Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Al smo razmazeni. Ja sam se juce pregonio sa kolegama... i pre Kaminskog da smo npr sa Duletom imali ovakav tim... I da smo mi sada nezadovoljni sto pored Koprivice Tristana Smailagica i Ledeja a sad i Kaminskog i jos jedne cetvorke koja ce doci kukamo kako propada sezona... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Gb92 said:

Al smo razmazeni. Ja sam se juce pregonio sa kolegama... i pre Kaminskog da smo npr sa Duletom imali ovakav tim... I da smo mi sada nezadovoljni sto pored Koprivice Tristana Smailagica i Ledeja a sad i Kaminskog i jos jedne cetvorke koja ce doci kukamo kako propada sezona... 

Ako se odnosi na post iznad - jinx. Za Lesora je odradio dobar posao

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kendrick said:

Sta kazu strucnjaci? 

Voleo sam da ga odigram minus poena, prokleti belac, ima lepu izabranicu, podseca na Kuzmica... toliko od mene.

Mislim da je gospodja najbolje nesto sto cete od njega dobiti 😄 
 

Ja zaista ne bi ocekivao previse, fazon neki Boris Savovic samo bez skoka 😄 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:
1 hour ago, Marvin said:

Posle Varde i cirka dvaes godina opet imamo igrača od dvaes metara. Aj pa nek je sa srećom 🙂

 

Imali ste Vraneša, on je oko 25 metara.

 

Cekajte jel to bio Varda ili Vranes kad je izvalio to dva-nula-petnaJst (ili koliko vec)?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Magia said:

Nadao sam se svemu suprotnom, mitskoj zveri koja samo skace i kuca, a u odbrani preuzima. 

Jbg, AD je sklon povredama pa nismo smeli da rizikujemo. :classic_biggrin:

22 minutes ago, Firga said:

Dobrosav Gajic, Ratko Varda, dva nula deset.

Varda je to sam za sebe izjavio kao klinac.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Barkley#34 said:

Jbg, AD je sklon povredama pa nismo smeli da rizikujemo. :classic_biggrin:

Varda je to sam za sebe izjavio kao klinac.

 

Ne znam za to, moguce. Za Dobrosava se secam odlicno. Tad se uglavnom nije govorilo dvesta sest, dvesta tri, nego ono dva nula sest, dva nula tri, pa sam zapamtio taj Dobrosavov gaf dva nula deset.

Link to comment
Share on other sites

Kaminski kao PJ, ako su povrede proslost i dosao je da se vrati tamo gde pripada bomba, ako dobijemo hromog Dabu koji je dosao da uzme jos koji dinar banana. 
Ono sto mene raduje sto vise necu gledati mrtva preuzimanja centra svaki napad i zilion koseva primljenih nakon toga.

 

Neko rece ovde i stvarno stoji, ne secam se da je neki ovako ledzit nba igrac dosao direkt na nase terene, pri tom u najboljim godinama, zovite me pesimistom ali nesto mi tu smrducka, a verovatno je to trulez iz Frenkovih kolena. 

Edited by fedor
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto ima ovoliko negative. Svaki iole dobar centar koji vredi nešto će završiti u NBA zbog arealnog uticaja Jokića i Embida na ligu.

 

Kaminski iz perspektive spejsinga je fenomenalan, nešto što do sada nismo imali ni blizu.

 

Nije ostalo puno izbora sa NBA tržišta, a u Evroligu se ne može ući nespreman i neuigran. Moraju da se nabijaju pobede na vreme, pametan čovek uči iz svojih grešaka, a još pametniji iz tuđih, džaba Zvezdi na kraju i Kampaco kada su svoju šansu ispustili ranije, kasnije je teško ostvariti zilion pobeda zaredom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Dracarys said:

Ne znam zašto ima ovoliko negative. Svaki iole dobar centar koji vredi nešto će završiti u NBA zbog arealnog uticaja Jokića i Embida na ligu.

 

Kaminski iz perspektive spejsinga je fenomenalan, nešto što do sada nismo imali ni blizu.

 

Nije ostalo puno izbora sa NBA tržišta, a u Evroligu se ne može ući nespreman i neuigran. Moraju da se nabijaju pobede na vreme, pametan čovek uči iz svojih grešaka, a još pametniji iz tuđih, džaba Zvezdi na kraju i Kampaco kada su svoju šansu ispustili ranije, kasnije je teško ostvariti zilion pobeda zaredom.


Bas iz tog razloga sto je centra naci pravi raritet, bas iz razloga sto je Mirotic pod slicnim uslovima i slicnom nba karijerom dosao u evropu tek kada je dobio 26 miliona od Barse mi je negde nerealno da je Kaminski koji je realno rodjen za evropsku kosarku tek tako dosao kod nas, a da tu ne postoji neko "ali". 

Glupo je govoriti sta mi dobijamo ako dodje onaj Kaminski, a posebno je glupo biti nezadovoljan ako si navijac Partizana, a ne nekog Reala ili Cska. Ovi iz Panate docekuju Hernangomeza kao mesiju, a ima ljudi u Beogradu kojima ne valja Kaminski. Opet razumem negde nas mentalitet mi volimo da je to iz kameruna, da skace ko kengur, da to puca od misica, ali sa takvima je Frenk brisao ili bi brisao patos bez problema.

Kad se pogleda nba trziste centara, kad se pogleda evropsko trziste centara nije mi realno da je Kaminski nama dostupan, zato sam ja licno vrlo oprezan, ne negativan nego oprezan. 
Ili jednostavno imamo dobru lovu 😄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Nije ostalo puno izbora sa NBA tržišta, a u Evroligu se ne može ući nespreman i neuigran. Moraju da se nabijaju pobede na vreme, pametan čovek uči iz svojih grešaka, a još pametniji iz tuđih, džaba Zvezdi na kraju i Kampaco kada su svoju šansu ispustili ranije, kasnije je teško ostvariti zilion pobeda zaredom.

 

Ovo bas i nije tacno.

 

Baskonia je odlicno pocela sezonu, imala i 11-5, ali su na kraju zavrsili kao deveti.

 

Crvena zvezda je ispustila plasman u TOP8 zbog poraza od Bayerna, Panathinaikosa i Albe.

 

Uglavnom, ispostavilo se kao tacna prognoza da za TOP8 treba imati mimum 18 pobeda i tako ce, najverovatnije, biti i ove sezone. U praksi to znaci da se mecevi kod kuce moraju dobijati, a u gostima ici na pobedu u Berlinu, Minhenu, Vitoriji, Vilerbanu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Da li su preostala dva cirkusanta sada sa nama u prostoriji?

 

Tu sad kreće kvantna fizika. Ja je lično volim, ali je slabo razumem, što dalje proizvodi strah od iste. Iz tog razloga sam se odao religiji i poljoprivredi.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...