Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Izgleda da se defetizam šutera iz bloka solidno proširio na ovom forumu. Tobi nije atleta kme kme... Videli smo kako smo prošli ove sezone sa mega atletama Bentilom i Martinom. 

 

Što bi rek'o Bard Živadinović: "Ostavite, bre, to dete  na miru! Dečko je dobar igrač, dečko je pouzdan igrač!"

 

 

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Tobi je visok i fin momak, ima taj ultra ruzan, ali precizan sut za 3 i to je otprilike sve pozitivno. Bangav, spor, mekan, mlitav...

 

Tobi, Mitrovic, Simonovic

 

Pretanko i premlohavo, a nema mesta za jos jednog. Bas sugav potpis, ovo mi ubilo svaku nadu da cemo biti konkurentni.

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj prelazni rok se ni po cemu ne razlikuje od prethodnih x prelaznih rokova gde smo dovodili domace igrace, matorce i strance koji ne trebaju ovim jacim ekipama, a pojedinci se i dalje tripuju kako imamo budzet u rangu Fenera ili Olija, ali zli Covic novac baca na svoje kombinacije umesto da nam dovede klasne igrace. Tacno se nekad zapitam jel pratimo isti klub. Doduse, istina je da trenutno imamo za nijansu vise novca pa cemo imati bolje igrace na kecu od npr Voltersa i Dzonija, kao i bolje centre od Kuza i Luke, ali opet smo i dalje daleko od kluba koji moze bilo kome da preti u EL.

 

Inace, da, Tobi je imao najmanje smisla od centara koji se spominju i nisam zadovoljan potpisom. Ako cemo probati da gledamo pozitivniju stranu, makar cemo imati dva centra preko 210cm sa dobrim sutem za 3p, nije ni to za baciti. Ako dodje Sabaz, onda se vec moze pricati o ekipi koja ima poprilicno veliki napadacki potencijal, ali ce definitivno biti mekana. 
 

Ono sto mi je prvo palo na pamet je da bi mozda ipak i mogli da dovedemo Mikija, ali kao cetvorku, mogao bi da bude interesantan tandem sa Tobijem, a i nekad da pokupi koji minut na 5 ako bas treba.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stanko1997 said:

Zar se na 4/5 ne očekuje neki Šengelija/Miki tip igrača? Čemu padanje u očaj, i konstantno kukanje?

Kukamo jer tako smo u mogucnosti 😁 jedino ako je covic zamislio simonovuca na 4 pa da se nadamo nekom atleti na 5... Al' onda i deda ide na 3 😁 ne znam

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdan said:

Tacno treba tebe strucnjaka da ubacimo u KK, da pojacamo malo kadar. Za svaki potez si nasao manu..

Covek razmislja kosarkaski i ima neki koncept za razliku od mnogih.

On kad vidi na 5 sta imamo...Da imamo drugacije profile od Mitra i Simona onda bi Tobi i bio ok pojacanje i ne bi nalazio manu.

0vde je problem koncept tima a ne igrac.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, suptil said:

Na nekim pozicijama izgleda mora da se pristedi. Uz to koncepcijski Tobi siri na 5. Videcemo.

 

To radi i Simonovic, u pitanju su dva skoro identicna igraca.

 

Ima Tavares da im sam uhvati jedno 17 skokova ako bude ostao.

Link to comment
Share on other sites

Kukamo zato sto su ovo debilne selekcije koje nemaju veze sa kolicinom para kojima raspolazemo.

Ne znam ko normalan moze da spoji Tobija, Simonovica i Luku u jednoj ekipi.

 

Bukvalno je za kukanje.

 

Niko ne kaze da je Tobi los igrac za Zvezdu ali valjda imate oci jebeno i vidite da je potpis nebulozan kad imate ovu dvojicu.

 

Bukvalno bi me manje iznervirao potpis totalnog anonimusa fizikalca na 5, jer bi to znacilo da para nemamo ali se trudimo.

Ovo znaci da smo cirkus koji nije ni jeftin.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Више ми је смисла имало Мики/Појтрес, али океј, није ово лоше као што се овде представља. Уосталом навијам за Звезду не за Реал тако да не знам шта људи очекују?


pa nije bas da ima previse igraca iz EL koji nam nisu dostupni….

Ako lova nije problem, ocekivao sam vise smisala u selekciji…. Ali ok, aj da vidimo kako ce biti u praksi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

 

 

Bukvalno je za kukanje.

 

Niko ne kaze da je Tobi los igrac za Zvezdu ali valjda imate oci jebeno i vidite da je potpis nebulozan kad imate ovu dvojicu.

 

Mozda je nekapove resavao Covic sa svitom a startne pozicije Ivanovic. Dao ceduljicu sa prvim opcijama otiso na odmor. A ovi u medjuvremenu resavali ostalo. I eto ti sad 😄

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...