Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Logicno, Radonjic je mnogim igracima spasao karijere ili udahnuo novi zivot, nasao nacin kako da izgledaju maksimalno korisno na terenu.

 

Lazic, Mitrovic, Dobric, Kuzmic su samo neki koji bi 10% svoje plate trebalo da proslede legendarnom treneru. Realno, covek je bukvalno jedini trener KKCZ u EL cija je kosarka imala smisla bez dovodjenja skupih stranaca. Alimpijevic je bio zelen, Tomic se sam pokupio i otisao, Gavrilovic je bio horor, Sakota nezainteresovan, Jovanovic isto kao i Alimpijevic, Ivanovic samo ima srece sto su i Vucic i navijaci potpuno poludeli pa mu se moze da trosi milione evra na nova pojacanja.

 

 

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Kooineeperk said:

Ove sto si pobrojao prethodne sezone imali su cca 4mil (kad bi Vildozu racunali kao da je odigrao celu sezonu). 

 

Mirotic 2mil, Baron 600k, Simonovic 600k, Kalinic 1mil, Teodosic 700k, Dejvis 800k. To je 5.7mil za igrace koji vrede, vs 4mil za igrace koji osim Vildoze nisu bas impresionirali, a i Vildoza je samo povremeno (Kuzmica i Raduljicu da ne pominjema). Na onih 15ak miliona budzeta razlika od 1.7mil je oko 11%. Dakle tu sam negde.

 

Sve je super kad si Virtus nazvao pijanim milionerima, ali zato su u KKCZ mudri i uceni trezvenjaci.

 

Kad ono, napises da su Raduljica i Kuzmic imali neke velike plate - pa sto se onda 90% navijaca zali da KKP ima mnogo vise, o cemu se tu radi? O razmazenim deristima od 30, 40, 50 i 60 godina koji bi da se istovremeno plate svi ti igraci, a i da se dovedu pandani Puntera, Nunnalija i Exuma?

 

Nema sanse da ce Teodosic da ti dodje za 700k u klub koji na igrace koje si pomenuo baci 4 miliona. Pa nije on blesav, niti je previse visio na novom RSB. Kalinic isto, ima da trazi ono sto mu pripada, Davies je jedan od top centara EL kojih skoro da vise i nema.

 

Sastav koji si pomenuo nije mnogo jeftiniji od TOP EL klubova, ali to su navijaci u Srbiji - oni bi i jare (da kukaju kako su jadni, zrtve, kako ih svi mrze) i pare (za skupe igrace). Nije ni cudo sto 60% glasa za lika koji se bukvalno isto tako ponasa - malo glumi zrtvu, malo glumi mocnika od kojeg se trese zemlja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Kooineeperk da se razumemo, ti pises cifre na osnovu tvog misljenja ili znas provereno? 

Davidovac je ore cska kod nas imao nekih 25-35 mesecno? Tamo se bas i nije proslavio, uzeo kes i sad se kao vraca posle ajde recimo prosecne sezone za 60k kod nas? 

Definitivno treba da se ugasimo ako je tako. 

Vildoza je imao 80k koliko znam, a Petrusev znacajno manje od 70k.

 

Jos veci win je odnos Davidovac 60k -Beron 60k 😂

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

Kakva laz, iskljucivo je do para. Kakve bolje planove od igranja sa Teodosicem, Mitrovicem, Kuzmicem, Davidovcem, Lazarevicem  i treniranje sa Raduljom, mogu da imaju?

Sta znaju te spanske pizde o muskim sportovima? Patosirao bi im Miroslav celu petorku u cugopolu- 1 na 5.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Igor_ said:

@Kooineeperk da se razumemo, ti pises cifre na osnovu tvog misljenja ili znas provereno? 

Davidovac je ore cska kod nas imao nekih 25-35 mesecno? Tamo se bas i nije proslavio, uzeo kes i sad se kao vraca posle ajde recimo prosecne sezone za 60k kod nas? 

Definitivno treba da se ugasimo ako je tako. 

Vildoza je imao 80k koliko znam, a Petrusev znacajno manje od 70k.

 

Jos veci win je odnos Davidovac 60k -Beron 60k 😂

Davidovac stvarno sad ima platu 600K evra po sezoni i sigurno fine/dobre bonuse, i ja imam tu informaciju (proverenu), e sad ne znam je l' rastuća (i bonusi) ili ne, ali je svakako HOROR i KATASTROFA i ova plata i bonusi, i još ugovor na 3 sezone, fenomenalno, klasično i karakteristično u gazdinom stilu "kupujmo domaće" i to na max. 
 

