Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

15 minutes ago, Kankkunen said:

Još ga nisu rebnuli al vrlo lako može da prođe kao Mitoglu, do četri godine.

Zavisi verovatno za koga potpise. Ako potpise za nas, taj vise zaigrati nece. Dozivotna kazna mu ne gine. Tuzibaba Zoran sve to pomno prati i tefteri za raport Glikmanovom nasledniku.

Edited by drakon1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fasper said:

Davidovac kad bi se fizicki doveo u red mogao bi da bude odlicna domaca backup opcija. Ovako ce da nam uzme 600 hiljada sa 15 kila viska.

To pricamo vec godinama, ali jednostavno on ne zeli i nema ambiciju da svoje telo nadogradi na jedan visi nivo. 

 

Jeste problem kad on 7 od 8 meseci sezone ne igra nista, ali samo ako je jedan od nosioca. Kao igrac neke malo manje uloge moze da bude sasvim od koristi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzonii said:

Ja mislim da je to Devil, samo napravio drugi nalog, dugo objasnjenje nemam.

 

Nadam se da Radonja potpise uskoro za neki klub, pa mozda maske padnu kada krene da navija za njega.

Devil se reinkarnirao.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Brat od Korneta said:

Kampaco 1.8m

Dzoni 350k

Pefi 400k

Vildoza 700k

Nedovic 1m

Dobric 400k

Holand 400k

Lazic 300k

Lazarevic 150k

Bentil 500k

Petrusev 350k

Ilic  150k

Mitrovic 250k

Martin 600k

Kuzmic 250k

Raduljica (navodno 200k nemam proverenu info)

 

Ovo je zločin ako su ove plate bar blizu istinite.

Link to comment
Share on other sites

Bas ne mogu vise da gledam ove domace prosecne igrace koji nam uzmu fine pare samo zato sto su domaci. Siguran sam da je onaj Hauard iz Baskonije imao manju platu nego Dzoni ili Pefi kod nas. I sad ce opet Davidovac da nam uzme 600+ hiljada jer ne verujem da bi se za manje vracao iz Rusije i to samo zato sto je Srbin. A za te pare mozes da dovedes mnogo mnogo boljeg igraca. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brat od Korneta said:

Znao sam da mislis na to.

 

Napadacki gledano (a iz tog ugla sam jasno pisao) o tome nema spora.

 

2. najbolji asistent, 5. plej po procentu za 3 poena, 15. po skoringu. Ako idem po posedu s obzirom da je igrao 19min prosecno tu je tek sam vrh.

 

To je de facto napadacki jedan od najboljih u ovoj sezoni. Ne moze biti bolji plej napadacki neko ko ima manji broj asistencija, losiji procenat suta i losiji po ppg. 

 

Pritom mi pricamo kao Teu bek apu u Zvezdi a ne prvoj opciji.

 

E ako kažeš da nema spora, onda ok.

 

Što se tiče bolda, sa 0.883 poena po posedu je na 47. mestu od ukupno 52 igrača koji su imali 10 i više poseda po meču. Izgleda nisi uračunao izgubljene lopte - lider EL u toj kategoriji, skoro 30% poseda je bacio u bunar... O realizaciji unutar linije za tri poena bolje da ne počinjem, tu je isto bio među gorima pošto je bacio svega 6 floutera u sezoni, a na obruču je naravno potpuno nemoćan (u retkim situacijama kada uspe da stigne do njega).

 

Teodosić jedan od najboljih plejmejkera u EL, ne znam da li je ovo 2023. ili 2016. 

 

1 hour ago, uini said:

tacno je da je henry-tip lakse napisati nego naci. svakako nije nemoguce, evo kankunen "nasao" dotsona, lika koji je dobro poznat i koji bi u najboljem scenariju, bio nakon par meseci najbolji igrac ekipe.

 

U ovom trenutku bih rekao da je skoro nemoguće, a nije baš da pišem napamet. Svakako nije za poređenje sa wing igračima poput Dotsona, toga ima da se probere.

 

1 hour ago, uini said:

valjda je to posao skauta, da malo zakopa, primeni znanje, koje je verovatno vece nego ono koje imate ti, kankunen i ja zajedno.

 

To je posao skauta u klubovima koji ga imaju.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Guru said:

To je posao skauta u klubovima koji ga imaju.

Najveca mana naseg kluba, kad cemo mi da dovedemo nekog Dotsona, T. Jonesa, Sestinu... 

 

Edit: Čočo, nije to taj insajder.

Edited by Pero
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Duško na plaži faktor tries...a Čoki već investirao 3 milke.
Nebojša je vintaž softver, neki Atari krpljeni...ili mu kratak hard pa na kraju sezone briše memoriju. Kakvo crno učenje iz svojih grešaka...daj Jovo nanovo, jednom mora da me ukenja.
Pravićemo Tomića od plastelina kad nam budžet opet bude kalirao na EC/DC level.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...