Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

5 minutes ago, Markoss said:

 

Frenki nam je bio prva zelja za tu poziciju spoljnog. Trazio 2 miliona, tu je sve stalo. Nasi su ocekivali da ce za daleko manje moci da ga pokupe. 

 

Hvala za ponovljenu informaciju.

 

I sad može bilo ko da ti skoči na kičmu i da te ubeđuje da ne znaš ono što znaš, ali ipak biram da verujem tebi.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Markoss said:

 

Frenki nam je bio prva zelja za tu poziciju spoljnog. Trazio 2 miliona, tu je sve stalo. Nasi su ocekivali da ce za daleko manje moci da ga pokupe. 

Ko je druga zelja?

Dotson, jel to patka ili ima interesovanja?

 

Sta je sa Vojtmanom, stvarno je blizu?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ne meni je samo zanimljivo kako si postavio vest i kada je stigao demant to si predstavio kao naknadnu pamet. Nista, pogresio sam, nisam video tu drugu izjavu.... vec naknadna pamet i pranje, sto bi znacilo da ne verujes u tu izjavu.

Znaci Covic je kontaktirao Lasa, ovaj je odbio ponudu, spanske novine napisale laz, a danas tu laz preneo i nikom nista. Ako su novinari, mogli su da napisu ljudi pogresili smo. Ja onda ne bih imao nista da im kazem, ovako su se spustili bas nisko(uzimajuci u obzir sve tekstove o nasem klubu).

 

Napisao sam zašto verujem u inicijalnu reakciju a ne u naknadnu pamet i reverzibilnu memoriju.

 

Pri tome nemam ništa protiv kad neko veruje doktoru robotike iz Železnika i vestima koje imaju za cilj da post festum relativiziju javno iznesesu laž, koju je Pablo Laso prvobitno odbacio sa neskrivenom indignacijom.  

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, srlepajce said:

Ko je druga zelja?

Dotson, jel to patka ili ima interesovanja?

 

Sta je sa Vojtmanom, stvarno je blizu?

 

Ima interesovanja za Dotsona, ali od te informacije do danas je proslo cirka 2 nedelje, a nista se nije desilo.

 

Ne znam za Vojtmana. Trziste je u sustini bedno, vise se gleda preko bare, pogotovo za PF. 

 

Sem one akrobacije sa Teodosicem, sve druge igrace je birao licno Dusko. Konkretno Sabaza pre Tompsona, Hangu pre Ponitke, Bolomboja pre Dzekirija, Tobija pre Pojtresa, itd. 

Edited by Markoss
  • Like 31
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

U 100 maraka da ce Frenki da potpise za nekog za manje od ta dva miliona. Te pare u Evropi nece dobiti Sad verovatno krece trka koliko stvarno moze dobiti, ali 2 milke nece videti.

 

Pa to svi misle, što si napisao, niko se ne bi kladio. Možda je on stvarno i tražio 2 miliona pre 20 dana kada se nadao da ostane u NBA. Sad se situacija promenila. Defanzivan specijalac koliko god dobar bio, a odličan je, ne može te pare da dobije u Evropi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Pa to svi misle, što si napisao, niko se ne bi kladio. Možda je on stvarno i tražio 2 miliona pre 20 dana kada se nadao da ostane u NBA. Sad se situacija promenila. Defanzivan specijalac koliko god dobar bio, a odličan je, ne može te pare da dobije u Evropi.

Poenta je da treba i dalje pratiti Frenkija. Ne treba odustajati.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Ima interesovanja za Dotsona, ali od te informacije do danas je proslo cirka 2 nedelje, a nista se nije desilo.

 

Ne znam za Vojtmana. Trziste je u sustini bedno, vise se gleda preko bare, pogotovo za PF. 

Jel ga ostavila riba?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

Defanzivan specijalac koliko god dobar bio, a odličan je, ne može te pare da dobije u Evropi.

 

defanzivni specijalac je lazic, ntilkina ima puno kvaliteta u napadu, samo sto mu sut nije dobar.

 

iskreno, ni ja ne verujem u 2x milke ali mislim da 1.3-1.5 moze da dobije & da vredi toliko.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Poenta je da treba i dalje pratiti Frenkija. Ne treba odustajati.

 

Ali sad je i konkurencija veća. Jebiga, tako ti je to. Mogli smo da pljunemo 2 miliona tad ili da se bijemo sa još 5 zainteresovanih sad. Sve je dostupno samo pitanje je cene.

1 minute ago, uini said:

defanzivni specijalac je lazic, ntilkina ima puno kvaliteta u napadu, samo sto mu sut nije dobar.

 

Prihvaćena ispravka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

defanzivni specijalac je lazic, ntilkina ima puno kvaliteta u napadu, samo sto mu sut nije dobar.

