Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

13 minutes ago, Wingwalker said:

Problem je u tome što je Duško u EL zadnja tri meseca i zaboravio da je Kuz u rosteru. U plej-ofu ABA lige mislim da ga nije jednom stavio u 12.
I sada zamišljam scenu u kojoj zove Čokija i kaže mu: " ...vidi ćoravi, razmislio sam...ovo unutra Tobi, Bolomboj, Luka i Simke..ipak mi je to malo mršavo. Daj da lepo zamolimo Kuza da ostane i PETU SEZONU u nizu kao PETI CENTAR i lepo zacementiramo centarsku poziciju. Ipak Ognjen ima oba prstena...to mora da znači nešto...?"

 

Ne znam da li je Ognjen ispeglao slučaj nakon one nesreće dok je u jednom mandatu bio kod nas.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Cavani said:

Koliko ih je pocelo sezonu sa 16?

Nije isto kada imas nekog ko se povredi pa dovedes zamenu, pa na kraju imas 16 na kraju sezone.

Apsolutno nema potrebe da se pocinje sa 16 igraca, pogotovo kad imas mogucnost doselekcije. Nikad ne znas ko moze da se otvori da uskoci.

Nije ovo fudbal.

 

To ne mogu da vidim ali vecina tih ekipa su tako i pocinjale jer znam koliko je timova radilo doselekciju koliko nije. Negde su i padali otkazi a nisu radili doselekciju.

 

Pa slazem se. Ja sam napisao da bih voleo 14 igraca, vise puta, to mi je nekako idealno a za tog 15. i 16. igraca bi utrosio novac u recimo dodatnih 7-8 carter letova koji nam fale da bi imali svuda cartere. Al sta da radimo sad sto cemo imati 16 da mracimo ovde do sledeceg pojacanja? Ne vidim poentu zaista. Mislim nek pisu ljudi o cemu hoce, bole me brige.

 

Ono u sta smem da se kladim ko hoce je da ce barem jos 5 timova uci u sezonu sa 16 seniorskih igraca. Ko je siguran u to da samo mi ovo radimo u El, nek izvoli i posto su sigurni da samo mi ovo radimo u Evroligi, nek ispadne smeker i nek se kladi sa mnom u izlogovanje sa foruma na 30 dana. Epilog cemo videti za 2 ipo meseca i manje. Moze da se desi olako da izgubim uopste nemam pojma koga ce da dovode jos drugi klubovi, ali sam jednostavno ubedjen u to ne samo da necemo biti jedini da pocinjemo sezonu sa 16 igraca nego sam naveo granicu od jos 5 timova izuzev nas. Izvolte u salonu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Webad said:

Jel kameni ima nase papire?


Nema, posto mu je baba sa očeve strane poreklom iz Like. 

3 minutes ago, Čočo said:

Ne pratim NBA. Kakav je taj Kaminsky? Vidim da mu konstitucija više za centra. 


Pik and pop petica

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezda_Srb1991 said:

Da li zna neko kakav je status Usmana Garube? Jedan od igraca koji bi nam legao samo tako

Za sada igrac OKC, ima garantovan ugovor za sledecu sezonu uz opcije za produzenje. E sad OKC ima mnogo igraca tako da vidjecemo dal ce ga zadrzati, trejdovati ili waive-ovati ali mislim da ce se jos uvijek zadrzati u NBA. 

Ipak ako se vrati u Evropu, ide kod Spanaca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta bi braco? Vidim neka nervoza ovde? Ako je zbog Sengelije i ja sam se smorio, ali zaista nema mesta nezadovoljstvu, klub zeleo i pokusao ali nije se moglo. Idemo dalje, izvesno je da cemo imati najci tim u nasoj novijoj istoriji, tako da nema razliga da svako trazi neku dlaku u jajetu. Teski smo, bas smo teski i sami sebi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dragon said:

Sta bi braco? Vidim neka nervoza ovde? Ako je zbog Sengelije i ja sam se smorio, ali zaista nema mesta nezadovoljstvu, klub zeleo i pokusao ali nije se moglo. Idemo dalje, izvesno je da cemo imati najci tim u nasoj novijoj istoriji, tako da nema razliga da svako trazi neku dlaku u jajetu. Teski smo, bas smo teski i sami sebi.

Ja ne videh da je iko spomenuo Sengeliju zadnjih par strana...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Webad said:

Ja bi jednu cetvorku ala greg whittington 😁 mada moze i o aj mali hommes. Ne bi bilo dobro da udjemo u sezonu sa deki/simon

 

Simon je vidio više nba parketa nego taj Hommes a mlađi je 3 godine. 

 

Mislim bolje i Simon/Davidovac (neće se desiti, samo kažem) nego bilo kakav stranac. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Crni said:

Ja ne videh da je iko spomenuo Sengeliju zadnjih par strana...

Pa od njega je krenula tenzija i nerviza jer nemamo resenje koje bi bilo adekvatno na cetvorci, a nastavilo se posle sa Kuzmicem…Slazem se ja da ima smrdljivih poteza koji su cista glupost i ocigledne kombine i izvlacenje love, ali to je neminovnost u banana sistemima i drzavama, tako da mislim da je trosenje energije fokusirati se na to. Pravi se dobra ekipa i treba u tome da uzivamo kao i u celoj sledecoj sezoni, jer sam siguran da ovo nece dugo trajati. Godinu dve max.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Webad said:

Ja bi jednu cetvorku ala greg whittington 😁 mada moze i o aj mali hommes. Ne bi bilo dobro da udjemo u sezonu sa deki/simon

Ne bi me cudilo da zavrsimo sa njima.

 

Nego ova Coviceva imena sve krem de la krem:

Vajt, trener Jovanovic, Raduljica, Bentil, Ivanovic, Holand, Hasan, Adams...pobise se Evroligasi oko niih. Videh pre par dana Buducnost produzila Kuridzu, da nije, tacno bi ga Covic uzeo po sistemu valjace, nece da se baci.

E da, moze Djenka na 2, domaci igrac, igra odbranu itd.

Link to comment
Share on other sites

Ne bi me cudilo da zavrsimo sa njima.
 
Nego ova Coviceva imena sve krem de la krem:
Vajt, trener Jovanovic, Raduljica, Bentil, Ivanovic, Holand, Hasan, Adams...pobise se Evroligasi oko niih. Videh pre par dana Buducnost produzila Kuridzu, da nije, tacno bi ga Covic uzeo po sistemu valjace, nece da se baci.
E da, moze Djenka na 2, domaci igrac, igra odbranu itd.
Kažu da ga Vesna ne pušta da zalazi u seknd hend magaze.
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nele said:

Kazu na space-u na tviteru na kom je ovaj Sarac da Yago ima 350k za prvu godinu.

Malo mi je to premalo mada kada cujem do i drugi klubovi placaju plate sve je moguce.

Pa Avramovic ima (imao je) 450k . Tako da mi ovo nije ni cudno, verujem da su mu druga u trecs godina jace. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...