Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

31 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Sta smo uradili poslednjih godina, koga smo sve doveli:

2023: Teodosic (36); Bjelica (35); Hanga (34) kad ga ni jedan drugi EL tim nije hteo (ali ce on jos ispasti OK); produzili Kuzmica (33godine) koji nije skoro nista ni igrao prosle sezone; produzili Lazica (34) koji osim kapitenske uloge nemam pojma cemu nam sluzi... 

 

2022: Holland (34), Raduljica (35), Nedovic (32), ajde od Nede jos i neke vajde, ali nisu male pare.

 

2021: Markovic (34), Zirbes (31)

 

2020: Rochestie (35)

 

2019: Jagodic-Kuridza (32), Gist (32), Stimac (32)

 

2018: Perperoglou (34), Faye (32) (u toj EC sezoni oni su jos i bili super, takoreci posteno su odradili svoj ugovor)

 

2017: Antic (35), Keselj (30) to je jedna od prvih Covicevih kombinacija koju smo trpeli 2 godine. 

 

itd... verovatno sam nekoga i zaboravio.

 

Dakle svake sezone mi imamo nekog ko vise nije ozbiljan igrac. Ima igraca koji su sa 32 i dalje klasa, doveli smo Kampaca sa 31 godinom, ali ovi gore navedeni, osim par izuzetaka, su bukvalno bili samo krave muzare. 

 

 

 

Kuridža, Marković, Štimac su umeli da budu jako korisni igrači, ne bi ih nikako stavljao u isti koš sa Kešeljom, Ročestijem, Cirbesom, Holandom, Raduljicom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DrMV said:

Tako je danas i receno meni, kad sam kupovao na Kališu.

Opet više od očekivanog će biti na kraju. Možda i doguramo do 10 000. Ali i znači da nije pušteno više od 10 000.

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U Evropi cemo biti putujuci cirkus, a na ovim prostorima ikebana koja bi trebalo da ulepsa nadmoc ovima sto je drzava dala pare da istoj toj drzavi plate pola poreskog duga. Drugu polovinu ce pa vrate drzavi kad im drzava opet uplati pare.

 

Imam utisak da se kkcz pare daju tako da se sa njima raspolaze na odredjeni nacin. Cim uradis nesto sto nije bas planirano, kao sto je onaj prvi mandat Kalinica i Radonjica, a znamo kako je Radonjic nagradjen, pa onda i drugi mandat sa Radonjicem i Kalinicem, sa slicnim epilogom, e onda dobijes supalj nos do ociju, pa pravi roster za sledecu godinu. To se desilo 2 puta vec dakle. I onda mi neko kaze ne bi Radonja znao sa tolikim parama. Ne nego je retardiran. Nego covek nece da bude nicija ikebana.

 

Radonjic, ubedljivo najsvetlija tacka kkcz u predhodnoj deceniji, iako ih je naizgled bilo mnogo.

  • Like 5
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

On 9/11/2023 at 11:05 PM, StiviKivi said:

Koliko znam od pre, na nivou 200 ima između 8000 - 8500 sedećih mesta. Verujem da smo polovinu pustili u prodaju za sezonce. Na nivou 400 ima nešto više od 9000 sedećih mesta. Moja ja predpostavka da smo za ovih nedelju dana prodali najviše 6.000 sezonskih.  Do kraja će to biti negde 7-8 hiljada i time možemo biti zadovoljni , ako se uzme u obzir da se naše navijačko jezgro više opredeljuje za fudbal ( nažalost) , i da je trenutno u FK jako visoka prodaja sezonskih PREMIJUM karata a biće i ovih kompleta u narednim danima.

@Čočo dobra moja predpostavka od sinoć. 😊

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pruzam idealnu priliku svim pesimistima  ali i svima koji me ne gotive na forumu da me nema 3 meseca. Doduse tek naredne godine. Win win situacija gde dokazujete da ste bili u pravu pride me nema 3 meseca da vas ne smaram tokom narednog prelaznog roka u novim pesimisticnim procenama.

 

Opklada glasi:

 

Zvezda ce igrati top8 Evrolige ili cemo osvojiti Aba ligu. Da ili ne. Odnosno ja sam da a vi imate samo prava na ne ko zeli.

