Jump to content

Reprezentacija Srbije - UŽIVO


Manu

Recommended Posts

2 hours ago, uini said:

malo mi je puna izuzetno mala pisha ovih proseravanja o guduricu i savezu

 

kao neki likovi na rendom tekmi yonske lige u fudbalu al ajde, to je danas standard upisa i primecivanja, sta se trazi i sta igramo, pa kad dozivimo poraz, esam reko.

retardirali smo, generalno.

 

Ja ostajem prvi svom utisku sa prve tekme  - Gurudić kao organizator, samoubistvo iz zasede. On dečko treba da igra najjednostavniju verziju SG pozicijie, da se traži neki spotup iz kojeg šuta, popravlja poziciju pa šut, ili prodor i onda šta već iz toga proistekne, pa i asistencije naravno.

 

Ovo je jednostavno preveliko mučenje za njega. Presporo je to sve, puno vođenja u mestu, gubljenja vremena, a onda kad mu se tu uvuče nesigurnost, onda zaboravi i ono što inače radi dobro.

 

Danas dva puta finta šuta posle izlatne kretnje, u momentu kada čuvar kasni. I to malo prednosti koje je imao upropašćeno, do kraja napada 7-8 sekundi, užas.

 

Ono jednom ostvari kakvu takvu poziciju blizu koša, niži čuvar, valjda opterećen tim razigravanjem, pošalje loptu napolje i vreme istekne u momentu kada je Vanja prima.

 

********

 

Da se razumemo, neuporedivo veća krivica mi je tu Pešićeva. A od Gudure očekujem da se trgne i da igra dobro makar minute kada je dvojka, a toga je bilo dosta na zadnje dve tekme i opet nije dobro izgledalo. Nekako mi deluje stegnuto, a tolike godine je deo reprezentacije. Imam osećaj da Jović tri puta opuštenije igra.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ideja je jasna i svidja mi se u globalu sa Jovicem i Petrusevim.

 

Jovic postavlja centralni blok, a onda radi svic sa Petrusevim. U tom slucaju imamo sut za tri ili mismec pod kosem.

 

Samo moramo da pogadjamo te suteve.

 

Brazil je solidno gabaritan unutra tako da te minijature mogu mozda bolje da rade protiv nekih nizih ekipa.

Rile brate moj.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...