Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Неке вести ће сигурно бити, пошто се сваки дан дешавало понешто, додуше, углавном везано за одласке.

 

Данас би могао бити први потпис, и не мислим на Кобру који се вратио са аеродрома. Међутим, нема још ни 10 ујутру, тешко да ће бити нешто до поподне.

 

То ме, међутим, не спречава да излижем Ф5. С обзиром да није још објављено да се Мирота споразумео са сепаратистима, ипак очекујем Теа.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dragan Mićić said:

Bila bi fora da Covic dovede Mirotica, a on nije lepo zavrsio sa Barsom, pa nas kazne da Mirota ne moze da igra do marta. 

 

 

he he

Ovako neki development mene uopšte ne bi iznenadio.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

I Kampaco I Mirotic zele ekipu koja moze da se bori za trofej EL. Ako budemo potpisali jednog(koji povlaci drugog I jos jaka imena) znacemo sta nam je cilj... Sto se poruke Kuma tice, Mirotic je u pitanju(jer se Teodosicu ne bi previse obradovali)...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Predragdjape said:

I Kampaco I Mirotic zele ekipu koja moze da se bori za trofej EL. Ako budemo potpisali jednog(koji povlaci drugog I jos jaka imena) znacemo sta nam je cilj... Sto se poruke Kuma tice, Mirotic je u pitanju(jer se Teodosicu ne bi previse obradovali)...

Ja bih a znam bas dosta njih koji isto tako razsmialjaju. Takva klasa i u ovim godinama je uvijek dobrodosla, magija na terenu

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

Mislis kada igrac odigra bolje od nasih ocekivanja pa se na kraju ispostavi da smo pogresili sa procenom?

Pa kako da ti kazem.Svi ovde misle Mirota a ono Teodosic.

Svi misle da je los a ono dobar i obrnuto. :D

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Ja bih a znam bas dosta njih koji isto tako razsmialjaju. Takva klasa i u ovim godinama je uvijek dobrodosla, magija na terenu

Jeste dobrodosla ako imas adekvatne saigrace koji mogu da ga isprate, a posebno centre sa Kojima mora da ima bas dobru saradnju...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jaka blazic said:

jbt o cemu ovde pricamo, 3 miliona kao dobar dan... pa toliko nikad nije dobio nijedan fudbaler kod nas

da ne spominjem da su dule ili radonja imali toliko za ceo roster

lako je ovako, das panteru 2 miliona, das nekom lideju 2 miliona, daj kampacu 3 miliona, daj miroticu, klajburnu, slukasu...

i onda kao neki rezultat... pa sa takvim igracima i budzetima sramota je bar ne uci i 8...

suter iz bloka bi usao u top 8

 

 

Realno govoreci , sve je pocelo dolaskom Obradovica  u Partizan. Znajuci da njegov dolazak automatski povlači jak budzet i jak igrački kadar, došli smo do ovoga da se frljaju milioni, dovode igrači sa f4 da igraju EK, da Zvezda dovodi Kampaca itd....sto je bilo nezamislivo u vreme Radonjica i Vujoševica. Sa kojim timom je Radonjic otisao u top 8...a da ne govorimo sa cim je radio Vujosevic godinama  pa i one sezone kada je otisao u Pariz, u poredjenju sa ovim danas.

I Ostoja i Covic samo probijaju granice drzavnih para, u fazonu dok traje neka traje. Dok ima daj da se i po guz...i mazemo. 

 

 

 

Edited by No name
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je užasno što mi i klub i posle 139 stranica nismo na vidiku kvalitetnog centra a da ne računam Mitrovića i Kuzmića tu 🤦. O svima procuri neka informacija samo pozicija centra zabranjena tema. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Meni je užasno što mi i klub i posle 139 stranica nismo na vidiku kvalitetnog centra a da ne računam Mitrovića i Kuzmića tu 🤦. O svima procuri neka informacija samo pozicija centra zabranjena tema. 

Za centra je nedavno onaj italijanski novinar Mateo Andreani pomenuo Bolomboja ali ne znam pominju li se još neka imena na toj poziciji

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni je sve izvesnije da je Čovkins zapravo ogroman ljubitelj fantazija pa računa Mirotić + Davidovac, to je bolje nego dva igrača srednjeg EL kalibra. Tako se sastavlja tim na fantaziju, ali ne i u stvarnosti.

Ako bude Mirotic + Davidovac na 4 to je dobro, ali problem je sto postoje jos 4 pozicije gde nije dobro, a ne moze ze na svakoj dovesti Mirotic

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni je sve izvesnije da je Čovkins zapravo ogroman ljubitelj fantazija pa računa Mirotić + Davidovac, to je bolje nego dva igrača srednjeg EL kalibra. Tako se sastavlja tim na fantaziju, ali ne i u stvarnosti.

 

Može i luđe od toga.

 

Zamisli Clyburn + Lazarević. Najbolji i najgori u Evropi.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 9
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sector said:

 

Može i luđe od toga.

 

Zamisli Clyburn + Lazarević. Najbolji i najgori u Evropi.

Kad smo preziveli Dobric + Lazarevic prosle sezone, mozemo ove Clyburn + Lazarevic.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bosMan_jr said:

Ako bude Mirotic + Davidovac na 4 to je dobro, ali problem je sto postoje jos 4 pozicije gde nije dobro, a ne moze ze na svakoj dovesti Mirotic

Mislis da je nemoguce Mitotic- Petrusev? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Admiral said:

Mirotic i Deda nam nije dovoljano..... 

 

PF prethodnih sezona 

 

Bentil Petrusev

Deda White 

Kuridza O'Brayant, 

Kuridza Borisa Faje

Faje Borisa

Antic Milko Bjelica Stefan Jankovic 

 

 

kad im saberes sve plate pitanje da l bi dobacili do 3mil 

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...