 

iskreno, ni ja ne verujem u 2x milke ali mislim da 1.3-1.5 moze da dobije & da vredi toliko.

 

Možda vredi ciglu i po, ali zato su njegovi agenti i pustili u javnost priču da se za njega interesuje nekoliko evroligaša, koji će onda da počnu da se mačuju oko Frenkija.

 

Jer, ako je nama bio prva opcija za to što tražimo, a sad se javljaju i Asvel i KKP (sa tendencijom da još neko uskoči), ta cigla i po realno može da nabubri do gabarita oko dve cigle.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nek grmi jako said:

 

 

 

Jer, ako je nama bio prva opcija za to što tražimo, a sad se javljaju i Asvel i KKP (sa tendencijom da još neko uskoči), ta cigla i po realno može da nabubri do gabarita oko dve cigle.

 

 

Ne moze da dodje do 2 milke, Ali moze da dodje  do  1..3 miliona. Zato i pustaju u etar ove price. Dizanje cene. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nek grmi jako said:

 

Možda vredi ciglu i po, ali zato su njegovi agenti i pustili u javnost priču da se za njega interesuje nekoliko evroligaša, koji će onda da počnu da se mačuju oko Frenkija.

 

Jer, ako je nama bio prva opcija za to što tražimo, a sad se javljaju i Asvel i KKP (sa tendencijom da još neko uskoči), ta cigla i po realno može da nabubri do gabarita oko dve cigle.

 

 

Te menadžerske igrice svi znaju, u klubovima sede ozbiljni igrači ... slabo to prolazi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sačekajmo da vidmo da li menadžerske fore prolaze ili ne prolaze, naročito ako se neko povredi na SP ili tokom priprema.

 

I još nešto, da ne zaboravim: sad kad nam je saopšteno da je Frenki bio prva opcija KKCZ na mestu komba, verujem i onima koji kažu da se doktor robotike manje pita tokom aktuelnog prelaznog roka.

 

Jer ne mogu ni da zamislim da doktori robotike iz Železnika baš sanjaju električne snove.

Edited by Nek grmi jako
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nek grmi jako said:

Sačekajmo da vidmo da li menadžerske fore prolaze ili ne prolaze, naročito ako se neko povredi na SP ili tokom priprema.

 

I još nešto, da ne zaboravim: sad kad nam je saopšteno da je Frenki bio prva opcija KKCZ na mestu komba, verujem i onima koji kažu da se doktor robotike manje pita tokom aktuelnog prelaznog roka.

 

Jer ne verujem da u Železniku baš sanjaju električne snove.

Ne pita se u vezi ugrača, al je lovudža kod njega. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Nek grmi jako said:

@Čočo

 

Čekaj, jel se šališ ili stvarno misliš da KKP nije znao da postoji mogućnost da Ntlikina pređe u EL i da ga ne bi zvali da nisu prepisali od nas?

 

Reci da se šališ, ljubi brat...

Nemoj pogrešno da parafraziraš ono što sam napisao. Pročitaj još jednom šta sam napisao pa postavi pitanje/nja. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Čočo said:

Nemoj pogrešno da parafraziraš ono što sam napisao. Pročitaj još jednom šta sam napisao pa postavi pitanje/nja. 

 

Okej, sve pet. Zezamo se malo...

 

Pa sve i da misliš da je KKP video na forumima i od zvezdaških insajdera za Ntkilinu, ko sam ja da te ubeđujem u suprotno. I sad se ne zezam, stvarno to mislim. Pusti mene i moje glupe šale na tu temu, cepaj svoje i sve kul.

 

Opušteno, nije bilo zle namere.

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

Znaci 2mil je mnogo za Ntkilinu. 

Bolje te pare dati 

 

Davidovcu, Mitrovicu, Kuzmicu, Raduljici i Lazarevicu.

 

To ti je ko onaj vic za Muju i Lepu Brenu, kad su ga pitali da li bi pre seksualno opštio sa Brenom ili sa dve ovce.

 

A on veli: Brena je Brena, al dvaput je dvaput.

Edited by Nek grmi jako
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Markoss said:

 

Ima interesovanja za Dotsona, ali od te informacije do danas je proslo cirka 2 nedelje, a nista se nije desilo.

 

Ne znam za Vojtmana. Trziste je u sustini bedno, vise se gleda preko bare, pogotovo za PF. 

 

Sem one akrobacije sa Teodosicem, sve druge igrace je birao licno Dusko. Konkretno Sabaza pre Tompsona, Hangu pre Ponitke, Bolomboja pre Dzekirija, Tobija pre Pojtresa, itd. 

A ko je birao DeDu? 😂

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...