

Dobila vas Barsa ✔️

 

On 10/18/2023 at 4:41 PM, goofy said:

Što se tiče sutrašnje utakmice, mi ćemo tu utakmicu izgubiti.

 Dobio vas Oly ✔️

 

On 10/23/2023 at 11:13 AM, goofy said:

Što se tiče današnje utakmice, mi ćemo tu utakmicu pobediti.

Dobila vas Mega 

 

On 10/26/2023 at 9:17 AM, goofy said:

Što se tiče današnje utakmice, mi ćemo tu utakmicu izgubiti.

 Dobili ste Zvezdu 

 

Nije bas da ti ide 🙂 na 50% si za sada 😄 

 

 

 

 

9 minutes ago, goofy said:

Što se tiče današnje utakmice, mi ćemo tu utakmicu izgubiti.

🤔

 

 

Nego, nesto mi se javlja da cemo gledati skroz drugaciju utakmicu veceras, ne javlja mi se da li ce da ide na jednu ili drugu stranu, samo se nadam da nece biti hrkljus 🙂

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno ne vidim kako možemo dobiti bez prisustva kapitena - ne vidim da će Anđušić biti takav skretač pažnje u napada, a takođe ne vidim tog istog anđušića kako juri Šabaza/Jaga ili Nedovića (ako bude igrao). 

 

Očekujem bolju utakmicu Kaminskog, minute i za Balšu, više minuta za Uroša, možda i koji za Tristana. 

 

Sa druge strane, očekujem da njihovi centri nastave da nas maltretiraju... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Najbitnije je da se izbegnu vezani porazi.
Da iz večerašnje utakmice ne izađemo poraženi, potrošeni, skupljeni.

Tako da ću ja neki svoj utisak ostaviti za petak veče.

Inače večeras u 12 i Tristan i Drezgić, a moguće i da još neko neće dobiti minute.

Tako da će biti važan i sudijski kriterijum.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na kladionicama smo opet favoriti, nije mi baš jasno, jedino ako njima ne igra Hanga, onda smo u sličnom problemu na spoljnim pozicijama.

Inače ne mislim da je važnija ova utakmica od prethodne. Ako ostanemo u ovom sastavu, titulu u Aba nećemo osvojiti bez obzira na eventualnu prednost domaćeg terena. Ako ubodemo kvalitetno pojačanje na 4/5 onda se ne bojim ni finalne serije gde su oni domaćini. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Za ove dve i kusur sezone, odigrali smo ukupno šest utakmica bez Pantera, dobili kući Split u ABA i na jedvite jade išupali pobjede protiv Slaska kući u Evrokupu i protiv Mornara u gostima u ABA.

 

Sve tri utakmice protiv iole jačih protivnika smo izgubili, i to sve tri kući, dvije protiv Reala u EL i jednu protiv Cedevite u ABA.

 

Kevin na parketu znači mnogo bez obzira na formu, dovoljno je samo da stoji na terenu da se fokus odbrane pomjeri na njega. Svaki drugi izostanak bi se mogao nadoknaditi, za ovaj baš teško.

 

Trebaće nam neko nevjerovatno ludilo da iščupamo pobjedu večeras, mada ne sumnjam da ćemo se boriti do kraja.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Za ove dve i kusur sezone, odigrali smo ukupno šest utakmica bez Pantera, dobili kući Split u ABA i na jedvite jade išupali pobjede protiv Slaska kući u Evrokupu i protiv Mornara u gostima u ABA.

 

Sve tri utakmice protiv iole jačih protivnika smo izgubili, i to sve tri kući, dvije protiv Reala u EL i jednu protiv Cedevite u ABA.

 

Kevin na parketu znači mnogo bez obzira na formu, dovoljno je samo da stoji na terenu da se fokus odbrane pomjeri na njega. Svaki drugi izostanak bi se mogao nadoknaditi, za ovaj baš teško.

 

Trebaće nam neko nevjerovatno ludilo da iščupamo pobjedu večeras, mada ne sumnjam da ćemo se boriti do kraja.


 

kad ovako napises, onda nemamo sta da trazimo veceras.

 

al je problem sto nije to samo veceras, to je naredne 2-3 nedelje

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, odupri se ludilu said:

Dobijamo.

 

33 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nikakve sanse nemamo

 

13 minutes ago, Eddard said:

Lagano gubimo.

 

5 minutes ago, Luchifer89 said:

Možemo da batalimo ABA ligu posle današnjeg poraza.

Okrenimo se KLSu

 

Neki cete biti u pravu, a neki ce biti u krivu. 😄 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Jako je bitno pobediti . 

Ovo može da setuje pace u narednom periodu kada su u pitanju međusobni mečevi, zbog toga se nadam da će ekipa biti našpanovana do kraja. 

 

Dva kidney shot-a u razmaku od par dana mogu da komšije bace u ponor iz koga do kraja ove polusezone neće izaći. 

 

 

Edited by longbowman
Link to comment
Share on other sites

Naravno da je bitno pobediti. Dueli u ABA nisu nista manje znacajni od onih u EL. U deficitu smo vec zbog lelemudaskog pristupanja tekmama, pa bi osnovni red bio da danas budu na 101% sto se tice zalaganja i fokusa. Nema vise vremena (bar ne u regionalki) za lako cemo pristup i zabavljanje idejama da cemo izvaditi fleke nekad kasnije tokom sezone.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...