Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

15 minutes ago, Čočo said:

Dozetov intervju u prevodu znači da očekujemo, Teodosića, Davidovca, Marjanovića, Radanova, Kuridzu itd. 

Pa to se jasno znalo i skroz očekivalo bez da on to kaže, nije bilo potrebe da on to potvrđuje ovako javno, nažalost, ali eto tako je, samo se nastavlja sa usađenom i duboko ukorenjenom Čovićevom patkometrijom i njegovim preglupim i palanačkim konceptom "kupujmo domaće" i "domaća osnova" i mislim da će tako biti dok god ova garnitura "vodi" u klubu, a vrlo moguće i posle toga. 

 

I Bjelica, njega si zaboravio, a i još neki tako domaći mediokriteti i šljakeri.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, nunilo said:

Eh DeDa ali DeDa > Polonara.

 

Davidovčeva najbolja sezona u EL (Zvezda 10 pobeda i 24 poraza):

 

Davidovac-EL.png

 

Polonarina najbolja sezona u EL (Baskonija 18 pobeda i 16 poraza, trener: Duško Ivanović):

 

Polonara-EL.png

 

 

Pre bih se kladio na to da će Polonara odigrati dobru sezonu kod trenera kod koga je igrao najbolju košarku u karijeri, nego da će popularni DeDa odjednom postati više od mediokriteta.

 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, leki bg said:

Svi smo u fazonu zelja i pozdrava, pa da ja reknem svoja 3 favorita:

Davis Brandon

Kalinic Nikola

Mirotic Nikola

Pangos Kevin

 

Ne ulazim u kompatibilnost sa ostalim pojacanjima, o tome neka trener vodi racuna.

 

 

Jel se Nikole računaju kao jedan zbog istog imena 😆

 

Ja bih bio zadovoljan i sa 2 od ta 4 jer ne verujem da će biti baš novca za sve, pre svega mislim na Nikolu M.

Edited by Урош19
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dragan Mićić said:

Ćaćo, Teo, Top

Neda, Hanga

Kalina, laza x2

Polonara, Deda, Ilic

Dejvis, Tobi, Mitar

 

Nema na cemu, 5 stranaca i domaca osnova

Prosek godina 106,7  😎

Kvota da dočekamo kraj sezone sa pola tima  1.05  ❤

Edited by Poseidon
  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Sokmeniki said:

Vidim svi prizivaju Brandona Daviesa, ali cini mi se i da su Poythress i Nebo slobodni igraci, a po meni su obojica bolji od njega?

Slobodni su ali se povezuju sa nekim klubovima već, navodno u kontaktima, konkretno Pojtresa hoće PAO (mada oni kog pa neće ovo leto, pogotovu od bekova) i još neko ne sećam se tačno ko (a vrlo moguće i još neki osim ova dva, ali ovo je ono što je izašlo u javnost za sada), a Niba isto se ne sećam tačno ko ali isto tako neka 2-3 kluba sam video vesti (i njega možda hoće više klubova od ovog što je do sad izašlo u javnost, ali je ovo to za sad što je pisano).

 

Ja sam iskreno više za tako neke mlađe motivisanije igrače koji su bez neke ozbiljnije istorije povreda (Pojtres jeste imao ove sezone povredu zbog koje je duže/dugo odsustvovao ali koliko znam nije (toliko) strašna povreda bila u pitanju), a pritom i dosta iskusni, npr. od ove dvojice pre sam za Pojtresa jer je kvalitetniji i ozbiljniji igrač overall i versatilniji na obe strane terena, i ono što nije zanemarljivo i toliko nebitno trenirao ga je Paskval i prošao je ozbiljan koledž.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Patriota iz kauca said:


Dejvis je za obojicu Tim Dankan.

Nije atleta kao oni ali mnogo pametniji igrač, iskusniji i za klasu bolji napadač.

Pa sad ne znam baš da li je lično Tim Dankan za obojicu (ajde za Niba i možda jeste, ali za ovog drugog teško), mislim da si preterao, konkretno i pogotovu u poređenju sa Pojtresom, koji je em mlađi em motivisaniji em nema ozbiljniju istoriju povreda (imao ove sezone povredu zbog koje je duže/dugo odsustvovao ali koliko znam nije (toliko) strašna povreda bila u pitanju) kao Dejvis, a i nije problematičan karakter kao Dejvis, niti mu iskustvo manjka toliko, a overall i versatilnost na obe strane terena je vrlo sličan manje više tip igrača kao Dejvis.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, leki bg said:

Svi smo u fazonu zelja i pozdrava, pa da ja reknem svoja 3 favorita:

Davis Brandon

Kalinic Nikola

Mirotic Nikola

Pangos Kevin

 

Nije nerealno da ti se poklope sve 4 zelje jer sam napisao da sam cuo da su nam ovo sve u uzem krugu pikova. S obzirom da nista nije zavrseno niti imam info da je ista blizu moze da se desi i da samo 1 ili dvojica potpisu od ovih 4 ali i da sva cetvorica potpisu nije iskljuceno.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...