Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Da li vam deluju malo usporeno, pogotovu visoki igraci? To se zove t e s k e  n o g e. Svako ko je ikada prosao pripreme zna kako je to.

Jos se uigravaju akcije. Hokejaske su izmene. Nedostaje 5 igraca (a mozda i 7) i samim tim igraci igraju van svojih pozicija. Dobili kompletan EL tim. Ja zadovoljan. Od pozitivnih stvari: Hanga je vrhunski ubod. Moze da igra na 3 pozicije, odlican defanzivac i cini mi se da u Realu nije mogao da pokaze sve sta ume.

Giedraitis uzasno koristan igrac, Sabaz, sta reci. Da je hteo, veceras bi ubacio 30 lagano plus asistencije, plus kontrola lopte. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Primetan je napredak na forumu.

Pre se cekao pocetak takmicenja pa se odabere par igraca po kojima se sere. Odabir je naravno zasnovan iskljucivo na  personalnim kriterijumima tipa nesvidjanja boje ociju ili nedovodjenja igraca kojeg je forumas zamislio na toj poziciji.

Sad se napredovalo pa je to pocelo i na pripremnim utakmicama, da se ne udje u sezonu nespremno.

Pojvalno.

  • Like 13
  • Love 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, VISOKOLETAC said:

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2023&mm=09&dd=10&nav_id=2397263

 

Promenili su vest, ali samo da je Zvezda pobedila, ostatak teksta ostao isti. Nisu ukinuli ni komentar jadnika koji je komentarisao poraz 🙂 Bas su komedija.

 

Dobro ne moramo se sad vise baviti njima. Shvatili smo koliko su...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Шеф стручног штаба said:

Ти у овом тренутку размишљаш како једва чекаш да Звезда изгуби за месец дана да би са мераком(!) доказивао нешто што ни тада нећеш моћи да докажеш? Имали смо свакаквих инсајдера, ало ово је генијално.

Hahah dobar pokusaj, ali za razliku od dobro jutro likova ja mogu svaku prepisku da ti pokazem i dokazem tvrdnje ;). 

No nbt nisam stigao zbog svadbe da pogledam danasnji mec, kako smo igrali? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...