Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 minute ago, DennistheMenace said:

Igrao je tu igrom slucaja kad ljudi imaju toliki broj centara, a nisu velesila neka da mogu bilo kog iole kvalitetnog igraca da izostave i to je jedini razlog zasto.

Neću da me banuju pre sutrašnjeg finala ali molim moderaciju da se pozabave ovakvima. Hvala. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nema ni generalno, defanzivno Lazarevic jedini moze da odgovori toj poziciji u El od nasih igraca, Marko Simonovic je ČISTA petica, a Davidovac je visak jer za nivo Evrolige ne moze da ponudi apsolutno nista. Mi imamo tačno pola El cetvorke, to je defanzivni deo Lazarevica tu i to je to.
Čekaj, Davidovac može da ponudi nešto u finalu SP, a kod nas ne može..
  • Like 31
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, DennistheMenace said:

Hahahhahha ma samo sto nisu stigli i defanzivac spolja i prva cetvorka, ocigledno je da sa kojim god budzetom krenuli, moramo da negde ostavimo teske rupcage, al dobro ide i ta doselekcija, sacekacemo nju kad nas NAJSTRAŠNIJE OŠAMARI neki Zadar, a u El sezona bude gotova jer smo na skoru 3-12. 

 

12 minutes ago, DennistheMenace said:

Nema ni generalno, defanzivno Lazarevic jedini moze da odgovori toj poziciji u El od nasih igraca, Marko Simonovic je ČISTA petica, a Davidovac je visak jer za nivo Evrolige ne moze da ponudi apsolutno nista. Mi imamo tačno pola El cetvorke, to je defanzivni deo Lazarevica tu i to je to.

Samo jedan savet. 

Nemoj da pišeš preduge rečenice, sa mnogo zareza. Brzo ćeš biti na tankom ledu kod moderacije, koja taj, andrićevski stil, ne voli, iz nekog razloga. 

Jedan tako pisao pa ga šutnuli iz bloka

 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mister-no said:
21 minutes ago, DennistheMenace said:
Nema ni generalno, defanzivno Lazarevic jedini moze da odgovori toj poziciji u El od nasih igraca, Marko Simonovic je ČISTA petica, a Davidovac je visak jer za nivo Evrolige ne moze da ponudi apsolutno nista. Mi imamo tačno pola El cetvorke, to je defanzivni deo Lazarevica tu i to je to.

Čekaj, Davidovac može da ponudi nešto u finalu SP, a kod nas ne može..

Da li sam ja rekao da moze da ponudi nesto u finalu ? (naravno da ne moze)

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, DennistheMenace said:

Kod nas jeste.

 

Nije, nece ni sekunde videti na 4. Ne bi ni danas video da je Lazarevic tu. Problem je sto se necemo usreciti sa Bolombojem ni na 5, skroman igrac sa nimalo skromnim ugovorom, tipican potpis ovog kluba. Nadam se da gresim, ali mislim da ce nam jos manje dati nego Hasan Martin, ako uopste izgura sezonu do kraja.

 

Bas lose je ovo bilo, posebno bizaran nastup Sabaza, ali ajde, prvi macici se u vodu bacaju. Jedino sto je vec sad jasno je da je Hanga klasa, u njemu i te kako jos ima kosarke, samo da ga zdravlje posluzi. Ako nista drugo, izbegli smo utakmicu protiv Armanija koja bi bila vrlo mucna.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fradler said:

 

Nije, nece ni sekunde videti na 4. Ne bi ni danas video da je Lazarevic tu. Problem je sto se necemo usreciti sa Bolombojem ni na 5, skroman igrac sa nimalo skromnim ugovorom, tipican potpis ovog kluba. Nadam se da gresim, ali mislim da ce nam jos manje dati nego Hasan Martin, ako uopste izgura sezonu do kraja.

 

Bas lose je ovo bilo, posebno bizaran nastup Sabaza, ali ajde, prvi macici se u vodu bacaju. Jedino sto je vec sad jasno je da je Hanga klasa, u njemu i te kako jos ima kosarke, samo da ga zdravlje posluzi. Ako nista drugo, izbegli smo utakmicu protiv Armanija koja bi bila vrlo mucna.

Mozda je Sabac izbegao Armani 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ne moze da se vidi kakav je ko igrac posle prve pripremne utakmice. To je toliko suludo komentarisati, niti ja pokusavam to. Ja samo pricam o nasim egzibicijama da sa ovim odlicnim budzetom mi sklopimo ovu skalameriju sa najgorom defanzivnom spoljnom linijom ikada. Takodje sa deset petica i sa ultra nepokretnom unutrasnjom linijom. Ne vidim ni jedan nacin na koji to moze da funkcionise. Ovo sam mogao da kazem i pre 5 i pre 15 dana, samo me sad gledajuci to dodatno podsetilo i iznerviralo. Vise najgore potrosenih 9,10,11 miliona ikada necu komentarisati. Svaka vam cast sto cekate pocetak sezone jedva, i ja bi voleo iskreno da mogu....

Link to comment
Share on other sites



Nema ni generalno, defanzivno Lazarevic jedini moze da odgovori toj poziciji u El od nasih igraca, Marko Simonovic je ČISTA petica, a Davidovac je visak jer za nivo Evrolige ne moze da ponudi apsolutno nista. Mi imamo tačno pola El cetvorke, to je defanzivni deo Lazarevica tu i to je to.


Kakvo osveženje na ovoj temi. Baci malo fokusa na te kvačice...a ostalo kida.
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, mister-no said:

Čekaj, Davidovac može da ponudi nešto u finalu SP, a kod nas ne može..

To što on nudi u reprezentaciji Zvezdi ne znači ništa. Mi na poziciji 4 ni blizu nemamo igrača koji će biti nosilac igre. Imamo nepoznanicu u vidu Simonovića, Lazarevića koji nije košarkaš i limitiranog Davidovca, koji za više od sporedne uloge nije.

Edited by TB Told
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Btw, Nejpir deluje nespremno, ne narocito zainteresovano, u odbrani je ispadao grdje nego Nedovic, a Dusko se u vise navrata hvatao za glavu posle nekih njegovih poteza. Jasno, sve su to neki blic utisci koji vec sutra mogu pasti u vodu, ali mogao bi Yagica da ima nesto vecu ulogu od ocekivane.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...