Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 hour ago, Profesor said:

 

Dao je trojku u 4. mecu koja je prelomila tekmu i to hladan. Kod njega je problem glava. Ali svakako nece imati puno prilila ni da sutira.

Lazarevic deluje kao osoba sa strahovitim nedostatkom samopouzdanja. Koliko god drven bio, oni ziceri su cesto proizvod ove cinjenice. Meni licno je on drag jer je borben,disciplinovan i miran tip, koliko god ga nekad psovao drvenog 😄

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

На виртусовом форуму кажу да Шенгелија има 2 милиона и они би се тог уговора у суштини радо одрекли.

https://sportando.basketball/toko-shengelia-stella-rossa-nessuna-richiesta-alla-virtus-bologna/

 

2,8 za preostale dve god ugovora

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, cobi996 said:

Negde pročitah da Šengelija zarađuje preko 2,5 miliona u Virtusu. Imajući u vidu dosadašnja pojačanja na visokim pozicijama, da li mislite da treba da ga potpišemo za taj novac ili je bolje da te pare utrošimo na Ntilikinu / Lojda / Higinsa / Hilijarda i neku skromniju opciju na četiri?

Ksad samo Kalinu cekamo tu, realnost nam nikad nije predstavljala problem...

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

jel si za to da frenki bude novi vladar kalemegdana u junu ili sram te bilo??


pa mene je lično stra' bekova koji ne znaju da šutnu, još od kasnih 80tih otkako pamtim nešto. uglavnom bude neka šema bek pogađa krilo pegla odbranu, mi idemo kontra putem, sve OK probaćemo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mairosu said:


pa mene je lično stra' bekova koji ne znaju da šutnu, još od kasnih 80tih otkako pamtim nešto. uglavnom bude neka šema bek pogađa krilo pegla odbranu, mi idemo kontra putem, sve OK probaćemo.

 

raskinuli smo.

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Gledajuci nas sastav, ne bi me zacudilo da dovedemo jos beka i da zatvaramo radnju, odnosno da ne dovodimo nikoga na 4.To bi mogli da krpe redom Davidovac, Lazarevic,Simonovic,Toby.

 

Je li tako jeste,ali gledajuci roster ne bi ne zacudilo..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Insajdertm sa mcz-a koji je prvi najavio Brazilca (jos pre 7 dana) sinoc je napisao da je Sengelija zavrsen, ista prica kao Mirota i KKP - ceka se da resi neke formalnosti sa Virtusom nakon cega ide ozvanicenje.

 

Tako da cenim da je samo jos taj bek nepoznanica, a Higins mi deluje kao tipican covicevski potpis, da eto i mi konja iz Barse u ergeli imamo. Nadam se da ce ga Dusko iskontrolisati i dovesti ono sto mu treba (Frenkija).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Lazarevic deluje kao osoba sa strahovitim nedostatkom samopouzdanja. Koliko god drven bio, oni ziceri su cesto proizvod ove cinjenice. Meni licno je on drag jer je borben,disciplinovan i miran tip, koliko god ga nekad psovao drvenog 😄

 

Mogu ja to da sredim, ionako sam svojevremeno sanjala da se udajem za njega🥲

  • Like 1
  • Ha-ha 4
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Mairosu said:


pa mene je lično stra' bekova koji ne znaju da šutnu, još od kasnih 80tih otkako pamtim nešto. uglavnom bude neka šema bek pogađa krilo pegla odbranu, mi idemo kontra putem, sve OK probaćemo.

Nama je klupska tradicija da imamo beka ili krilo hrkljusara, ovako bismo tradiciju ali i krvava kolena digli na NBA nivo 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, jaka blazic said:

 

 

jbt kakav je to tim bio na papiru... do sad ubedljivo najskuplji. kad se setim da smo gistu dali milion za dve godine i da nam je to tad bila ogromna cifra... 

zo, panter, bili, djenka... 

auh.

 

 

 

На папиру да, али у пракси и не баш.

 

Стратос се повредио, Гист почео да глуми и најбољег играча(стрелца) а изгледао као Бентил на почетку ове сезоне (дакле неко ко је требао да донесе чврстину у рекету, одбрану и искуство а он почео да глуми прву опцију у нападу). А свакако не за мале пара тада. Ни тад па ни са ове удаљености нисам био за његов потпис.

 

Лоренцо Браун највише пљуван тада од свих (нарочито коментаторског двојца) а дечко одиграо одлично.

 

Џенкинс ни близу оног из прва два мандата у Звезди.

 

Пантер није исти као овај сад, већ је дошао у доселекцији након што је био катастрофа у Олимпијакосу (пре тога играо за Аек и освојио фиба лигу шампиона са Шакотом који га је и довео код нас).

 

Други Браун једном ногом у пензији, заборавио сам да додам да је и Фаје био тад код нас.

 

Плус Филип Човић, плус тренерска вртешка (Томић, Гавриловић, Шакота).

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Nele said:

Ja sam ubedjen da ce Higins kod komsija. Dosta je ovih telesportova pominjalo Higinsa kod nas, slicna prica kao sa Ponitkom.

Previše problema sa povredama da bi bilo ko rizikovao sa njim.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...