Jump to content

Zelena trava doma mog - Wimbledon '23


Drug Crni

Recommended Posts

Koliko se sjecam izvodili su i prosle godine sampione Wimbledona na teren, zasto opet ove godine Federera, besmisleno, ali nista cudno od Engleza.

 

Inace solidnan mec Djokovica na otvaranju turnira.Cetrdeset pet vinera i samo 19 gresaka.Iznenadio me je Pedro sa solidnom igrom na travi i vrlo dobrim servisom, mislim da je odigrao bolje nego sto je ocekivao.Sledeci protivnik Jordan Thompson koji voli igrati na travi i vec je ove godine odigrao 14 meceva na istoj uz deset pobjeda i cetiri poraza ali ne bi trebao biti veci problem za Novaka, danas je uspio okrenuti Nakashimu posle dva ocajna prva seta, ali to je to od njega sto se tice ovog turnira.

Link to comment
Share on other sites

Ako Kecmanović nije povređen, ovo je poprilična sramota. Izađeš na najveću svetsku pozornicu s ovakvom partijom. Sad valjda treba da je srećan što je uzeo prvi gem, a tamo LL vodi protiv Feliksa 2:1 u setovima.

Izner ispao od Munara.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ciao said:

Nema egzibicionog meca koliko sam ja videla, samo sutra ceremonija za igraca koji je osvojio W najveci broj puta do sada ...

Nije on osvojio najviše puta, to je Navratilova sa svojih 9 titula u singlu.

Fric se iščupao na 2:2 u setovima, Bublik izgubio set.

Link to comment
Share on other sites

Izvuci ce se Fritz u 5.
Gauff mi nije iznenadjenje, bolje mi je delovala na onom prvom W kada se probijala nego sada. Osvojice ona eventualno slem nekada i ima tek 19 god, ali ni blizu nije kao sto je projektovana da bude next big thing i naslednica Serene i Venus. Bas mi deluje da je nekako mentalno stalno u nekoj unutrasnjoj borbi kada igra singl a u dublu je skroz drugacija

Gesendet von meinem M2101K6G mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Petar 91 said:

Gauff mi nije iznenadjenje, bolje mi je delovala na onom prvom W kada se probijala nego sada. Osvojice ona eventualno slem nekada i ima tek 19 god, ali ni blizu nije kao sto je projektovana da bude next big thing i naslednica Serene i Venus. Bas mi deluje da je nekako mentalno stalno u nekoj unutrasnjoj borbi kada igra singl a u dublu je skroz drugacija

Gesendet von meinem M2101K6G mit Tapatalk
 

Bar ima tu utehu da je dobila prvi plan na promo posteru, pre aktuelne šampionke. Nešto slično kao kad je mučeni Feliks ispao u prvom kolu RG, ali smo ga svaki dan do kraja turnira gledali u Renoovoj reklami :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Posle netipicno lose sezone trave za Fricka i samo 2 pobede(Aslan+Zapata) i 3 poraza na 3 turnira, ukljucujuci poraze od Fucovica, Manarina i McDonalda, zreb za W je bio surov i u 1R mu dodelio Hafmana koji je u dobroj formi i upravo ga je on i izbacio u 2r Rima. Nekako je uspeo da izvuce peti set i sada vodi 3-2 bez brejka, sutra se nastavlja. Ako dobije, isao bi na Ymera koji je lako resio Molcana. U osmini finala najgori moguci rival i mozda no2 contender ovde Sinner, ali i dotle ako nekako uspe da dogura bice dobro, moze samo dobiti bodove, kao i svi. Prvo sutra da vidimo moze li se iscupati protiv Nemca, pa da vidimo dalje.

 

  

Link to comment
Share on other sites

Mora Kecmanovic da menja Cinkusa, nimalo nije napredovao, stavise cenim da je losiji igrac u odnosu na proslu godinu.

 

Nije Miomir kvalitet za top 5 ali ima igru svakako za prvih 20 i da u kontinuitetu bude faktor na manjim turnirima, eventualno da se pobije na nekom mastersu.

 

Ova igra od juce je katastrofalna.

 

Danas Medjedovic protiv O Konela gde mislim da ima dobre sanse. Njegov servis svakako donosi solidan broj lakih poena a videcemo kako ce se nositi sa iskusnijim protivnikom.

 

Jel Žarom danas igra poslednji meč na Wimbledonu? 

Link to comment
Share on other sites

Glava koci Medjedovica, bukvalno je kao klinac od 11 godina na casu tenisa koji oce da zaplace i polomi reket posle svakog loseg udarca.

 

Evo izgubio je egal set i odma' govor tela kao na streljanju, vec se predao.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...