Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

4 hours ago, Chaos Is Me said:

U fudbalu je pravi pokazatelj ko ima love a kome ostaje da fleksuje u sekundarnim sportovima, tamo su OLY i PAO na nivou FKCZ i FKP a to je neki treći, četvrti ešalon.

Олимпијакос фк је био у врху европског фудбала од краја '90их па све док несретни Жандер није "промашио"пенал против њих у ЛШ.Власник је власник и Нот.Фореста тако да се не може поредити са овим нашим брлогом где се не зна,а заправо зна шта ко муља и колико отима све преко друштвене фирме у виду наших близанаца.С друге стране тамо је и доста јача конкуренцију у виду Паока и Аека а и тржиште је веће и пуно јаче...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wingwalker said:

Ima li neko info koliko su realne veličine majica u šopu ?
Tipa da li je L veličina ok za visinu 180cm i 80kg žive vage?
Zgodan sam, izrazito definisan i nemam akcentovan stomak. Pločice i taj rad...
 

Океј је, ја сам 184 и добар су фит.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites




Za one koji ovo nisu odgledali: odličan presek Šabazovog učinka u Armaniju.

Par zapažanja:
Deluje izrazito siguran sa loptom...imao je dva TO po tekmi u rosteru sa kojim nije prošao pripreme ali i jednu ukradenu u proseku.
Pri oslobadjanju od pritiska driblingom, lopta mu je momački zagradjena, glava podignuta i skenira kretanja.
Vrhunski tajming za asist i veoma čisti uglovi dodavanja visokim igračima pod košem. Iznenadjujuće racionalan, ne pokušava da zapanji atraktivnošću...pre asista ne žuri, namešta odbranu, dodaje još par finti da bi iznudio udvajanje ili otvorio liniju za pas.
Sa loptom se prilično samouvereno kreće u svim pravcima i teško ga je u prenosu usporiti ili izgurati nazad bez udvajanja.

Zadnji genuine plej trpač približnog ranga i sa ovakvom kontrolom lopte kojeg pamtim bio je Papa Roč koji je takodje na prvi pogled delovao kao ISO rutinerer ali je za 30 tekmi u prvom mandatu kod nas bacio 150 asista.
Pamtim i kada je jednom baš Hangu (koji je tada bio u prajmu) "zvao" da ga brani i nosio na ledjima celu tekmu.
Rado ga se sećam a second coming sam već potisnuo.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Wingwalker said:

Ima li neko info koliko su realne veličine majica u šopu ?
Tipa da li je L veličina ok za visinu 180cm i 80kg žive vage?
Zgodan sam, izrazito definisan i nemam akcentovan stomak. Pločice i taj rad...
 

Ja sam deci uzeo ukupno 5 majica. Sad pitam jednog. Visine je 183 težine oko 73 kg i L majica. Kaže da je mogao XL možda zbog ramena ali inače i ovako je  OK

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wake in Fright said:

Dotson bi bio bolje pojačanje i od Frenkija. Bolji šuter i napadač, a fizički je skroz dobar za Evropu i poziciju beka-krila. On je imao jednu sezonu u Niksima kakvu Frenki nije imao u karijeri.

Gledajući klipove ovog Dotsona, stekao sam utisak da me izuzetno podseća na Lojda.

Neka verzija Lojda za siromašne. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, pachupa said:

Олимпијакос фк је био у врху европског фудбала од краја '90их па све док несретни Жандер није "промашио"пенал против њих у ЛШ.Власник је власник и Нот.Фореста тако да се не може поредити са овим нашим брлогом где се не зна,а заправо зна шта ко муља и колико отима све преко друштвене фирме у виду наших близанаца.С друге стране тамо је и доста јача конкуренцију у виду Паока и Аека а и тржиште је веће и пуно јаче...

Tomane je čini mi se promašio penal a Žander skrivio kad su nas braća pobedila 1:0 tamo posle 3:1 za nas u BG-u

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...