Jump to content

FK Partizan 2023/24


Cooper

Recommended Posts

5 0,

uz promasenih 7 stopostopnih sansi

tako da je partizan odlicno prosao

 

Nordsjeland mlad sastav,prosek godine kao mozda Teleoptik

moderna,mlada,brza ekipa

Partizan sa ovim budzetom,mogao bi nesto slicno da pravi

(zasto to kazem,zato sto  je pre to radio)sa svojom skolom

Nase ekipe moraju da budu mladje,tj.postava da bude bar 3,4godine u proseku nego sto je sad

presporo,tromo....bezidjejno,veteranski sastavi

 

Nordsjeland koliko ima 7,8 bonus igraca,kod nas u ligi da nema tog pravila,

ne bi ni bilo nekog mladog igraca

 

Ilic u 20 pocinje seniorski fudbal,Markovic sa 23 godine treci put se vraca,Belic ce svuda dobijati crveni na svakioj utakmicu,ako ovako nastavi

Stranci katastrofalni,sem Saldanje i Natka(koji ne moze vise da igra evropu)

 

Smejali ste TSC ili sad Cukarickog,

a tek dve ekipe imaju daleko manji budzet od Partizana

 

 

Dve velike zelje Partizana prosle godine Abrahams i Cise,dosle se u Novi Pazar sad,

takva su pojacanja partizana ove godine,katastrofalna pojacanja,sem Saldanje(koji ima uzasnu zavrsnicu)

to sam rekao i kad su doveli ova nazovi pojacanja

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vlaDixXx said:

Nase ekipe moraju da budu mladje,tj.postava da bude bar 3,4godine u proseku nego sto je sad

presporo,tromo....bezidjejno,veteranski sastavi

 

Nije u pitanju mladost igrača već kondiciona priprema i nepostojanje trenera (Duljaj nije trener) ...

Da je u prvoj postavi Partizana ili bilo kojeg našeg tima svih 11 igrača starosti od po 20 godina opet bi bili spori i bezidejni jer je to trenerski pečat domaće struke ...

Znači trebaju zli stranci na mestu trenera i stručnog štaba ... :s_d:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Molim se i dalje da ce se FIFA dozvati pameti i revidirati pravila za dosudjivanje penala u slucaju igranja rukom, tj dopuniti. 
Postalo je smesno sta se sve nagradjuje penalom od uvodjenja VAR-a, i nmg da verujem da ni uz VAR sobe nisu promenili odluku kod prvog penala za Dance. Nit' sansa, ruka minimalno odvojena od tela, prilicno prirodno postavljena s obzirom da je pokusao naglo da ubrza iz gotovo stacionarnog polozaja, napucana s metar udaljenosti. Ako ce ostati dosledni tom kriterijumu, ispada da je napucavanje protivnika oko sesnaesterca isplativije od pokusaja da se pogodi saigrac blizu gola. 
 

2 hours ago, L' Imperatore said:

 

Dali se u ovakvim situacijama ponavlja, ili oduzima penal?

 

 

Oduzima se penal i izvodjac dobija drugi zuti karton.

Secam se vrlo dobro ove utakmice, jer mi je trebao drugi gol Dinama na klad. 😄 

Tada sam i saznao za pravilo.

 

 

Cisto da napomenem, ispostovali su me Modri duboko u nadoknadi 😄 
 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mare80 said:

Znači trebaju zli stranci na mestu trenera i stručnog štaba ... :s_d:

 

Ocajni, katastrofalni stranci iz druge holandske i francske lige,rezerva iz prosecne belgijske lige, napadac sa  rekordom od 5 golova u sezoni.... 

 

Pogledaj Dinamo Zagreb i Ajaks, maltene bez stranaca, prepuno mladih igrača...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vlaDixXx said:

Pogledaj Dinamo Zagreb i Ajaks, maltene bez stranaca, prepuno mladih igrača...

 

Ama čoveče čitaš li ti šta pišeš ...

Kakvi bre domaći mladi igrači koje od petlića uče Bata Djorini pitomci ...

Misliš da u Ajaksu trenerski posao u mladjim kategorijama obavljaju likovi koji su za kilo jagnjećeg pečenja u nekoj kafančini dobili trenersku licencu?

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Sramotno izveden prvi penal za domacina.

 

Inace pored dva penala igraci Partizana su jos 3 puta bili na ivici da naprave penal. Neverovatna kolicina neodgovornosti u kaznenom prostoru. 

