Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

12 minutes ago, Miki28 said:

Ne slazem se da je granicna top 8 ekipa. Ovo vec sada je top 8 ekipa a znamo da ce doci bar jos 1 ako ne i 2 zvucna imena upravo na tim pozicijama na koje ukazujes.

 

 

Real , Barsa, Fener ,Efes,  Pao, Oly to ti je vec 6 , moze se desiti da se neko raspadne al su sigurno jaci. Sledeci esalon smo mi i KKP, Monako, Makabi ,Armani . Realno granicna top 8 ekipa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, djurava said:

Real , Barsa, Fener ,Efes,  Pao, Oly to ti je vec 6 , moze se desiti da se neko raspadne al su sigurno jaci. Sledeci esalon smo mi i KKP, Monako, Makabi ,Armani . Realno granicna top 8 ekipa

Ae da sacekamo kompletiranja rostera kod svih pa cemo suditi.

 

Ovo za sada, uopste nisam impresioniran sa Oly, Fenerom, Efesom.

Oly je izgubio najboljeg igraca EL Vezenkova i lidera Sloukasa. 

Pao je dosta toga doveo Sloukas, Grant, Vildoza, Guy, Papapetru, Lessort, Mitoglu, Antetokounmpo ali vidjecemo kako ce se uklopiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, djurava said:

Real , Barsa, Fener ,Efes,  Pao, Oly to ti je vec 6 , moze se desiti da se neko raspadne al su sigurno jaci. Sledeci esalon smo mi i KKP, Monako, Makabi ,Armani . Realno granicna top 8 ekipa

 

Zavisi kakav će biti roster kad se kompletira ali ako potpišu Toko i još jedan kvalitetan bek, teško da su Efes, Fener i Pao nešto jači. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, suptil said:

Dva milion apo sezoni kaze Sportklub.

‘Naci, usteda  od 1m na PG. Nije loso 

 

3 hours ago, Miki28 said:

Slazem se, Frenkie ili Harrison. Treba nam neka zverka u defanzivi a obojica su to.👍

Lojd je bolji fit, jer je dvosmeran. 

9 minutes ago, Miki28 said:

Ae da sacekamo kompletiranja rostera kod svih pa cemo suditi.

 

Ovo za sada, uopste nisam impresioniran sa Oly, Fenerom, Efesom.

Oly je izgubio najboljeg igraca EL Vezenkova i lidera Sloukasa. 

Pao je dosta toga doveo Sloukas, Grant, Vildoza, Guy, Papapetru, Lessort, Mitoglu, Antetokounmpo ali vidjecemo kako ce se uklopiti.

Pao kupuje kao blesav I mislim da imaju super, ako ne I najbolji bekovski par. 

Mora se sacekati kompletiranje rostera pa onda procenjivati. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Predragdjape said:

Nama ce naredna dva pojacanja dati odgovore da li smo Top 8 ili F4 ekipa. Ali blize sam misljenju da smo F4 ekipa ko god ta pojacanja bila. Ne dovode se ovakvi igraci samo za Top 8...

Hanga-13.22 minuta,  Bolomboy-11.8 minuta  Tobi 13.56 minuta, znaci diveli smo beckup igrace iz Top 8 timova i dva nosioca iz timova koji nisu usli u Top 8. Naravno da je napredak jer smo do sad pravili timove za napad na 15 mesto a sad smo po meni kazem granicni top 8 tim. Za nesto preko nam treba na 4 i 2 igraci u nivou Sahbazza 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/14/2023 at 9:41 PM, Guru said:

PG: ______, ______

SG: ______, ______

SF: Gedraitis, Hanga

PF: ______, _______

C : Bolomboy, Tobey

 

PG: Shabazz, Teodosic

SG: Nedović, ______

SF: ______, Lazić

PF: Davidovac, Ilić

C : Simonović, Mitrović

 

Team Čović je trenutno popunjeniji i uz jednog dobrog 3/4 igrača, dva dobra beka (pre svega defanzivno sposobna) i možda jednog atletičnog 4/5 će definitivno biti vrlo konkurentan, Team Duško ima tek tri igrača, al' bih rekao da se već vide obrisi kvalitetne i dobro izbalansirane ekipe, ne bih se iznenadio da kada se sastavi kompletiraju oni budu favoriti.

 

 

 

Team Dusko ako ne dovede jos jednog svog igraca nece imati za petorku a to znaci 20-0 sluzbeni rezultat za team Covic u startu.

 

Team Dusko nece moci da nam igra kup i Kls a team Covic ima tacno 8 igraca koliko zahteva takmicenje da bi se odigrala utakmica. Znaci pisi jos 2 trofeja za team Covic.

 

Team Dusko mozemo da prijavimo za 3x3 basket (a Dusko da vodi team Covic u 5x5 kao sto je i prosle sezone) i tamo pomeljemo komsije jer videh da su oformili i tamo ekipu. Posto Radonjic nema klub moze da nas vodi u 3x3 da vodi Team Dusko ionako su Hanga, Gedraitis i Bolomboj igraci po njegovom ukusu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da se ne lazemo nikada do sada nismo imali bolji roster, usput 15.07. a mi smo skoro kompletni, to ni najveci optimisti nisu mogli da ocekuju a deluje mi da forumasi nisu nezadovoljni pojacanjima, cak sta vise.

 

Da li smo granicni Top8 po imenima? mislim da jesmo ali sustinski niko to ne moze da zna, tim je bitan, hemija ...  kako ce izgledati zajedno, ne daj boze povreda ... nema garancija, mozda bude i manje a mozda i vise, videcemo.

 

Sabac ne samo sto je potpisao nego je dosao na dve godine 

 

Sto se tice Sengelije, nece to biti jos a ako ... (zna se sta) bice.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

Baš vam zavidim šta nisam bliže Bg. Za ovaj sastav u basketu i fudbalu sezonska je must have. 

 

Ehh jos da ima kretivnih ljudi pa da naprave zajednicku sezonsku sa nekim popustom...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Borky said:

 

Ehh jos da ima kretivnih ljudi pa da naprave zajednicku sezonsku sa nekim popustom...

Ja ću na sve slovenske utakmice u ABI ići i u Zg i skupa sa kumom iz Slovenije put Beograda po mogućnosti duplo kolo u Areni. A ove sezone planiram i odlazak ili u Bolognu koja mi je bliža ili pak na obe u Italiji. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...