Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Mi smo do sada fantasticno odradili prelazni rok, sem Davidovca koji je po meni cist visak ali dobro, ostalo je jos da dodju dva igraca, do pocetka sezone ima jos dva meseca, tako da sam opusten i verujem Dusku da ce kao i do sada napraviti pravi izbor...

 

90% tima je kompletirano, jos dvojica da dodju, bas me zanima ko ce to biti, treba docekati pocetak pripremnih utakmica o sezoni da i ne pricam...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrzimMORE said:
2 hours ago, Stanko1997 said:
Citiraću Đošu u razgovoru sa Bodom Tajsonom: "Izvin'te, al nesam ve najbolje razumeo."

Kalinić je prosečan igrač. Ništa više od toga. Bolji je Gedraitis. Sa Hangom, dovoljno za poziciju 3. Da li sam sad bar malo bio jasniji ?

Zamisljam glas Bode Tajsona dok citam odgovor kolege koji mrzi more. Bas jako zvuci

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Malo pre odgledah slučajno neka sabrana dela iz prošle sezone u Turskoj Rašida Sulejmona. Znam ga sa koledža, predvodio Djuk ali onda čini mi se napravio neko sr*nje. Uglavnom nije igrao kad je titula osvojena. Baš mi se svidelo kako izgledao prošle sezone. Mislim da on ima malo problema sa temperamentom , ako se ne varam. Ali eto , pade mi na pamet kao neko ko možda može da uskoči "ispod radara" za ne tako velike pare kod nas. Nikad nije igrao EL , ima 29 god. I ume da bude baš nezgodan za protivnike kad krene da ubacuje.

 

 

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Wingwalker said:

Pa da počnemo;

KEMBA WALKER INJURIES

12/24/22

Knee

12/22/22

Rest

2/7/22

Rest

1/22/22

Knee

12/31/21

Knee

11/27/21

Rest

11/7/21

Rest

5/29/21

Knee

5/27/21

Knee

5/14/21

Neck

5/12/21

Injury management

4/26/21

Oblique

4/23/21

Knee Injury Management

4/18/21

Illness

4/7/21

Rest

3/27/21

Rest

2/17/21

Rest

2/3/21

Rest

1/24/21

Rest

12/1/20

Left Knee

8/12/20

Knee

8/5/20

Rest

7/23/20

Knee

3/3/20

Knee

2/20/20

Knee

2/8/20

Knee

1/31/20

Knee

1/21/20

Knee

1/18/20

Knee

1/2/20

Zadnje tri i po sezone 10 puta je pauzirao zbog povrede ručnog zgloba i 15 puta je problem bilo koleno.

Prezadnja povreda i operacija:

torn left meniscus

Walker underwent surgery for a torn left meniscus and missed 18 games. The following season he tore the same meniscus and underwent surgery after the playoff loss to Miami. Almost exactly a year later Walker underwent an arthroscopic procedure on the same knee.

Nov 29, 2022

Nakon operacije se brzo vratio na parket i već 22. decembra 2022-e povredio je opet isto koleno.

Hasan Martin je trenutno za Kembu jebeni Iron Man.


 















 

 

Kako smo ga uspeli promasiti? 😭

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Malo pre odgledah slučajno neka sabrana dela iz prošle sezone u Turskoj Rašida Sulejmona. Znam ga sa koledža, predvodio Djuk ali onda čini mi se napravio neko sr*nje. Uglavnom nije igrao kad je titula osvojena. Baš mi se svidelo kako izgledao prošle sezone. Mislim da on ima malo problema sa temperamentom , ako se ne varam. Ali eto , pade mi na pamet kao neko ko možda može da uskoči "ispod radara" za ne tako velike pare kod nas. Nikad nije igrao EL , ima 29 god. I ume da bude baš nezgodan za protivnike kad krene da ubacuje.
 
 
Bolji od Ntlikine.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Stari Wook said:

Smela prognoza - Simonović do kraja sezone (u paru sa Shabazzom) postaje prvi centar.

 

Uh bas bih se iznenadio da se to desi. Mene da pitas hoce li biti tvoj scenario ili 5 MPG u tekmama na kraju sezone kad se odlucuje, ja bih rekao pre ovo drugo.

