Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Ako već nije mogao Ntilikina jedini koji je adekvatna alternativa je Harison. Ali mislim da je gotovo nemoguće njega dovesti. Ovaj Krejči ako pegla dobro odbranu onda bi mogao da bude dobar pogodak. Po ovome što igra sa reprezentacijom pokazuje u napadu potentnost. Ako ga je neko duže gledao i ima šta da napiše o njemu bilo bi lepo. 

Link to comment
Share on other sites

Nemojte me zajebavati sa jebenim Vitom Krejcijem. Gledao sam dosta utakmica gde je dobijao minute i bukvalno sam mišljenja da je bio u rosteru NBA ekipe jer je bliži rodjak GM-a.
Kreacije ima dovoljno da zna da udeli pas jedino ako baš mora i jedino ako je baš blizu.
Uneo bi ga pod koš verovatno i Topić, koliko jake noge ima. Slabijeg igrača fizički ne pamtim.
Stav teško upitan. Glup ko noć za timsku odbranu, skok nepostojeći.
Da nema 2m i solidnu kontrolu lopte ne bi ni prešao baru osim turistički u posetu već pomenutom rodjaku.
Ogavan izbor za naše okruženje koje traži krvava kolena ili talenat koji oprašta nedostatak istih.

  • Like 3
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Koji broj na dresu je nosio Harison u Lejkersima? Ne pratim NBA ozbiljno ali tako kad naletim onda bacim pogled. Jednu utakmicu su igrali Lejkersi i zapadne mi za oko igrač koji u odbrani jede malu decu. Nisam verovao da u NBA neko igra tako dobro odbranu. Odgledao sam možda jednu četvrtinu ali taj igrač je svaki napad dominirao u odbrani. I sve mi se čini da je možda upravo taj igrač Harison jer sam ga tražio odmah nakon meča da vidim o kome se radi i čini mi se da je on bio u pitanju. Ako se dobro sećam taj igrač je nosio broj 2 na dresu. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Koji broj na dresu je nosio Harison u Lejkersima? Ne pratim NBA ozbiljno ali tako kad naletim onda bacim pogled. Jednu utakmicu su igrali Lejkersi i zapadne mi za oko igrač koji u odbrani jede malu decu. Nisam verovao da u NBA neko igra tako dobro odbranu. Odgledao sam možda jednu četvrtinu ali taj igrač je svaki napad dominirao u odbrani. I sve mi se čini da je možda upravo taj igrač Harison jer sam ga tražio odmah nakon meča da vidim o kome se radi i čini mi se da je on bio u pitanju. Ako se dobro sećam taj igrač je nosio broj 2 na dresu. 

Br 3 je nosio Harison...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Koji broj na dresu je nosio Harison u Lejkersima? Ne pratim NBA ozbiljno ali tako kad naletim onda bacim pogled. Jednu utakmicu su igrali Lejkersi i zapadne mi za oko igrač koji u odbrani jede malu decu. Nisam verovao da u NBA neko igra tako dobro odbranu. Odgledao sam možda jednu četvrtinu ali taj igrač je svaki napad dominirao u odbrani. I sve mi se čini da je možda upravo taj igrač Harison jer sam ga tražio odmah nakon meča da vidim o kome se radi i čini mi se da je on bio u pitanju. Ako se dobro sećam taj igrač je nosio broj 2 na dresu. 

 

Možda je to bio Lebron ako je opet menjao broj na dresu. 🙃

 

Harison je nosio 0.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Koji broj na dresu je nosio Harison u Lejkersima? Ne pratim NBA ozbiljno ali tako kad naletim onda bacim pogled. Jednu utakmicu su igrali Lejkersi i zapadne mi za oko igrač koji u odbrani jede malu decu. Nisam verovao da u NBA neko igra tako dobro odbranu. Odgledao sam možda jednu četvrtinu ali taj igrač je svaki napad dominirao u odbrani. I sve mi se čini da je možda upravo taj igrač Harison jer sam ga tražio odmah nakon meča da vidim o kome se radi i čini mi se da je on bio u pitanju. Ako se dobro sećam taj igrač je nosio broj 2 na dresu. 

Видео си Вандербилта, врхунски нба дефанзивац, јако важан играч у Лејкерсима.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Harison je dvojka u telu pleja sa odsustvom bilo kakve kreacije i lošeg šuta sa distance. Levoruk, zeznut ako krene na ulaz zbog brzine i odraza, ali ne koristi ga dovoljno i generalno nema ofanzivnu igru. Najčešće zove pik, ako je Ball handler, ne bi li dobio prednost, mada je poslednjih godina više igrao od lopte, tražeći uglove.
Potencijalno mogao biti odličan 3&D, ali je šut i dalje nekonstatan.

U Evropi bi napravio odličnu karijeru jer je defanzivno fenomenalan, brzih lateralnih kretnji i odličnog stava. Trči tranziciju jako lepo.
Šteta što je po svaku cenu jurio NBA. Zvezdi bi takav tip igrača legao izuzetno jer se nadopunjuje sa Teom/Sabazom.

