Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

5 minutes ago, Webad said:

Samo da kazem da je duh lazarevica par puta usao u ponitku ove sezone 🤣 licno gledao i izneverovao. Ali dobro ponitka je kosarkas za razliku od ovog drugog. Ponitka + toko noot tuu beeed

Toko umesto Mirotica je po meni sasvim ok. Za Ponitku ne znam, ali dobro meni ce tu svako biti los kandidat kad se nadam Kalini.

Edited by Milko Miller
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Webad said:

Samo da kazem da je duh lazarevica par puta usao u ponitku ove sezone 🤣 licno gledao i izneverovao. Ali dobro ponitka je kosarkas za razliku od ovog drugog. Ponitka + toko noot tuu beeed

 

 

:s_d:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milko Miller said:

Toko umesto Mirotica je po meni sasvim ok. Za Ponitku ne znam, ali dobro meni ce tu svako biti los kandidat kad se nadam Kalini.

Ako vec pazarimo po bolonji...ima jedan momak centar. Miki. Kad bolje razmislim ima dva. Miki i bako 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nunilo said:

Nesto mi se tu ne slaze.

 

Jurimo Sengeliju, Petruseva bi da vratimo i da dovedemo Mirotica?

Pa ne svu trojicu. Mirotić/Šengelija i Petrušev na 4.

1 minute ago, Webad said:

Ako vec pazarimo po bolonji...ima jedan momak centar. Miki. Kad bolje razmislim ima dva. Miki i bako 😁

Za Bakoa je izašla neka info da će Virtus i Bajern da se "trejduju" Bako za Gilespia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mile1 said:

A sada je vreme da serviramo glavno jelo na evroliginom posluzavniku

Миле искористићу свој први и вероватно једини пост овде да те замолим да даш неку додатно информацију о јелу које ће бити послужено.

  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 9
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...