Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

3 hours ago, VISOKOLETAC said:

Znam, ali sada ti kazes da ces zbog svojih prijatelja da ides na nivo 400. Znaci to je tvoja odluka.

Jeste, isto tako onaj ko je sezonac i hoce da ide sa prijateljem koji ce kupiti pojedinacnu kartu, treba da ode i sedne sa njim na slobodno mesto pored mesta koje je on kupio na numerisanoj pojedinacnoj karti. 

 

3 hours ago, VISOKOLETAC said:

Kada napises 10000 dinara zaboravljas da je to za 40+ utakmica.

Rekao sam ti, za mene to nije neki novac, ali isto tako imam obzira i prema drugima, pre svega svojim prijateljima. A i gomilom onih koji ce doci iz unutrasnjosti i potezati put, i to je za njih dodatni veliki trosak na ono sto vec imaju. Da ne pominjemo manje plate u unutrasnjosti... 

 

3 hours ago, VISOKOLETAC said:

Inace se slazem sa tobom da je bolje da su numerisana, ali opet ponavljam da to u nasoj zemlji nista ne znaci. Ti ces da podignes nekoga kao sto sam ja, ali naidjes sa detetom na 10 pijanih budala, da li ces pokusavati ili sesti negde drugo? 

Ja vise ne pisem o ovome, jer mislim da svako ima svoje misljenje i ne vredi ova tema ovih strana. Pozdrav.

Zato postoje redari. Zato i treba da bude sve numerisano. Ako bude neki incident, zna se ko je. Da kad se poleti neki predmet na teren iz nekog sektora, bude identifikovan onaj koji tu sedi i koji je to uradio na osnovu nosioca te sezonske/karte, na osnovu snimka, i da mu se zabrani dozivotno da ide na utakmice Zvezde (a i na sportske dogadjaje generalno). Tako se radi u normalnim drzavama i normalnim klubovima. BTW pijanim navijacima nije dozvoljen pristup sportskim desavanjima. 

 

Jednostavno ne mogu da "progutam" to "a jbg ovo je Srbija brale". U kurac vise sa takvim mindset-om.  

Link to comment
Share on other sites

Neko napisa da je radar isključen tokom SP, donekle se slažem ali ne mogu da se otmem utisku da je Kabloko mogao da popuni tu ulogu igrača koji nam fali bas dobro...

Možemo da napravimo tim najboljih drugara i kumova..
Teo, Nedovic, (Radulja[emoji22])
Yago i Kabloko
Shabazz i Hollis Jefferson
[emoji16]

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, spajk32 said:

Neko napisa da je radar isključen tokom SP, donekle se slažem ali ne mogu da se otmem utisku da je Kabloko mogao da popuni tu ulogu igrača koji nam fali bas dobro...

Možemo da napravimo tim najboljih drugara i kumova..
Teo, Nedovic, (Raduljaemoji22.png)
Yago i Kabloko
Shabazz i Hollis Jefferson
emoji16.png

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 

 

Samo Torbica i ja falimo. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Prosto ne mogu da verujem da je uopste potrebno da polemisemo da ili ne numeracija.

Posle se pitamo zasto smo dno Evrope.

Pre svega numeracija jer nismo stoka.

 Numeracija da bi se znalo gde je cije mesto i to ne samo sezonskih vec svih karata. Znaci svaki pristojan covek zeli da zna gde je njegovo mesto i ne zeli da se lakta, da ga gaze i ne znam ti sta sve ne. Jeste u pitanju Arena ali ne gladijatorska.

Toliko je prosto prodavati karte sa numerisanim mestima da je izostanak iste jasan pokazatelj da se ostavlja prostora za sibicarenje. Sibicarenje ako bude interesovanja prodacemo par hiljada karata vise, pa nek vise jedni drugima na glavi. Zasto bi iko razuman zeleo da na mestu predvidjenom za jednu osobu stoji sa njih jos 1 ili 2.

Kosarkaska utakmica treba da bude sportska predstava na koji ce ljudi dolaziti da bi uzivali i odlazili zadovoljni. Ako neko treba da se otima za mesto, da razmislja da li ce uopste uci i svasta nesta onda je to tesko sranje. Ovde neko sinoc rece kako je on dolazio iz RS i gubio citav dan i ne znam ti sta sve ne i kako bi valjda tako trebalo. Pa druze, to samo govori da si ti jako mlad, verovatno neozenjen i poprilicno dokon cim sebi mozes da dozvolis da ceo dan izgubis. Klub treba da ucini sve sto je u njegovoj moci da svaka utakmica bude mesto na koje ce ocevi moci dovoditi decu, da ljudi koji su radili do 16-17 mogu bez stresa da stignu na istu, ali isto tako i da sa iste odu i budu spremni za sutrasnji radni dan, jer obicno su termini takvi da se i sutra radi.

Komsije su uradile sta su mogli da upristoje stvari, numerisali su karte. Vrlo je lako resiti problem onih koji numeraciju ne postuju. Pozove se redar, isti zamoli, ako ne pomaze on pozove policajca koji pise kaznu za remecenje javnog reda i mira. Kazna 20-100000 pa sad ti drugi put sedi i ne ustani. Stoka se uci kaznama. I vrlo efikasno se nauci.