Ali ajde, voleo bih, sto da ne.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Stari Wook said:

Smela prognoza - Simonović do kraja sezone (u paru sa Shabazzom) postaje prvi centar.

 

Evo i od mene jedna - Simonović do kraja sezone neće odigrati ni minut na poziciji centra.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je bilo na prethodnih cca 40 strana, ali videh juče da je Devon Rid potpisao za Peristeri, mislim da može biti dobar igrač za evropske uslove + očigledno nije skup. Šteta što nismo probali, realno ne treba nam bolja dvojka.
U svakom slučaju treba ga ispratiti 
Bilo je, pisao sam ja, sličan profil Sakilu Herisonu.. Taj profil koji nam treba..
Šteta što je otišao na tu stranu, može on za godinu dana biti već u EL, verujem da ima kapacitet.
Možda da se raspitamo za njega, možda ima EL izlaznu klauzulu [emoji23]

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da stavim za sebe tacku na temu Mirotic. Dok je Davidovac bio jedino pojacanje, molio sam se da Mirotic potpise za nas. Nije mi bilo dobro samo kad sam pomislio da ide kod komsija. Onda smo doveli nekoliko igraca, po meni sklopili vrlo dobar tim. Onda dan po dan sve lakse mi je bilo da prihvatim taj transfer. Ali i dalje stojim iza toga. Da dodje Kalina, nebi se plasio uopste, ovako malo strepim ko ce doci na toj cetvorci. Iskreno se samo plasim Bjelice, najvise iz razloga sto deluje da mu telo vise ne dozvoljava da bude dobar kosarkas. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, dundermifflin said:

Da stavim za sebe tacku na temu Mirotic. Dok je Davidovac bio jedino pojacanje, molio sam se da Mirotic potpise za nas. Nije mi bilo dobro samo kad sam pomislio da ide kod komsija. Onda smo doveli nekoliko igraca, po meni sklopili vrlo dobar tim. Onda dan po dan sve lakse mi je bilo da prihvatim taj transfer. Ali i dalje stojim iza toga. Da dodje Kalina, nebi se plasio uopste, ovako malo strepim ko ce doci na toj cetvorci. Iskreno se samo plasim Bjelice, najvise iz razloga sto deluje da mu telo vise ne dozvoljava da bude dobar kosarkas. 

Za ovo oko Kaline se slažem 120%. Ne bi brinuo ni sekunde kad bi on bio sledeće pojačanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aman bre kao da Jordan lično dolazi kod komšija 😁 Kakav to strah provejava ovde, "neću da vidim glave dole " 😋 Da li će komšije imati konkuretniji sastav? Pa, da, verovatno ali zato što im je transfer politika smislenija, zato što su zadržali nosioce i nadogradiće ih kvalitetnim pojačanjima...Da li to znači da će sve osvojiti? Pa ne znači, prosto to je sport, duga je sezona i svašta može da ze izdešava... Mi uz ova dva najavljena pojačanja ćemo svakako biti legit chalenger...U sportu a posebno u Srbiji je jedino sigurno da će FK CZ biti prvak države, tako da, vodimo 1-0 u startu 😁

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, StiviKivi said:

Malo pre odgledah slučajno neka sabrana dela iz prošle sezone u Turskoj Rašida Sulejmona. Znam ga sa koledža, predvodio Djuk ali onda čini mi se napravio neko sr*nje. Uglavnom nije igrao kad je titula osvojena. Baš mi se svidelo kako izgledao prošle sezone. Mislim da on ima malo problema sa temperamentom , ako se ne varam. Ali eto , pade mi na pamet kao neko ko možda može da uskoči "ispod radara" za ne tako velike pare kod nas. Nikad nije igrao EL , ima 29 god. I ume da bude baš nezgodan za protivnike kad krene da ubacuje.

 

 

Pratim ga dugo godina. Mislim da nije za EL. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Mirotić, u kakvoj god formi igrao kod komšija, ja se ne plašim da će nam uvaliti neku clutch trojku ponovo, jer nam je otišao elitni defanzivac u enbea.

Iz auta neće moći ... :smiley53:
 

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...