Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Faku, Teo, Top

Laprovitola, Nedovic

Lazic

Kalina, Klajburn, Deda (Sva trojica mogu i na 3 i na 4)

Dunston, Jekiri, Luka


Oko 12 meleona po mojoj skromnoj proceni a top 8 minimum zagarantovan.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni said:

Jos jednom da pomenem: Holand, Lazarevic, Kuzmic, Markovic, Raduljica, Ivanovic, Adams, Vlada Jovanovic!

Igraci bez ucinka, igraci sa ozbiljnim primanjima i neko od nas prica o Partizanu?!

Ja bih se stideo da kukam na njihov budzet u ovom slucaju, oni su se vodili onom cuvenom"nisam toliko bogat da kupujem jeftino" 

Na sve te igrace imas Lazica, Mitrovica, Dobrica, te promasaje u vidu Bentila i Martinsa(koji se eto mogu desiti jbga), pa naknadno, ali standardno krpljenje rupa  Duskom, Vildozom, Kampacom(a to onda naravno kosta ko lezaljka na Hvaru), uz povrede nosioca i nemogucnosti dovodjenja centra, odnosno registracije Kampaca, ispadnes iz svake kombinacije za ozbiljan trofej ili top 8.

Bas se vidi, nemar, ocaj, agonija, disbalans, disharmonija, da se nije imala vizija, i sta sve ne, a nakon svega toga ti produzujes Luku Mitrovica i dajes mu 1650000 bez bonusa! 

Izvukle su se pouke, nema sta.

I posle ja ne volim Zvezdu, jer necu da idem da je podrzim.

Ok, ali nisam dozvolio da me niko pravi budalom, pa necu ni Covicu, taman igrali u praznoj hali sportova ili Zelezniku.

Gori kuca, da mogu da je gasim, gasio bih, al sam bitan ko crveno na GTA, tako da, kako bude, mi smo proziveli najcrnje dane kroz SD CZV generalno, samo sto se tad bas nije imalo, ovo je ipak bahacenje, pa mogu da budem spokojniji, i  da se pravim da me boli cvetko.

I Ilić.

 

Još je potpisan na 4 (slovima ČETIRI) godine?! ALO BRE JBT, apsolutno nebitno što je "mlad" (jer je i ovo relativan pojam, tačnije samo kod nas je (idalje) mlad igrač (i u fudbalu i u košarci i u bilo kom drugom sportu ali pogotovu u ova dva jer su logično i najpopularniji) sa/od tipa 22/3/4 (a i nekoliko više) godine, i ni u jednoj drugoj ozbiljnoj i kvalitetnoj zemlji) i što šatro "ima" neki talenat i potencijal - a ne da nije talentovan i ne da nema potencijal nego je klasičan domaći mediokritet i šljaker i to čak samo za ABA nivo, a ne ni za EC/FIBA LŠ, lik je limitiran i užasan do bola.

 

Tako da i on spada u tu grupu i taj niz (koji traje još otkad i koji je predugačak i kog ima i koji se ponavlja apsolutno svake sezone od kad su Čović i ovi poltroni došli na čelo kluba) apsolutno čistih promašaja i/ili kombinacija i domaćih (pre)plaćenika i bukvalno samo bačenih (prevelike i nenormalne i nedopustive i neviđene, za ove uslove) para u bunar.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, СтелаРоса said:

Bio je treci centar u Buducnosti jednu sezonu, jer mu je karijera usled nesrecnih okolnosti i povreda bila gotovo u potpunosti unistena i sa moje strane ima veliki respekt sto je uspeo da se vrati na pravi put i zaigra kosarku ponovo na EL nivou. Opisati Mitrovica kao treceg centra Buducnosti moze samo neko ko je bezobrazan, posto on decko vec dve sezone igra standardno u EL, a ukupno gledajuci za svojih 30 godina zivota i 13 godina seniorske kosarke ima 7 evroligaskih sezona i preko 15 osvojenih trofeja. Ja ne kazem da Mitrovic treba da ostane u klubu, niti kazem da opravdava platu koju prima, samo mi smeta ovo konstantno omalovazavanje svih koji se prezivaju na -ić.

 

  

Dok ne das neki izvor ili cinjenicu za ovo sto pricas sve je samo prazno slovo

Uz svo poštovanje, bez uvrede, ali ovo se iz aviona vidi i ne treba ti uopšte neka pamet da bi to video i provalio, ali samo ako hoćeš da (po)gledaš realno i objektivno, a ako nećeš/ne možeš ja ti tu stvarno ništa ne mogu niti ti mogu pomoći.

 

A ja sad da ovde tebi, ili bilo kome drugom, dokazujem i dostavljam dokaze i nalazim i postavljam ovde iste mi ne pada napamet i nisam još dotle došo, a i mislim da svakako apsolutno nema nikakve potrebe za tim samo ako (hoćeš/možeš) sagledaš realno i objektivno, tako da do tebe, i ostalih ovde i u javnosti uopšte, je.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Шутер из блока said:

Uz svo poštovanje, bez uvrede, ali ovo se iz aviona vidi i ne treba ti uopšte neka pamet da bi to video i provalio, ali samo ako hoćeš da (po)gledaš realno i objektivno, a ako nećeš/ne možeš ja ti tu stvarno ništa ne mogu niti ti mogu pomoći.

 

A ja sad da ovde tebi, ili bilo kome drugom, dokazujem i dostavljam dokaze i nalazim i postavljam ovde iste mi ne pada napamet i nisam još dotle došo, a i mislim da svakako apsolutno nema nikakve potrebe za tim samo ako (hoćeš/možeš) sagledaš realno i objektivno, tako da do tebe, i ostalih ovde i u javnosti uopšte, je.