I 400K da je dobio platu (i sigurni fine/dobre bonuse) i ugovor na 3 (pa i da je na tipa 2) sezone bi svakako bilo totalno ludilo i nenormalno davati za takvog mediokriteta i šljakera, a kamoli 600K, fini/dobri bonusi i ugovor na 3 sezone, ovo apsolutni nigde, ni u jednoj EL ekipi (a sigurno i (dosta) šire) nema.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

Interesantno da oni koji su najviše insistirali da se ova tema što pre otvori i da bude slobodnija bi sada hteli da oni forumaši koji kritikuju pišu manje, budu strpljivi, čekaju zvanične objave, pa čak i da čekaju da se kompletira roster... Pošto je to inače baš u duhu ove teme. 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, fasper said:

Koliko insajdera na ovom forumu. Svako poznaje nekoga i svako ima informacije iz prve ruke. Jedino ja mucenik ne znam nikoga...

Pa samo izmisli pricu kao, ako se pokaze istinita, ti si insajder, ako ne, reci da se izjalovilo u poslednjem trenu i da smo previse  ludovali. Gledaj za pocetak da bude nesto sto je nemoguce dokazati. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Igor_ said:

Jos veci win je odnos Davidovac 60k -Beron 60k 😂

Ne moze da se poredi jer je pre 3-4 godine za 60k mogao da se dovede Beron ili Lojd, a sada toliko uzme Bentil. Otisle su plate u nebo posle korone.

 

Nije više realno da Davidovac igra za 20k ili 25k, posebno jer mu je doprinos bio mnogo veci od recimo tog Bentila. Realna cifra je 40-50. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Profesor said:

Ne moze da se poredi jer je pre 3-4 godine za 60k mogao da se dovede Beron ili Lojd, a sada toliko uzme Bentil. Otisle su plate u nebo posle korone.

 

Nije više realno da Davidovac igra za 20k ili 25k, posebno jer mu je doprinos bio mnogo veci od recimo tog Bentila. Realna cifra je 40-50. 

Slazem se da je realna cifra 40-45k.

Odakle info da je Bentil imao 600k? Znaci ispada da je starter Armanija (ledey) imao istu platu kao i mahac peskirima Bentil? 

Link to comment
Share on other sites

No, zato je realno da Teodosic igra za 700 hiljada po sezoni.

 

Cene su otisle u nebo zato sto Vucic gleda da zadovolji i jedne i druge (populizam na maksimum) i zato sto su i jedni i drugi bukvalno izreklamirani kao dve ogromne kese sa milionima dolara, pa naravno da ce svaki igrac od takvih zeleti da uzme sto vise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baš htedoh to da napišem još malopre, ali me već preduhitriše neki forumaši.

 

Sve se crta da se Radonjić, nažalost (ili na sreću nekih), ponovo vrati, a što stvarno neću moći da preživim, a kamoli da gledam i pratim, više, previše (i mnogo više od toga) mi je muka toga i nepodnošljivo je bukvalno.

To bi bilo bukvalno vređanje inteligencije i pravljenje na budalu od strane (koga drugog nego) Čovića, iako je i to do sada bilo i previše (pa čak i mnogo više od toga), par ekselans i probijanje dna (iako je još otkad probijeno) na max.
 

Ako se to stvarno desi, ne daj Bože, definitno ću se odaljiti (skroz) od KK-a i neću uopšte više gledati i pratiti isti, sto je previše previše je (pa čak i sigurno više od toga), do nekih boljih vremena…

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, quentin said:

Čisto sumnjam da se Radonji opet ulazi u kolo sa Čovićem.

A kao da ima/da će imati drugih izbora, vidiš da ga ni sad, a ni ranije, niko živ neće, osim eto možda te neke (pre)smešne ekipe kao što su Budućnost i/ili CedOli. Apsolutno nijedna ozbiljna i kvalitetna ekipa neće, što je skroz razumljivo i očekivano, uz svo (veliko) poštovanje za njega, da ga kontaktira, a kamoli dovede.

 

A i što kaže kolega iznad, zbog EL će hteti sigurno, i zbog samog sebe i para da zaradi lagano još, i to ne malo sigurno, već dosta/ozbiljne pare.

Edited by Шутер из блока
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...