Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Remaining Free Agents (age):

 

POWER FORWARDS

 

Mamadi Diakite (26)

Derrick Favors (32)

Wenyen Gabriel (26)

Taj Gibson (38)

JaMychal Green (33)

Blake Griffin (34)

Serge Ibaka (34)

James Johnson (36)

KZ Okapala (24)

Christian Wood (28)

 

SHOOTING GUARD

 

Will Barton (32)

Jarrett Culver (24)

Terence Davis (26)

Hamidou Diallo (25)

David Duke (24)

Bryn Forbes (30)

Danny Green (36)

Javonte Green (30)

R.J. Hampton (22)

Shaquille Harrison (30)

Quenton Jackson (25)

Trevor Keels (20)

Vit Krejci (23)

Romeo Langford (24)

Rodney McGruder (32)

Xavier Moon (28)

Svi Mykhailiuk (26)

Daishen Nix (21)

Jaylen Nowell (24)

Theo Pinson (28)

Joshua Primo (21)

Terrence Ross (32)

Austin Rivers (31)

Xavier Sneed (26)

Edmond Sumner (28)

Donovan Williams (22)

Gabe York (30)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Vidi, razumem ja šta ti hoćeš da kažeš ali ko kaže da će ti opet to biti garancija da ćeš sedeti na svoje numerisano mesto? Moj brat je prošle godine imao sezonsku KKP za tribine i nekoliko puta je imao situaciju da su mu sedeli na njegovom mestu i da je imao neprijatne situacije jer je gubio i po pola sata i propuštao početke utakmica u raspravljanju dok nije seo na svoje mesto. Išao čovek na utakmice sa društvom, svi bili jedan do drugog, platio 28000 dinara i dolazio na utakmice po pola sata, sat vremena ranije na numerisano mesto i opet se borio da dobije svoje. Gde je tu mir i spokoj numerisanog mesta i dolaska 5min pred meč? 

 

Svakako mi je to veca garancija nego da nemamo numeraciju. 

 

Postoje 4 moguce opcije, a po svemu sudeci klub ce se odluciti za opciju 3 ili 4 koje su najgore. 

 

1) sve numerisano i sezonske i pojedinacne bez preklapanja - lakse ces nekoga da podignes sa svog mesta jer i on ima napisano gde mora da sedne, bilo da je sezonac ili neko sa pojedinacnom kartom.

2) numerisane samo sezonske a pojedinacne ne - teze ces kao sezonac da podignes nekoga sa svog mesta jer on nema naznaceno gde mora da sedi. 

3) nista nije numerisano - pa ko sta uhvati nema nikakvog pomeranja, sezonci nisu nikako ispostovani.

4) sezonske nisu numerisane a pojedinacne jesu - moze sezonca da pomeri neko sa pojedinacnom kartom, sezonci ne da nisu ispostovani nego su zajebani. 

 

 

Jbt o cemu mi ovde raspravljamo kad je u Areni moguce sve numerisati, moguce je prodavati karte (i sezonske) po numeraciji (a to ce i biti samo ne za sve tribine) a uvek budu i rederi tu na svakom ulazu u sektor. Znaci sve je samo stvar odluke kluba odnosno malo mozga je potrebno onom ko o ovome odlucuje. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Svakako mi je to veca garancija nego da nemamo numeraciju. 

 

Postoje 4 moguce opcije, a po svemu sudeci klub ce se odluciti za opciju 3 ili 4 koje su najgore. 

 

1) sve numerisano i sezonske i pojedinacne bez preklapanja - lakse ces nekoga da podignes sa svog mesta jer i on ima napisano gde mora da sedne, bilo da je sezonac ili neko sa pojedinacnom kartom.

2) numerisane samo sezonske a pojedinacne ne - teze ces kao sezonac da podignes nekoga sa svog mesta jer on nema naznaceno gde mora da sedi. 

3) nista nije numerisano - pa ko sta uhvati nema nikakvog pomeranja, sezonci nisu nikako ispostovani.

