Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 minute ago, fedor said:

Kod vas cigana ili ekstaza ili defetizam nema sredine.

Kad je Partizan izgubio od Zvezde u EL nisi mogao da vidis Partizanovca na njihovoj temi. Bezanija kao Ledej kad vidi Davidovca.  Kad smo usred julske zege a ne rade ventilatori i klima normalno je malo da se pogubimo 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako će Želimir da nam naguzi ovu domaću gerijatriju kada im u drugom delu sezone zaškripe kukovi i prorade diskusi a stranci skontaju da su se pravo zaebali iz ugla takmičarske košarke...a već se obećali drugom zbog nadrukanih statsa od iso basketisanja.
Branimo cele sezone Duška...
" Sačekajmo da sam formira tim i pokaže šta ume... " ?

Ako na ovu tugu dovede ili aminuje i podgrejanog Bjelicu...zatvaraće nam Grba gornji prsten Arene da mu čistačice imaju bonus slobodan dan.

Bjelica...zadnje dve sezone prepariran...ništa od Fenera naučili nismo...bar da im vratimo ono milionče za Kalinu.
Teo je sinonim za "loose cannon".
Kuzu Duško nije dao sekund poverenja u PO, a sada aminuje veterana koji ne vidi pas od parketa i koji kada istrči iz tunela treba mu par minuta da izračuna na koju stranu teramo.

Ako još jednu sezonu naš trener stavi sebe u situaciju da strancima mora objašnjavati zašto onaj bradati Kešelj ne igra a nije povredjen...onda toliko o integritetu.




  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fillam said:

 

Niđe veze, samo taj unapred defetizam ne razumem, a isto sam govorio i svojima kojima je Željko bio ispušena muštikla koja nas čašćava prisustvom.

 

Dal je realno da porediš?

 

Željko, koga je najavio lično predsednik države, koji je za EC doveo igrače sa F4 Evrolige, gde se evo već 2 sezone zadržava sve što se želi a škartira se ono što ne valja i dovodi bolje da se poredi sa ovom bezveznom pričom.

 

Razumem i podjebavanje i egzaltiranost zbog svega, nema potrebe da se uvija u šareni papir dobronamernosti.

Edited by Holivud
  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kankkunen said:

Ovo nije tačno, to je rekao samo jednom pre možda 10 godina na pitanje novinara ... nije OK da se izvrće, može da se opljune i bez toga.

 

Ok. Nije gostovao svaki drug dan u dnevniku kao Vučić i ponavljao, ali reko jeste.

 

Meni je išla na živce i cjela ta drama pre nego što je otišao u Virtus. Kapiram ja da te priče nisu krenule od njega, ali nije ni on pomogao da se to smiri. Na kraju izabrao tim u eurokupu, jer "šta to njemu treba u životu", ali zato dve godine kasnije može...

 

Možda ja na kraju pojedem svoje reči. Videčemo. Prvo da vidimo dali stiže po tržišnoj ceni, ili če nam skinuti kožu sa ledja. Pa posle toga da vidimo šta če za te pare da uradi na terenu.

 

14 minutes ago, Redstar0356 said:

Kad je trebalo da dodje da ga zapamtimo u punoj snazi kao legendu, nije hteo. 

Sad dolazi pred penziju. 

 

Ne znam sta ce mu to.. A ni nama..

 

Klasična kešeljevska "nije realno sad" priča. Ali zato kad ponestane opcija, onda se prisete svoje stare ljubavi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt ljudi kukaju sto je dosao Teo za drugog pleja kao da je dosao Rebic. Ne znam sta ljudi ocekuju? Da nam plejmejkere igra tandem Kampaco Doncic. Bas je postalo mucno da se cita ova tema, toliko kuknjave da nemam reci. Sacekajte prvo da se formira ceo tim pa onda kukajte ako vam se ne svidi a ne ovako unapred.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Holivud said:

 

Dal je realno da porediš?

 

Željko, koga je najavio lično predsednik države, koji je za EC doveo igrače sa F4 Evrolige, gde se evo već 2 sezone zadržava sve što se želi a škartira se ono što ne valja i dovodi bolje da se poredi sa ovom bezveznom pričom.

 

Razumem i podjebavanje i egzaltiranost zbog svega, nema potrebe da se uvija u šareni papir dobronamernosti.

 

Jbg bato, ne dobacuješ.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fasper said:

Jbt ljudi kukaju sto je dosao Teo za drugog pleja kao da je dosao Rebic. Ne znam sta ljudi ocekuju? Da nam plejmejkere igra tandem Kampaco Doncic. Bas je postalo mucno da se cita ova tema, toliko kuknjave da nemam reci. Sacekajte prvo da se formira ceo tim pa onda kukajte ako vam se ne svidi a ne ovako unapred.