 

Dakle ukoliko se ne desi nista od ova dva, mene nema na forumu 3 meseca. (pod uslovom da neko pristane na opkladu). Od trenutka kad se odigra poslednja utakmica Aba finala.

 

Ukoliko se desi jedno od ova dva, vas (tacnije tebe koji izaberes da se kladis) nema 3 meseca na forumu. Od trenutka potencijalnog ulaska u top8 ili od trenutka potencijalnog osvajanja Aba lige.

 

Pitacemo administraciju da uvede novo pravilo i navede razlog bana: opklada. Ukoliko ne uvaze to, onda jednostavno na obraz sto se kaze se sami izlogujemo i ulogujemo se za 3 meseca tek posto je proverljivo ko se kad poslednji put ulogovoao.

 

Prijave traju do kraja nedelje i mora javno da kvoutujute ovaj upis i da potvrdite da prihvatate opkladu da bi imali dokaz na kraju.

 

Da vidimo koliko ce pesimista da stane sad iza svojih tvrdnji da cemo biti putujuci cirkus i ikebana i slicne stvari koje citamo svaki dan.

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

@Brat od Korneta Prethodno strucna komisija foruma treba da ustanovi tvoju eventualnu sklonost ka reinkarnaciji tj. teznji da pises sa drugog profila. Da li si sklon kloniranju 😄 Ako strucna komisija ustanovi da nisi primamo opklade.  Ja ti mogu ponuditi drugu opkladu da sa parama koje imamo smo mogli da skockamo bolji tim. Krajnje jednostavno. Necemo biti putujuci cirkus niti ikebana. Samo u sezoni u kojoj se prelama buduci visegodisnji ugovor i A licenca mislim da sposobnost da se dovodu veterani koji su obelezili deo epohe Evrolige nije dovoljan i kljucan parametar za dobijanje A licence. I na kraju ne verujem da ce iko kvotovati tvoj upis. Vise taj upis dodje kao spamovanje nego osnov za ozbiljnu diskusiju. 

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Brat od Korneta said:

Pruzam idealnu priliku svim pesimistima  ali i svima koji me ne gotive na forumu da me nema 3 meseca. Doduse tek naredne godine. Win win situacija gde dokazujete da ste bili u pravu pride me nema 3 meseca da vas ne smaram tokom narednog prelaznog roka u novim pesimisticnim procenama.

 

Opklada glasi:

 

Zvezda ce igrati top8 Evrolige ili cemo osvojiti Aba ligu. Da ili ne. Odnosno ja sam da a vi imate samo prava na ne ko zeli.

 

Dakle ukoliko se ne desi nista od ova dva, mene nema na forumu 3 meseca. (pod uslovom da neko pristane na opkladu). Od trenutka kad se odigra poslednja utakmica Aba finala.

 

Ukoliko se desi jedno od ova dva, vas (tacnije tebe koji izaberes da se kladis) nema 3 meseca na forumu. Od trenutka potencijalnog ulaska u top8 ili od trenutka potencijalnog osvajanja Aba lige.

 

Pitacemo administraciju da uvede novo pravilo i navede razlog bana: opklada. Ukoliko ne uvaze to, onda jednostavno na obraz sto se kaze se sami izlogujemo i ulogujemo se za 3 meseca tek posto je proverljivo ko se kad poslednji put ulogovoao.

 

Prijave traju do kraja nedelje i mora javno da kvoutujute ovaj upis i da potvrdite da prihvatate opkladu da bi imali dokaz na kraju.

 

Da vidimo koliko ce pesimista da stane sad iza svojih tvrdnji da cemo biti putujuci cirkus i ikebana i slicne stvari koje citamo svaki dan.

 

 

 

Evo ja pristajem, ali da period bana bude godinu dana. Samo da preciziramo top 8. Sada i 9 i 10 idu u taj neki plejin i takmice se valjda sa 7 i 8. Ispravi me ako gresim. Dakle tek posle tog plejina se dobijaju top 8 ekipe. Dake, ili to ili ABA titula. Ako bude nesto od ova dva nema me godinu dana od ostvarivanja neka od ova dva cilja, dakle ne striktno od kraja ABA lige. Ako se nista od toga ne desi, tebe nema godinu dana od kraja Zvezdinog takmicenja u ABA ligi. Slazem se da bude ban, IP adrese i sve sto treba kako bi se sprecila kloniranja.

