Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Just now, Kooineeperk said:

 

Ma bravo 🙂 evo, sav sam Covicev pulen. Bas se lozim na njega... 😄 

 

 

Pa ložiš se.

 

Ti si ovo napisao.

 

Quote

Moze to i bez nas, bitnije su nam provere sa EL ekipama. 

 

Loženje na nekakav EL elitizam. Stavio si prikladan gif gde si sam sebe upljuvao :D

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je što se odjednom ložite na ABA Superkup, takmičenje koje bukvalno ničemu nije služilo i za koje su svi zaboravili da je ukinuto. "Tragedija u pićku materinu". A isto tako se ne ložite na KLS, i nazivate ga nebitnim takmičenjem. Kontradiktornost na max. 😂

  • Like 30
Link to comment
Share on other sites

Tbh iz ove perspektive, gde je maltene ceo tim građen od nule, za igrače i trenera mnogo više smisla ima učešće u Magenta kupu. Ok, to su Alba, Berlin i Virtus, nisu baš najjači protivnici na svetu, ali jesu evroligaške ekipe. ABA je i onako walk in a park u regularnom delu sezone, baš nema poente odmeravanje snaga s tim ekipama. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Holivud said:

 

Pa ložiš se.

 

Ti si ovo napisao.

 

 

Loženje na nekakav EL elitizam. Stavio si prikladan gif gde si sam sebe upljuvao 😄

 

 

Ma vazi druze... 😄 neka bude da se lozim 😄 😄😄 

 

Ne vredi da ti objasnjavam ako nisi do sada shvatio. (kaznjivo je, a mozda i nije ako pisem kratko?)

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Tbh iz ove perspektive, gde je maltene ceo tim građen od nule, za igrače i trenera mnogo više smisla ima učešće u Magenta kupu. Ok, to su Alba, Berlin i Virtus, nisu baš najjači protivnici na svetu, ali jesu evroligaške ekipe. ABA je i onako walk in a park u regularnom delu sezone, baš nema poente odmeravanje snaga s tim ekipama. 

 

Ako se već igra ta ABA liga (gde su klubovi vlasnici iste) treba poštovati i superkup te lige, domaćina tog superkupa, ekipe koje će tu igrati.

 

Puna usta kritike ABA (što opravdano, što neopravdano) a kad treba da se pomogne ta liga, da se da legitimitet onda je "žurimo na magenta kup, tamo igramo sa našim društvom".

 

Meni je to bezvezno ponašanje, šatro elita a sa sve prazilukom pozadi.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

@Kooineeperk Možeš li meni da pojasniš? Bez zajebancije, pa nek bude i da sam glup. Ne idemo na zvanični turnir regiona čiju ligu igramo a idemo na landara pišore turnir u Berlinu, nakon dva ista takva u Grčkoj?

 

Mislim, legitimno je reći da nećeš da igraš Superkup ABA, ali ne mogu da tvrdim da je normalno da nećeš iz razloga zauzetosti zbog nekog apsolutno nebitnog pripremnog turnira. Šta, kao krijemo karte?

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

Ma vazi druze... 😄 neka bude da se lozim 😄 😄😄 

 

Ne vredi da ti objasnjavam ako nisi do sada shvatio. (kaznjivo je, a mozda i nije ako pisem kratko?)

 

Ma da, ne dobacujem ja do tamo gde je elita 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Holivud said:

Ako se već igra ta ABA liga (gde su klubovi vlasnici iste) treba poštovati i superkup te lige, domaćina tog superkupa, ekipe koje će tu igrati.

 

Puna usta kritike ABA (što opravdano, što neopravdano) a kad treba da se pomogne ta liga, da se da legitimitet onda je "žurimo na magenta kup, tamo igramo sa našim društvom".

 

Meni je to bezvezno ponašanje, šatro elita a sa sve prazilukom pozadi.

 

Iskreno ovo vidim kao čisto sortiranje prioriteta u ovom trenutku, ništa drugo. I nadam se da nagoveštava da će se vaš klub više fokusirati na EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Iskreno ovo vidim kao čisto sortiranje prioriteta u ovom trenutku, ništa drugo. I nadam se da nagoveštava da će se vaš klub više fokusirati na EL.

 

Zar nije bolje odigrati takmičarski turnir? To je ipak bolje, po meni. Pripremne prijateljske turnire svi igraju na pola gasa, Superkup je ipak nekakav takmičarski turnir.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

Ne idemo na zvanični turnir regiona čiju ligu igramo a idemo na landara pišore turnir u Berlinu, nakon dva ista takva u Grčkoj?

 

Ruku na srce, ABA superkup nije zvanicno etabliran turnir koji se igra svake godine, vec bizarluk koji cas postoji, cas ne postoji. Dve godine se igra, pa se tri godine ne igra, onda se opet igra... ko ce to ispratiti. Ove godine je Bokan sastavio finu ekipu, pa mu je dunulo da ga organizuje. I ja bih vise bih voleo da ucestvujemo, ali svakako nije tema koja zavredjuje toliko paznje. Eto, poslacemo FMP :default_coffee:

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Terry said:

@Kooineeperk Možeš li meni da pojasniš? Bez zajebancije, pa nek bude i da sam glup. Ne idemo na zvanični turnir regiona čiju ligu igramo a idemo na landara pišore turnir u Berlinu, nakon dva ista takva u Grčkoj?

