Jump to content

Premier League 2023/2024


pierre van hooijdonk

Recommended Posts

35 minutes ago, Darth Steva said:

VVD peak je nesto nezamislivo za Vidica i ostale. Jedina mana je sto je to trajalo samo 2 sezone pa zato ne moze biti PL goat.

 

To u vasem svetu gde relativna vrednost jako zajebe stvar. Navikli ste se bili na svakakve budale godinama pa vam dosao jedan dobar dobar, popravili se rezultati i sve super, i deovao vam nerealno. Jer nagla promena sa uzasa na nesto vrhunski…

United je imao to vrhunsko 10 godina, godinama bio u top4 u Evropi. Sta je tu nezamislivo, u odnosu na Vidica?? Vidic najbolji stoper Evrope, najbolji igrac PL-a 2 godine, United osvaja svaku titulu, igraju se finala LS-a, a on vadi dupe Riu, kliza prime Messi-u, najboljem igracu svih vremena, u finalu Lige Sampiona. United po 10 meceva ne primi gol u PL….

 

To je kao ja da sad padam u trans kako je Garnacho najbolje mlado desno krilo svih vremena. Jer mi nismo ni imali desno krilo 10 godina, pa nam je sad ovo kao raj. Toliko smo isfrustrirani nedostatkom bilo kakvog kvaliteta na tom mestu, pa nam je sad ovo wow…

 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, BattleBender said:

Vidic najbolji stoper Evrope

Vidicu svaka cast, biti kapiten u Mancesteru pored onakvih legendi je nepojmljivo. Ali, da ne pravimo bas hvalospeve, ima on ozbiljne kikseve van Engleske, Eto ga je obisao kao cunj u finalu lige sampiona, a za reprezentaciju je jako malo dao, cak nas i ujebo sa onom rukom

Link to comment
Share on other sites

Kakve to veze ima sa ovom temom? VvD je sta uradio sa reprezentacijom?

 

VvD je cuvao blokirao sut ka korner zastavici kod gola Reala…


Vidicevi kiksevi su toliko naduvani preko svih smislenih proporcija. Ono sa Toresom je bila najveca pobeda. Jedan mec ga pretrcao Tores i dao gol, van toga nista nije uradio na zilion meca. Narativ medija “Tores-novna mora Vidica”.

 

U pogledu ball playinga Vidic nije bio bas kao Rio, Kompany itd, ali sam defanzivni deo, niko ne moze vodu da donese njemu i Terry-u.

Meni je Terry igračina samo takva bio. Uvek zna sta treba da radi, dobar na lopti, jak, odlican balans, dobro oseca saigrače.

Link to comment
Share on other sites

Kulush madjija za 1:1 

 

edit: Popismo kontru za 2:1 iako smo pritiskali dobar deo meca, Wolvesi se odlicno branili i iskoristili jednu kontru. U jednoj pre toga Vicario je dobro odbranio. Pred kraj sansa za Bena Dejvisa da izjednaci glavom, ali je lose sutirao. 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...