Jump to content

FK Partizan 2023/24


Cooper

Recommended Posts

5 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Ustanem posle popodnevne dremke, pogledam rezultat, 0-1 20 minuta do kraja. Upadnem da gledam zadnjih 20 minuta, ocekivajuci da sve puca od prilika i napada Partizana.

 

Kad ono, kao da gledam trku bogalja na 100 metara, gde je kazna smrtna ako se ne stigne do cilja. Partizan effort na 180%, talenat na 0.1%, ne umeju nista. Sve se svodi na Duljajevo trcanje pored aut linije u maniru nadrogiranog Lalatovica i urlanje o lopovima i pederima sa cela drzave.

 

Majko moja kakva liga. Kako uopste opstaje liga za koju ni 1% naroda ne veruje da je legitimna?

 

 

Citava liga je dan mrmota.

 

Svake godine prodajes najbolje igrace, kupujes neke otpatke iz celog sveta, cak i da ubodes nekog ima da se proda brzinom svetlosti. Najmanji fokus je na samom terenu, svako kolo se psuju i pljuju sudije i sa jedne i sa druge strane.

 

Boris se kao za neku titulu, u ligi od tacno 2 ekipe, gde niko drugi nema apsolutno nikakvu sansu, a pobednik dobija kao nagradu da ga naguze u evropi.

 

Taman pomislis desice se neki pomak, dosli smo do 15. mesta kao liga, kad ono ostvaris koeficijent 1.400 za celu sezonu, duplo gori od Letonije recimo, cak su i Malta i Andora bolji.

 

Da me zamrznu sad i odmrznu za 100 godina opet bih gledao ovo isto.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

novi stadioni u leskovcu, zajecaru, loznici, faking kursumlii... a prva liga se igra na njivama. 

msm, neka, nek imaju ljudi, al daj da ide po redu.

a i ovi mamlazi, kuci zasluzeno gubis od napretka, a na seoskoj livadi tim koji nesto i pokusava odigra.

Link to comment
Share on other sites

Zasto pomocnik ovo radi?!! Instrukcije su jasne - pustis akciju pa dizes, a ako je ofsajd postoji var. Ovako je prekinuo akciju koja je bila obecavajuca. A nasa odbrana je tragikomicna. Svaka lopta u sesnaestercu je sansa za protivnika.

Link to comment
Share on other sites

pre bih igrao sa belicem i 3 drveta, nego s ovim crnicma iz sredine. prosli x kad sam ih vido, otiso sam trazim za svakog, odakle su ih iskopali. ono, na papiru, to delue kao normalni transferi. al na terenu, daj mi 3 dobro rasporedjena drveta, pre njih. 

doduse, posle belicevog preoravanja ove njive, tacno bi im bilo bolje posle posade kukuruz. a i sad im je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jednostavno smo imali previse srece u pojedinim utakmicama, vadili se iz minusa, davali golove u nadoknadi. Tripovali se da umemo, igraci i trener. Sve to sad dolazi na naplatu. Jesmo bolja ekipa od ovog protivnika, ali ne pobedjuje uvek bolji. I opet da pitam - koliko je puta Antic pogodio okvir gola kod ovih suteva van sesnaesterca?! 

A evo i zgoditka, konacno. 

Link to comment
Share on other sites

Da li ce negde biti naslov: "Sramotna igra Mladosti, branili se 60min"?! A vrlo verovatno ce biti: "Hrabra Mladost nadomak pobede". 

Svakako, problem je u nama. Nadam se da to u klubu vide. Ne moze ekipa koja prima vise od gola u proseku da bude sampion. Obicno takve ekipe nisu ni u top3.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...