Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Za ljude koji pišu kako nekog xy igrača nije primetio EL tim do 28.godine da pokušam da objasnim kako.

Pre svega primetio ga je neko u NBA sa 21-23 godine je draftovan u NBA , tamo se neki od njih snađu, neki od onih koji kasnije budu nama interesantni ili nemaju taj kvalitet ili se ne snađu.

Takvi još 2-3 godine pokušavaju kroz g ligu i tek sa 26-28 godina dignu ruke i dođu u neki Izrael Nemačku ili neku slabiju EL ekipu. Primera je bezbroj.

Dakle, Kaboklo je imao prirodan put u današnjoj evropskoj košarci. 

Sve ovo na stranu, nemamo ga gde

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, suptil said:

Октобар је, почиње сезона (киша ) кошарке. (Тик - Так)

 

F6HADn7WQAEN-7w?format=jpg&name=large

 

 

Laganih 9:0. Ili ajde neka bude 8:1 (zajeban Zalgiris na strani). 

 

😄 

 

 

Realno, bicu zadovoljan sa 7:2 a nije strasno ni ako bude 6:3, zavisno kojim rezultatom i protiv koga. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Najvažniji utisak sa ove utakmice je da Bjelkan izgleda odlično. Onih par defanzivnih poseda u nizu u 3/4 su mi izmamile osmeh na lice. Fali mu kondicije, da može da igra duže od 5 minuta košarke u kontinuitetu.

 

Simonović mi ne uliva poverenje, pogotovo na poziciji 4. Spore noge. Biće problema u skoku, pošto su nam bekovi prilično niski i slabi skakači i biće problema sa sakrivanje Tea i Nedovića u odbrani. Eto izazova za Ivanovića.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izgledali smo odlicno. Bolomboj je doveden da da cvrstinu pod kosem, da uzima skokove jer je bas skocan, pokupio je par ofanzivnih skokova.

 

Svi su mi bili fantasticni, ali deluje da ce Ilic i Lazic van 12, sto i nije neocekivano. Jos ako dodje suter, kao sto se prica da hoce, imacemo, pa ko god bude bio u 12 na utakmici, sjajnih 12 igraca koji ce moci da doprinesu. Dok to prosle sezone nazalost nismo imali…

 

Sve u svemu, odlicno je ovo, brz ritam, agresivna odbrana… jedva cekam sutrasnju utakmicu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...