Obe ruke za Seka u Zvezdi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Markose, ima li ista konkretnije za cetvorku u nba? Ne mora ime, cisto me zanima da li smo bar suzili opcije na dva tri imena, kao na 2. Bez ozbiljne cetvorke mi ova ekipa nema tezinu, iako je najbolji tim definitvno napravljen u poslednjih 10 godina. Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Видео си Вандербилта, врхунски нба дефанзивац, јако важан играч у Лејкерсима.

Da. Jeste. To je taj. Mogli bi njega. 😂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Bolomboj zvanicno 206, na slikama nizi od Dozeta koji je 203 :classic_dry:

 

To je javna tajna da se napucavaju ponekad visine igrača pogotovo kada igraju na tim visokim pozicijama, npr. uživo što sam video neke igrače iz neposredne blizine Cirbes i Lesor su 100% niži od onoga što piše na internetskim stranicama, Ročestija isto da ne pominjem što piše da je 186cm visok, to je tek presmešno 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Guru said:

202 cm je Bolomboy (bez patika), 218 cm raspon ruku. 

Jesi li možda do sada pisao nešto o Harisonu? Kakav je ako si ga pratio? Uklapa li se u ovo što imamo na spoljnim pozicijama? 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Čočo said:

Jesi li možda do sada pisao nešto o Harisonu? Kakav je ako si ga pratio? Uklapa li se u ovo što imamo na spoljnim pozicijama? 

 

Levoruki kombo bek, prava mačka - brz, skočan, agilan, sjajni refleksi, ne zna se da li su mu brže noge ili ruke, samim tim prava napast u odbrani, ume da izbegne blok i vrati se telom ispred ball handler-a kao da bloka nije ni bilo, krade lopte u driblingu, seče pasove, kupi dosta skokova, čak lupa i blokade... Nije doduše uvek najdisciplinovaniji, povremeno se previše kocka, rizikuje, overhelpuje i ispada, dešava se i da uđe u problem sa faulovima, al' imajući u vidu stil igre i koliko toga donosi na toj strani terena, ne može mu se previše zameriti.

 

Ofanzivno je neki pomoćni ball handler/zujalica, voli igru u tranziciji i prodor (posebno u levo), ima nešto plejmejkinga iz pika i prodora, aktivan je kater i pojavljuje sa na ofanzivnom skoku. Priličan kamenjar, šutira sa nekom zadrškom, čak i sa bacanja je ispod proseka za beka. Generalno tanak skorer, mada se dešava da mu se povremeno otvori kada uspe da nabode par šuteva + pospremi nešto oko koša na brzinu, energiju i sveprisutnost. 

 

Rekao bih da se solidno uklapa na ovu spoljnu liniju, mada meni iskreno tu više ništa nije jasno...  

  • Like 17
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, srlepajce said:

Za Krejcija vec agituju po tw Spanci za acb ligu

 

Nece biti lako njega dovesti

Ja pretpostavljam da on ako vec ide iz NBA nece u Spaniju, ili EU kao turista, vec da igra neko ozbiljno takmicenje. Ako ACB ligasi (ne racunam ove u EL, mada oni i nisu u nekoj potrazi za dvojkom, ako se ne varam) budu privlacniji od EL KKCZ, onda neka... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

 

Levoruki kombo bek, prava mačka - brz, skočan, agilan, sjajni refleksi, ne zna se da li su mu brže noge ili ruke, samim tim prava napast u odbrani, ume da izbegne blok i vrati se telom ispred ball handler-a kao da bloka nije ni bilo, krade lopte u driblingu, seče pasove, kupi dosta skokova, čak lupa i blokade... Nije doduše uvek najdisciplinovaniji, povremeno se previše kocka, rizikuje, overhelpuje i ispada, dešava se i da uđe u problem sa faulovima, al' imajući u vidu stil igre i koliko toga donosi na toj strani terena, ne može mu se previše zameriti.

 

Ofanzivno je neki pomoćni ball handler/zujalica, voli igru u tranziciji i prodor (posebno u levo), ima nešto plejmejkinga iz pika i prodora, aktivan je kater i pojavljuje sa na ofanzivnom skoku. Priličan kamenjar, šutira sa nekom zadrškom, čak i sa bacanja je ispod proseka za beka. Generalno tanak skorer, mada se dešava da mu se povremeno otvori kada uspe da nabode par šuteva + pospremi nešto oko koša na brzinu, energiju i sveprisutnost. 

 

Rekao bih da se solidno uklapa na ovu spoljnu liniju, mada meni iskreno tu više ništa nije jasno...  

 

Nema veze, ako je Dusku jasno... 

 

Pakuj!

 

F3xeArbXcAEAOPw?format=jpg&name=large

Link to comment
Share on other sites

Moze Shaq, moze👍 

 

@Čočo tesko da si mogao Harrisona gledat s obzirom da je odigrao svega par utakmica u BO i to u PO kada intezitet odbrane nije uopste na visokom nivou. Ipak svakako se radi o sjajnom defanzivcu, ako dodje eto konkurencije Tavaresu i Walkupu.

 

Guru je to ispisao sasvim ok, ne bi tu nista dodavao.

Edited by Miki28
typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...