 

I naravno da moderacija proveri oba naloga, tj sklonost ka kloniranju. To mi je uslov.

Edited by Firga
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, srlepajce said:

zna li neko kad se Teo povredio?

mnogi pominju misterije oko toga

 

Onog trenutka kada je potpisao Yago :classic_biggrin:

 

1 hour ago, Čočo said:

Evo i pouzdana informacija o sezonskim. Prodato je do sada blizu 6 hiljada. 

 

U odnosu na prethodne sezone, lepa cifra 👍👍

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, suptil said:

@Brat od Korneta Prethodno strucna komisija foruma treba da ustanovi tvoju eventualnu sklonost ka reinkarnaciji tj. teznji da pises sa drugog profila. Da li si sklon kloniranju 😄 Ako strucna komisija ustanovi da nisi primamo opklade.  Ja ti mogu ponuditi drugu opkladu da sa parama koje imamo smo mogli da skockamo bolji tim. Krajnje jednostavno. Necemo biti putujuci cirkus niti ikebana. Samo u sezoni u kojoj se prelama buduci visegodisnji ugovor i A licenca mislim da sposobnost da se dovodu veterani koji su obelezili deo epohe Evrolige nije dovoljan i kljucan parametar za dobijanje A licence. I na kraju ne verujem da ce iko kvotovati tvoj upis. Vise taj upis dodje kao spamovanje nego osnov za ozbiljnu diskusiju. 

 

U mom slucaju bi se lako utvrdilo to. 😄

 

Znaci ne prihvatas opkladu. Ajmo dalje, neko konkretan sa da ili ne.

 

Opklada je ozbiljna i stojim iza nje, nije nikakvo spamovanje. Evo Firga se javio prvi, covek stoji iza svojih stavova i kada treba to da se primeni na svoju potencijalnu stetu, to postujem. Ranije tako ponudim opkladu tim koji to pisu i onda kad treba da se klade nema ih nigde. Bas da vidimo koliko ce sada da ih se javi a bas mnogo ljudi ima mracna predvidjanja.

 

1 minute ago, Firga said:

Evo ja pristajem, ali da period bana bude godinu dana. Samo da preciziramo top 8. Sada i 9 i 10 idu u taj neki plejin i takmice se valjda sa 7 i 8. Ispravi me ako gresim. Dakle 8 najboljih se dobija tek posle tog plejina i tada se dobijaju top 8 ekipe. Dake ili to ili ABA titula. Ako bude nesto od ova dva nema me godinu dana od ostvarivanja neka od ova dva cilja, dakle ne striktno od kraja ABA lige. Ako se nista od toga ne desi, tebe nema godinu dana od kraja Zvezdinog takmicenja u ABA ligi. Slazem se da bude ban, IP adrese i sve sto treba kako bi se sprecila kloniranja.

 

Ja sam ponudio na 3 meseca, ti kad smislis opkladu ti postavi uslove pa ko ti se javi.

 

Top8 konkretno, znaci ako udjemo u plej in, moramo da dobijemo taj mec da bi igrali top8. Nek me ispravi neko ako gresim.

 

Tako je, ili top8 ili Aba titula. Jedno od ta dva moje, nijedno od ta dva tvoje.

 

Administracija ima mogucnost da vidi IP adresu tako su Snjofku otkrili 4 klon naloga. Uostalom moj stil pisanja bi zavalili i bez IP adresa. Luke Kornet je nalog koji je bio napravljen kao saljiivi kontent i ni zbog cega drugog. Najbolje bi bilo da administracija uvazi razlog za ban- opkladu, ako ne zele to da urade, onda jednostavno odjavimo se i nema nas 3 meseca, to je to. Nismo valjda debili da to prekrsimo.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nini3112 said:

Pa u Evropi takva dvojka ni ne postoji a je znam ni ko bi to bio preko bare...

Bogami ima zanimljivih ali pitanje da li može da se isprati ta razlika el i ek ili tipa istočnije lige i el, prvo ćemo videti na primeru Jaga nadam se pozitivnom...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...