 

Mislim, legitimno je reći da nećeš da igraš Superkup ABA, ali ne mogu da tvrdim da je normalno da nećeš iz razloga zauzetosti zbog nekog apsolutno nebitnog pripremnog turnira. Šta, kao krijemo karte?

 

 

Jbg ušla kinta u klub, sad smo mnogo veliki i jaki, pojačanja, EL turniri, rado viđeni gosti, prerasli smo ABA, pucamo na EL licencu.

 

Dok se slavina ne zavrne a onda će nam ABA biti super dok nas vodi neki novi Entoni Majls.

1 minute ago, CuaTheTime said:

 Neko je spomenuo KLS? 

 

Koji klub igra samo EL?

 

Ako nećeš ABA logično da igraš KLS, neće Italijani i Nemci da organizuju Magenta ligu da tebe kao klub razonode.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj tim sa 9 promenjenih igraca, a mozda i vise, mora da se razigra protiv Evroligaskih protivnika. Da se vidi ko moze i ko ne moze da igra Evroligu. Ima tu mnogo nepoznanica kao sto su Yago i Simonovic. Protiv Sc Derby mogu svi, mogao je cak i Vlada Jovanovic, to nije nikakvo merilo…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cekajte jeste ozbiljni?Taj ABA supercup se cas igra cas ne igra. Ne secam se da smo prethodnih sezona isti igrali. Secam se ono 2019 pred koronu da je zadnji put bilo.

 

I sad ocekivati da mi ozbiljno planiramo nesto sto moze da se igra a i nemora(eto ove sezone se igra a naredne videcemo). Klub ne moze da planira priprema na mozda ce se igrati.

 

 

Taj super kup ako se vec igra javi se na pocetku ove sezone(za sledecu) a ne u zadnji cas. I onda ispada kad se vec razne pripremni kupovi organizuju da moramo eto otkazivati.

 

A vise ce znaciti ako igramo protiv EL ekipa nego protiv raznih Primorska i Mornara...

  • Like 21
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Holivud said:

 

 

Jbg ušla kinta u klub, sad smo mnogo veliki i jaki, pojačanja, EL turniri, rado viđeni gosti, prerasli smo ABA, pucamo na EL licencu.

 

Dok se slavina ne zavrne a onda će nam ABA biti super dok nas vodi neki novi Entoni Majls.

 

Ma uopšte ne razmišljam o tome, prosto mislim da je bolja provera ovaj Superkup. Ovaj turnir u Berlinu će svi da igraju pod ručnu. To ti nije nikakva provera. Prijateljski turniri se igraju jer trebaš nekako da digneš kondiciju ekipe i bitno da se niko ne povredi. Eventualno da se upoznaju igrači. Ali ovaj Superkup bi bio prilika da vidimo možemo li u ovakvom sastavu da uđemo u sezonu i da li negde škripi.

 

Potcenjuje se intenzitet ABA lige. Jesu u Berlinu protivnici evroligaši ali to ne znači da će turnir biti na visokom nivou. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

 

Iskreno ovo vidim kao čisto sortiranje prioriteta u ovom trenutku, ništa drugo. I nadam se da nagoveštava da će se vaš klub više fokusirati na EL.

 

Poznajući NČ ne znam koliko bih mogao da se složim. Možda. Premda je i bzv prema ABA ligi ali OK.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Taj Aba super kup jel se igrao prosle sezone ili pretprosle?

Mislim da nije, toliko o ozbiljnosti takmicenja... 

Ozbiljni kao sto su zbog Partizana odlagali nas skoro mesec dana...

Bas mi je drago sto ne igramo, nevezano za turnir u Nemackoj koji je odlican...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Holivud said:

 

Poznajući NČ ne znam koliko bih mogao da se složim. Možda. Premda je i bzv prema ABA ligi ali OK.

 

A sto ta ABA liga nije rekla na pocetku prosle sezone da ce se igrati ove Supercup?Nego im je palo napamet na kraju? I je li bio taj Supercup prethodnih sezona?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Ma uopšte ne razmišljam o tome, prosto mislim da je bolja provera ovaj Superkup. Ovaj turnir u Berlinu će svi da igraju pod ručnu. To ti nije nikakva provera. Prijateljski turniri se igraju jer trebaš nekako da digneš kondiciju ekipe i bitno da se niko ne povredi. Eventualno da se upoznaju igrači. Ali ovaj Superkup bi bio prilika da vidimo možemo li u ovakvom sastavu da uđemo u sezonu i da li negde škripi.

 

Potcenjuje se intenzitet ABA lige. Jesu u Berlinu protivnici evroligaši ali to ne znači da će turnir biti na visokom nivou. 

 

Ima i toga. 

 

Trulo je od strane ABA što čas organizuju čas ne, umesto da postane pravilo i da se svake godine održava u različitoj zemlji regiona. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...