 

I to sto nema puno kvaliteta u timu uopste ne opravdava ovaj rezultat, jer domacin nije mnogo bolja ekipa. 

Link to comment
Share on other sites

 

Menig otkad je dosao, nista nije pokazao, a dugo je u klubu

 

Drugoligas Severina, brz, slab fizicki, i sebican, u odbrani ni ne pomislja da igra

 

Kalulu (veliki promasaj) ni blizu kvalitet za koliko je placen kao i Menig,Kanute(partizanov Kanga za sirotinju) kazem to zbog katastrofalnih gresaka, ni blizu talentovan kao Kanga naravno

 

Stojkovic rezerva Tsc nije postojao na terenu, kao cinjat ga obilazio Osman i drugari

Antic, jako lose

 

Na koju foru su u partizanu Scekic i Nikolic... 

 

Natko ne moze fizicki vise da igra evropske utakmice 

 

Markovic jedan veliki kiks 

 

Zlatna koka Ilic katastrofalna partija,puno gresaka 

 

Prelazna ocena samo za golmana i Saldanju

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

Tumba je gubio od Dianam 5:0 a imao je veci deo ekipe iz omladinske skole. Ovo sto danas nosi dres Partizana, to u to vreme nije ni srpsku ligu moglo da igra. Ovako kraj je blizu, bez brige braco anestezirani Grobari, stadion i Teleoptik pod hipotekom, pitanje je samo kolko cemo da se mucimo pre zavrsnog udarca. Kad budu sledeci izbori, pohrilite pa ce biti brze jace bolje ko i do sad

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RatzenStadt said:

Molim se i dalje da ce se FIFA dozvati pameti i revidirati pravila za dosudjivanje penala u slucaju igranja rukom, tj dopuniti. 
Postalo je smesno sta se sve nagradjuje penalom od uvodjenja VAR-a, i nmg da verujem da ni uz VAR sobe nisu promenili odluku kod prvog penala za Dance. Nit' sansa, ruka minimalno odvojena od tela, prilicno prirodno postavljena s obzirom da je pokusao naglo da ubrza iz gotovo stacionarnog polozaja, napucana s metar udaljenosti. Ako ce ostati dosledni tom kriterijumu, ispada da je napucavanje protivnika oko sesnaesterca isplativije od pokusaja da se pogodi saigrac blizu gola. 
 

 

 

Oduzima se penal i izvodjac dobija drugi zuti karton.

Secam se vrlo dobro ove utakmice, jer mi je trebao drugi gol Dinama na klad. 😄 

Tada sam i saznao za pravilo.

 

 

Cisto da napomenem, ispostovali su me Modri duboko u nadoknadi 😄 
 

Malopre Jokić na areni rekao da je penal pravilno izveden. Kaže ne sme da se fintira golman kada se stajna noga postavi pored lopte, što je uradio ovaj igrač Dinama sa snimka, a pre toga sme.

 

Inače i on je mišljenja da nije trebao biti sviran penal u toj situaciji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno sam tek sada saznao rezultat, pa pogledao golove... istripovao sam se da je sreda. 

 

Samo ovo oko golova sto sam video, bilo je katastrofalno, tesko da je u ostatku bilo bolje. Penali - svi bekovi u situaciji u kojoj je bio Antic stavljaju ruke na ledja, a njega niko nije naucio; Scekic - bas glup potez, a jos gluplje je sto se bunio onoliko i dobio i zuti. 

 

Gosa, rekoh ja prosle nedelje - dobili ste vaseg Borjana... 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su pravila oko penala često menjali poslednjih godina. Jedne godine je bilo pravilo da svako igranje rukom je penal, to su kasnije malo korigovali. Sudije bi trebale u takvim situacijama da gledaju sve, da li je bila gol šansa, da li ruka sprečava loptu da uđe u gol ili dolazak do saigrača koji je u povoljnoj situaciji za postizanje gola. Meni je više ona prva situacija za penal jer Antić nije ni pokušao da sakrije ruku, niti stavi je uz telo. A što se tiče vaše trenutne situacije, ne bih da vam stajem na muku. Kada godinama imaš sukobe među navijačima, maltretiranje simpatizera, idiotsku upravu, onda ne može da izađe na dobro. Bez obzira što vas je uprava nasukala na plićak oni su i dalje tu, ne pomišljaju da odu. Imate jednu zbrku koja deluje nerazmrsivo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...