U iole ozbiljnom klubu nakon same najave da nece biti numeracije bi odgovorno lice moralo da se izvini navijacima i podnese ostavku, jer je to i poruka da se na gledaoce gleda kao na stoku. Ubaci ih u tor pa neka se sami izlaktaju, neka vide sta ce i kako ce.

  • Like 22
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Od numeracije sedišta kao elementarne civilizacijske tekovine do gostovanja Borca u Areni gde medj 2,5k ludih navijača dvojica ipak rešila da čupaju grkljane jedan drugom oko "svog" mesta.
Ta poredjenja sa švabama su vam, u najmanju ruku, preuranjena ali i jako neumesna.


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sledeće je da se jave protivnici onih papirića sa brojem na delikatesu u Maksiju. To može da prođe u Reweu u Nemačkoj, ne i u Srbiji. Šta je sa starima koji ne znaju da pritisnu dugme? Dokle ćemo da čekamo onog koji je na redu, a samo skoknuo da kupi jogurt. Šta ako sretnem prijatelja koji je par brojeva ispred mene, a hoću da njim da pričam dok zajedno kupujemo na delikatesu? Ko uopšte baždari i održava ti mašinu.

 

Srbi večito u nekoj borbi protiv civilizacije i nekih jednostavnih pravila.

 

Kupio sam mesto u hali sezonskom kartom. Napiši mi koje je to mesto tačno da mogu svake nedelje da sednem na njega, ako stignem pet minuta ranije jer mi tako odgovara. Simple as that.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Ali kako se iz petnih zila ljudi trude da mi (nam) objasne zasto nesto sto je dobro za sve (i tehnicki moguce) ne treba da bude uradjeno, i to dajuci primere koji nemaju veze s tim ili hipoteticke situacije koje se svakako ne bi desile... 

 

Evo, ne razumem. 

 

Jeste Mile protiv tranzicije bio zabavan lik, ali svakako tezak da se sa njim koegzistira... 

 

Spoiler

 

 

Edited by Kooineeperk
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Predragdjape said:

U gadnom si tripu ako mislis da je neko protiv toga da sve bude uredjeno... 

 

Nije to teško urediti, a može i da se napravi određeni kompromis. Navijački kop recimo ne treba da bude numerisan, jer oni koji tu dođu najveći deo utakmice provedu u skakanju i skandiranju.

 

Ostali deo dvorane bi morao biti numerisan, iz prostog razloga što nisu sva sedišta sa istim pogledom i ugođajem, a i ne koštaju isto. 

 

Samo treba malo volje, ljudi se nauče posle nekog vremena.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, John Terry said:

 

Nije to teško urediti, a može i da se napravi određeni kompromis. Navijački kop recimo ne treba da bude numerisan, jer oni koji tu dođu najveći deo utakmice provedu u skakanju i skandiranju.

 

Ostali deo dvorane bi morao biti numerisan, iz prostog razloga što nisu sva sedišta sa istim pogledom i ugođajem, a i ne koštaju isto. 

 

Samo treba malo volje, ljudi se nauče posle nekog vremena.

A sto? Sto i njima ne bi numerisao mesta? Mozda je sedistodavac propisao ovakav nacin, jer ocekuje da navijaci budu na svim tim mestima gde nije numerisano? Otkud ti znas gde ce se stajati? Na utakmicama KKP se stajalo na svim tim mestima koji su nasi stavili da nisu numerisana. Znaci ti bi malo da budemo Srbija, a malo Nemacka. Totalno glupava rasprava koja se nastavlja. 

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Znaci ti bi malo da budemo Srbija, a malo Nemacka.

 

Ovo je lično.

 

Uz to i netačno. Uopšte nisam ni u jednom trenutku da budemo Srbija 🙂 jer ovo što sam predložio je baš uređeno i određeni kompromis kako bi se obezbedio i prostor za ljude koji bi da navijaju unutar navijačke grupe ali i prostor za ljude koji žele da gledaju utakmicu na miru, uz kokice, uz po neki difenz difenz i sa svojom porodicom, bez rizika da se desi stampedo ili da mu se neki majmun gologrudi znoji na njegovo čelo.

 

Ne mislim da imaš lošu nameru, ti posebno, znam da nisi takav, ali si dao sebi za pravo da me paušalno proceniš, i to baš pogrešno.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Predragdjape said:

U gadnom si tripu ako mislis da je neko protiv toga da sve bude uredjeno... 

Ne znam kako onda objasnjavas trip pojedinaca, ne samo na ovom forumu, koji se trudite da mi objasnite da je nesto sto je lose vama apsolutno prihvatljivo (pa treba da bude i meni), a ono sto je dobro i vrlo lako izvodljivo treba da mi bude nepotrebno ili tako nesto...  

 

Nemoguce da ne samo ja nego par nas ovde "tripuje". Mozda smo pili iz iste flase?

 

59 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Totalno glupava rasprava koja se nastavlja. 

 

Glupo je jedino ovo ubedjivanje iz moje prve recenice ovog posta. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...