Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Pa od veterana smo doveli samo Tea i ajde da kažemo Hangu. 

 

Tobey ima 28, Bolomboy 29, Yago 24, Simonović 23, teško da je Rokas veteran sa 30, igrači u EL su uglavnom na vrhuncu sa 29-31 godinu. 

 

Ali bih i ja volio da preostala 2 igrača budu preko bare, s obzirom na tržište u Evropi. 

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Sector said:

Pa od veterana smo doveli samo Tea i ajde da kažemo Hangu. 

 

Tobey ima 28, Bolomboy 29, Yago 24, Simonović 23, teško da je Rokas veteran sa 30, igrači u EL su uglavnom na vrhuncu sa 29-31 godinu. 

 

Ali bih i ja volio da preostala 2 igrača budu preko bare, s obzirom na tržište u Evropi. 

 

mozda veteran nije prava rec, ali to su sve odavno formirani igraci koji ne mogu mnogo da iznenade. tu su samo jago i simonovic igraci za koje ne znamo kakav plafon imaju. zato ne bi bilo lose da imamo jos neke mladje igrace koji bi mogli da rastu tokom sezone i tako dizu i kvalitet ekipe.

Edited by Haggard
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Неће да може то са младима, за сваку екипу од пет младих и више би се после пар пораза викало "Не може се са шиљокуранима на осмаке" и "Парадајзом се не креће на Русију". Спој младости и искуства са превагом на искуство је најбољи рецепт, и супер је што овај пут имамо формиране играче и од старта говоримо да се ложимо на резултат, бар нема одступнице у виду бедастих оправдања касније (дакако ће их бити ако недајБоже извисимо, али то је друга тема). Да комплетирамо још те две позиције, па у салу.

Link to comment
Share on other sites

"Дамиеан Дотсон је јебено нечувен. Надам се да је Црвена звезда само дим и да ту није крај. Врло ретко да нема домаћина као векне за потписивање. Нестварни стрелац."

 

😄 ovo zabrinuti Spanci sto se dovodi u vezu sa nama

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Неће да може то са младима, за сваку екипу од пет младих и више би се после пар пораза викало "Не може се са шиљокуранима на осмаке" и "Парадајзом се не креће на Русију". Спој младости и искуства са превагом на искуство је најбољи рецепт, и супер је што овај пут имамо формиране играче и од старта говоримо да се ложимо на резултат, бар нема одступнице у виду бедастих оправдања касније (дакако ће их бити ако недајБоже извисимо, али то је друга тема). Да комплетирамо још те две позиције, па у салу.

 

pa ne mislim da treba da razigravamo juniore. ali recimo ovaj ntilikina bi bio odbar potpis, jer je jos uvek relativno mlad, gladan i mogao bi da donese dosta energije. vec imamo na rosteru pregrst iskusnih igraca, mnogi imaju jednogodisnji ugovor, pa sada tu treba dodati jos dvojicu nesto mladjih, idealno bi bilo ako je moguce da imaju (bar) dvogodisnji ugovor.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Haggard said:

 

pa ne mislim da treba da razigravamo juniore. ali recimo ovaj ntilikina bi bio odbar potpis, jer je jos uvek relativno mlad, gladan i mogao bi da donese dosta energije. vec imamo na rosteru pregrst iskusnih igraca, mnogi imaju jednogodisnji ugovor, pa sada tu treba dodati jos dvojicu nesto mladjih, idealno bi bilo ako je moguce da imaju (bar) dvogodisnji ugovor.

 

То се потпуно слажем, треба имати неки план за будућност, а не овако од данас до сутра. Ту је много велики посао урађен двогодишњим потписом са Шахбазом, као и три године за Бразилца, који ће 99% бити ту и наредне сезоне. Ако вратимо Топа, могла би бити изузетна три плеја неко време код нас.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, srlepajce said:

"Дамиеан Дотсон је јебено нечувен. Надам се да је Црвена звезда само дим и да ту није крај. Врло ретко да нема домаћина као векне за потписивање. Нестварни стрелац."

 

😄 ovo zabrinuti Spanci sto se dovodi u vezu sa nama

A što su zabrinuti? Jel se, pored nas, dovodi u vezu sa nekim španskim klubom?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Benito said:

Davor.

Nije Davor, koliko ja znam, nego ljudi koji baš znaju košarku i prate istu, imaju znanje i stručni su, sa RSB-a. Oni su preporučili Radonjiću i Đenku, kao i Fojtmana dok je bio u Nemačkoj i Birča (centar Kanađanin, dok je još bio nepoznat/ispod radara), koje je Radonjić odbio, a mislim da su mu još neke igrače iskopali i preporučili, ali je ovaj i njih odbio.

Edited by Hrabro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Hrabro said:

Nije Davor, koliko ja znam, nego ljudi koji baš znaju košarku i prate istu, imaju znanje i stručni su, sa RSB-a. Oni su preporučili Radonjiću i Đenku, kao i Fojtmana dok je bio u Nemačkoj i Birča (centar Kanađanin, dok je još bio nepoznat/ispod radara), koje je Radonjić odbio, a mislim da su mu još neke igrače iskopali i preporučili, ali je ovaj i njih odbio.

RSB forum nam dovodio igrace?

 

Ako je ovo tacno velika sramota za klub, da nemas strucne ljude koji treba da rade svoj posao vec ti tamo neki sa foruma salju spisak igraca, mada sumnjam da je ovo istina.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nisu tamo neki sa foruma, nego ljudi koji se time bave, a ujedno su bili deo RSB. 
 

Mislim da se na jednog lika konkretno misli, imao je izuzetno poznavanje trzista. Sigurno da bi bilo bolje da smo imali ozbiljnu skauting sluzbu, ali jbg, ako vec nismo, ne skodi da neko ko dobro zna sta radi preporuci nesto ispod radara, pa ti vidi posle da li ti odgovara ili ne.

 

Mislim da i danas u klubu vrlo lose rade na skautiranju i da sanse da se nesto dobro dovede ispod radara ne postoje, osim ako neki menadzer sa kojim smo dobri ne da preporuku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Benito said:

RSB forum nam dovodio igrace?

 

D-Rose sa RSB-a i par njih još su izuzetni poznavaoci košarke, bilo mi je uživanje da čitam njihove upise. Ljudi posvećeni košarci i skautingu, nikakvi nacionalisti i slično, samo eto igrom slučaja registrovani na RSB. Bilo je tamo kvalitetnih ljudi.

13 minutes ago, Benito said:

Ako je ovo tacno velika sramota za klub

 

Što sramota, ljudi su odlično poznavali tržište. Treba reći da su oni predlagali, malo toga ih je klub zapravo i poslušao. Ali su bili dobri sa Dejom.

  • Like 19
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Triticum vulgare said:

Ko je onomad iskopao Kvinsija? Trebalo ga pitati za savet…

D-Rose sa RSB foruma, cak je bas bas insistirao na Kvinsiju i ubijedio Radonjica da ga dovede 

Edited by Sokmeniki
Edit: kolega John Terry je bio brzi 😁
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, John Terry said:

 

D-Rose sa RSB-a i par njih još su izuzetni poznavaoci košarke, bilo mi je uživanje da čitam njihove upise. Ljudi posvećeni košarci i skautingu, nikakvi nacionalisti i slično, samo eto igrom slučaja registrovani na RSB. Bilo je tamo kvalitetnih ljudi.

 

Što sramota, ljudi su odlično poznavali tržište. Treba reći da su oni predlagali, malo toga ih je klub zapravo i poslušao. Ali su bili dobri sa Dejom.

On je lik samo i pisao na kosarci

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...