Komšije prave tim za F4, Čović pravi za OI u Riju. Evo trebamo u ekstazi biti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 
mislim da je osećaj krivice, pošto nameštaju wingwalkera da otvori temu, crni zvanično gore na žalbama i predlozima pita (!!) iako sam se prijavio da sam entitled i bogom (teom) dan.
..pa me sad pamperuju malo, ne znaju još kako da mi kažu
 
Nakon potpisa Kuza ja se avansno odjavljujem iz tog referenduma.

Dlake u ušima su mi osedele čekajući da mu vidim ledja a uprava mu daje novi ugovor gistro na mrtvi frejm.











  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, fillam said:

 

Jbg bato, ne dobacuješ.

 

Ok.

 

Ti si Grobar koji navija da Zvezda bude što jača i konkurentnija i da nastavi da vam uzima titule kao do ove godine.

 

Ne mogu dotle da dobacim, realno.

 

Da vas ne znam, možda bih i "dobacio".  

Edited by Holivud
  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fasper said:

Sta, komsije dovele jos nekoga osim produzetka Pantera? Nisam ispratio?

 

Ljudi produžili najtraženijeg beka u Evropi. Sigurno nije ostao da igra sa Balšom, Tristanom, Anđušićem i Drezgićem pojačani Andrićem i Zagorcem.

Edited by Holivud
  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Sector said:

 

Ukoliko nas neko dobro ne zajebava ova 2-3 dana, nama će Železnik biti prevelik nakon 10 kola u EL. 

 

Koja crna Arena. 

Prvi necu uzeti sezonsku ove godine ako su istinite price, verujem da nisam jedini

Mene neko da pravi budalom nece sigurno

Kuzmic od one sezone 19/20 ne moze nista da ponudi coveka slali u FMP na pozajmicu

Sad je 2023 godina on jos manje moze da ponudi tj ne moze nista i oni hoce da produze ugovor sa njim?

 

Lazarevic koji masi polaganja i koristan je u napadu koliko i ja u dok sedim u parteru

I manite se sad prica u beton ligu sa Zvezdom bla bla

Sve je to super, ali kao sto rekoh da me neko pravi budalom nece.

Meni vredja inteligenciju da platim kartu 200€ i da gledam Kuzmica i Lazarevica a da se pritom pominje kako imamo para i idemo u Arenu 

Dizu cene domacim igracima koji nemaju kvalitet za ligu sampiona a ne EL, bacanje para klasicno

Dovedi nekog mladog igraca, plati skauta uradi nesto a ne godinama u nazad “provereni” domaci igraci koji provereno ne mogu da daju 2 poena po utakmici u EL
 

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Holivud said:

 

Ok.

 

Ti si Grobar koji navija da Zvezda bude što jača i konkurentnija i da nastavi da vam uzima titule kao do ove godine.

 

Ne mogu dotle da dobacim, realno.

 

Da vas ne znam, možda bih i "dobacio".  

 

A to si iz mog upisa zaključio kako? 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, СтелаРоса said:

I da se potpisu/produze svi ovi domaci koji se spominju ja ne znam kako smo mi to sastavili roster?

 

???? Teo Topic

Nedovic ????

???? Lazic Lazarevic

???? Davidovac Ilic

???? Mitrovic Kuzmic

 

Znaci i u najgorem slucaju mi cekamo cetiri igraca koji ce biti prve opcije na svojim pozicijama, i jednog backup sg. Ili mislite da ce nam Teo biti startni plej, Lazic startna trojka, Deda startna cetvorka i Mitrovic startna petica?

 

Ako se ovo ostvari (a fale potpisi Mitrovića i Tedosića, koji su po svemu sudeći izvesni), onda smo sastavili najmekšu, najsporiju, najneatletičniju i defanzivno najnepotentniju osnovu koju smo mogli, čime smo u startu sebi vezali ruke i doveli se u situaciju da preostala pojačanja moraju da budu ozbiljne two way zveri, sa kombinacijom fizikalija i skila, što je naravno najteže naći. To ako mislimo da uspostavimo kakav-takav balans, a realnije je da ćemo i ostatak rostera sastaviti tako što ćemo složiti imena po zvučnosti i imati skup i besmislen tim, kao najgori skorojevići koji su se dokopali velikih para i troše ih brzo, bahato i glupo. 

 

  • Like 28
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...