Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

4 hours ago, Milos 3.14 said:

Ja lično nisam ni mislio da si hteo da meriš patku već sam više naveo i vaš primer . Mlad talenat nema šta da traži u EL ekipi, a to sam konkretno pisao i na vašoj temi za Tristana prošle godine i bilo je drvlje i kamenje. On je trebao da ode još prošle godine odnosno nije trebalo ni da dolazi.

Te greške koje ti spominješ se skupo plaćaju u EL i ne smeš da ih praviš u nekoj Megi je to deo procesa.

Recimo Mihajlo Petrović iz Borca je čini mi se bivši igrač Partizana, meni se on recimo dopada i ima budućnost ni on nije dobio priliku.

Asvel nije dao šansu Vembiju , u EL je svaka tekma klanje bez prostora za greške 

 

Ma nema veze bre, sve ok, ali ja stvarno mislim da je Top jedan skoro pa generacijski talenat i da je apsolutno morao da se pusti među vukove... no dobro, vreme će pokazati

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Benito said:

Navijajte da odigra sto je gore moguce, onda ga niko nece hteti i eto ga kod nas 😁

Ne, navijamo da sto gore odigra kako bi sto pre ispao sa spiska, i imao priliku da celo leto provede uigravajuci se sa nasom ekipom i trenirajuci sa Duskom.

 

Da je nas to se podrazumeva.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mister-no said:

A šta bi mu falilo da bude sledeći BL?
Ja mu želim svakako preko toga ali proteći će dosta vode Savom i Dunavom dok dobaci do jednog Branka Lazića.

Zato sto je mnogo talentovaniji igrac od Lazica, Saranovic ima dobar skillset uz to je i dobar odbrambeni igrac. Od njega moze da postane kompletan bek a ne samo da rudari u odbrani i poenkad  da opali neku trojku.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Admiral said:


ono sto ti mogu reci i sto znam, njegovim razvojem nisu odusevljeni ni u FMP-u, tako da sumnjam da se razmislja u tom pravcu. Ocekivali su vise.

U prilog tome ide cinjenica da su potpisali  Zivanovica iz Mornara (koji je super intresantan potpis) tako da svakako dobija donekle konkurenciju…+ Luka Asceric. 
 

Da dodam, nadam se da ce Nikola ove sezone napraviti iskorak ka CZ.

A kako da se razvije kada mu je dodeljena uloga u kojoj stoji samo u cosku. Imaju dva, tri amerikanca koja carine sa loptom u svakom napadu. Kako je igrao na U20 prvenstvu tako treba da igra i u FMP-u.

Edited by Miki8
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nele said:

Jel postigao Tunis poen otkad je Frenki u igri ??? I ko je reko da nema sut ?

 

imao je par finih organizacija napada generalno. neozbiljan je tunis da frenki uključi na difens. idem da spavam, ustaje se u pola6

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Naša posla 2.1 said:

Francuzi jaki ko crna zemlja…

 

Franki odličan, ali ovo što igra u napadu ne vidim kako može da igra kod nas pored tri pleja koja imamo…

 

Defanzivno, odličan (5), definitivno bi “sakrio” Teove minute u odbrani…

On bi sakrio sve mane CELOG tima a ne Teodosica... Samo sto bas tesko da ce doci.

Link to comment
Share on other sites

Sećam se da sam u Areni gledao EL debi još uvek maloletnog Frenkija protiv Zvezde, još tada sam rekao @BarryWhite-u: "Obrati pažnju na ovog malog, biće od njega NBA bust koji će posle 5-6 godina sukljanja po Americi završiti u Zvezdi". 

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 11
  • WOW 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nele said:

Stvarno bi nam lego ko budali samar. 
Bukvalno sa svima moze da igra u istoj petorci cak i sa Nedovicem pa moze cak i na 3 da se spusti … Bas bi nam bio taj glue guy, povezao bi ekipu samo tako.

 

Ma Frankie može sam sa sobom u petorci da igra 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel samo mene smaraju ovi "bendovi" sto non stop sviraju na tribinama, bilo da je prekid ili utakmica u toku?

Koja je to fora jbt, barem da su neke navijacke pesme, nesto... nego ono, random hitovi. Jbt dosli ljudi da gledaju utakmicu a ne na koncert, wtf?! 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...