A to si zakljucio jer je ovih 400-500k za Mitrovica previse? Po tebi je koja njegova realna cena? Za koliko ocekujes da ce igrati igrac koji je dve poslednje sezone spojio uz 15-20 minuta u proseku u EL? Ako smo Martina placali oko 600k, jel Mitrovic nakon ovakve sezone njih dvojice vredi 200-300k?

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Veteran said:

Milton Doyle (Australia), Tyler Ennis, Rob Gray, Arthuras Milaknis and Brady Munk (Zalgiris?) were officially released from Topaz Bursa. interesting names 👀

Ovaj Brady Manek bas interesantan igrac,video sam vec da se Zalgiris interesuje za njega

Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam bio posebnono odusevljen jekririem. Na taj size on premalo nudi i u odbrani i na zastiti obruca. Sta se desilo od one pomame za tobey-em prosle godine sad ga niko ne pominje? U kakvom je stanju?

Link to comment
Share on other sites

Moli se @Veteran da ne predlaže više igrače i objavljuje one koji su otišli iz nekog kluba i/ili slobodni igrači, iz dva razloga:

 

1. jer ovo nije adekvatna i prava tema za to, tačnije promašio je istu - ovo nije tema EC/FIBA LŠ, već je ovo tema za KK Crvena zvezda koja igra, ako ne zna ili je zaboravio, u EL - takmičenju koje je neuporedivo, predaleko, bukvalno nebo i zemlja u poređenju sa EC/FIBA LŠ

 

2. da ne vidi, ne daj Bože (kojim slučajem a vrlo verovatno je video/će da vidi jer se još otkad zna da on (redovno i stalno) čita ovaj forum i temu za KK Crvenu zvezdu),  Čović, a onda i/ili njegovi poltroni, pa da im ne padne napamet da kontaktiraju uopšte (jer se zna ko su i kakvi su, i šta su u stanju da urade i naprave, ne daj Bože), a kamoli dovedu te (neke od tih) igrače


Hvala.


@Don Dusko obriši mu ti za svaki slučaj ovaj upis, iz predostroznošti, jeste prošlo dosta vremena već od istog ali šta znaš, možda gazda i/ili niegovi poltroni još nisu videli isti, pa onda postoje možda neke šanse da se ovo ne desi.

 

Hvala.

Edited by Шутер из блока
  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Veteran said:

 

E ovo bi moglo da bude jedno zanimljivo resenje iz rubrike - nije ni za prvog a ni za drugog na svojoj poziciji.

Gudaitis je igrao odlicno kod Cavija u Zenitu, prototip je igraca kakve voli Dejo i nije cudo sto je dobijao minitazu na ustrb kapitenove u Pao-u.

Ima visinu i snagu, solidnu tehniku ledjima, beo je i ne moze da ubode dva bacanja. Nekako se uklapa u ono sto sto dovodili prethodnih godina.

Morao bih malo detaljnije da ga prostudiram ali ovako na prvu deluje kao dobra bekap varijanta, svakako bolja od Mitra, uz koga cemo, ocekujem, dovesti 2 centra.

Kada je odlazio iz Zenita bio nam je preskup, sada mu je cena verovatno pala a nas budzet je skocio, kapiram da bismo se oko toga mogli dogovoriti.

Link to comment
Share on other sites

Danas laganih 550k za Luku, a pre samo 3 godine...

 

Quote

 

Kevin Panter je tokom ove sezone stigao iz Olimpijakosa i istakao se kao najbolji skorer u redovima Crvene zvezde. Skrenuo je pažnju na sebe dobrim partijama i evroligaši su zainteresovani za njegove usluge.

 

U četvrtak se pojavila informacija da ga u svojim redovima želi Armani Milano, a Crvena zvezda bi želela da zadrži Amerikanca. Međutim, kako javljaju Italijani, bek traži godišnju platu od čak 350.000 evra, pa će crveno-beli teško uspeti da ga zadrže.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Da Cova lapne pola milke onako sam, da skupi najbolje sto moze i kaze ovo sto je preteklo za moj gros, ja bih mu posalamio, bih srece mi.

Samo da ne maltretira ni sebe ni nas ni trenere ni te jadne izmrcvarene igrace koji em su najmanje krivi, em im se svi ovde redovno nacestitavamo majke. Reci brale, treba mi za novog dzipa, licno cu doplatiti za gorivo 500e, makar letovao u Sutomoru i jeo svaki dan krofnu od 1.50eura i pljeskavicu od 3.00e od priloga sve sem cumura, prekrkacu nekako.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nenadd said:

E ovo bi moglo da bude jedno zanimljivo resenje iz rubrike - nije ni za prvog a ni za drugog na svojoj poziciji.

Gudaitis je igrao odlicno kod Cavija u Zenitu, prototip je igraca kakve voli Dejo i nije cudo sto je dobijao minitazu na ustrb kapitenove u Pao-u.

Ima visinu i snagu, solidnu tehniku ledjima, beo je i ne moze da ubode dva bacanja. Nekako se uklapa u ono sto sto dovodili prethodnih godina.

Morao bih malo detaljnije da ga prostudiram ali ovako na prvu deluje kao dobra bekap varijanta, svakako bolja od Mitra, uz koga cemo, ocekujem, dovesti 2 centra.

Kada je odlazio iz Zenita bio nam je preskup, sada mu je cena verovatno pala a nas budzet je skocio, kapiram da bismo se oko toga mogli dogovoriti.

Daleko bilo, pu pu, al svakako neće ni doći jer koliko videh skoro ide u Japan (hvala Bogu, izbegosmo, nekako i barem jedan, taj metak).

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...