4) sezonske nisu numerisane a pojedinacne jesu - moze sezonca da pomeri neko sa pojedinacnom kartom, sezonci ne da nisu ispostovani nego su zajebani. 

 

 

Jbt o cemu mi ovde raspravljamo kad je u Areni moguce sve numerisati, moguce je prodavati karte (i sezonske) po numeraciji (a to ce i biti samo ne za sve tribine) a uvek budu i rederi tu na svakom ulazu u sektor. Znaci sve je samo stvar odluke kluba odnosno malo mozga je potrebno onom ko o ovome odlucuje. 

Pa moguce je sve numerisati i u Pioniru. Problem je sto ce neko uci sa sezonskom, a drugar sa dnevnom i obojica ce hteti da sede zajedno. Onda ces ti doci sa svojom kartom i krenuti da dizes nekoga sa svog mesta, onda ces zvati redara, jer ovaj nece da ustane............desavalo se mnogo puta na utakmicama KKP. Opet kazem jos nismo na nivou Spanije. Oni su publika koja dodje 5 min pre pocetka, sedne na svoje mesto i navija, a mi smo divljaci i jos se ponosimo sa tim. Bas je super atmosfera kod nas. Svi stoje i ko hoce da sedi ionako nista ne vidi. Prvi problem ce biti kod partera B, jer ce klinci hteti da dodju do navijaca i preskakce ograde i redare(to se desavalo i u Pioniru). Stvorice se guzva i svi okolo, koji budu hteli da vide nesto ce morati da ustanu, a onda kao talas, ce se to preneti i na ostatak hale.  

 

I evo da ponovim, razlika izmedju mesta koja nisu numerisana i onih koja jesu na nivou 200 jeste 250 dinara po utakmici. Mislim da ko hoce da ima svoje mesto i nije neka cifra, a opet izaslo se u susret i ljudima koji imaju manje para, pa su sezonske bas povoljne, ali to donosi i neke nepovoljnosti.

 

Ovde je neko pomenuo, kako se on inace sa nivoa 400 probije do nivoa 200, eto zbog takvih nije numerisano. Kada budemo normalni, kao spanci(koji ne preskacu ograde da bi seli na bolja mesta) bice normalno i okruzenje u kojem zivimo, a bojim se da smo daleko od toga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Pa moguce je sve numerisati i u Pioniru. Problem je sto ce neko uci sa sezonskom, a drugar sa dnevnom i obojica ce hteti da sede zajedno. Onda ces ti doci sa svojom kartom i krenuti da dizes nekoga sa svog mesta, onda ces zvati redara, jer ovaj nece da ustane...

 

Ali objasni mi molim te kako je to problem onog ko je kupio sezonsku i koji hoce da sedne na svoje mesto? Sta me boli tuki sto oni imaju taj problem, zasto moraju i meni da ga prave? Ne razumem sto ja kao sezonac sa svojim mesto moram da ispastam, zar nije logicnije da onda njegov ortak sezonac ispasta a ne ja, neka on ide sa njim negde sa strane da sedne, neka takvo neko mesto uzme u Areni taj sa pojedinacnom kartom, gde ce njegov ortak sezonac moci da sedne pored njega, siroka je Arena. Ja da imam takvog ortaka, ja bih tako uradio... 

 

Nije poenta sedenje ili stajanje, poenta je da imas svoje mesto. Svakako vise stojim nego sto sedim, eventualno timeout i poluvreme.

 

14 minutes ago, VISOKOLETAC said:

I evo da ponovim, razlika izmedju mesta koja nisu numerisana i onih koja jesu na nivou 200 jeste 250 dinara po utakmici. Mislim da ko hoce da ima svoje mesto i nije neka cifra, a opet izaslo se u susret i ljudima koji imaju manje para, pa su sezonske bas povoljne, ali to donosi i neke nepovoljnosti.

 

Ta "nepovoljnost" je iz gluposti jedne ili vise osoba koje se time bave i donose odluke, a ne zato sto treba (da bi se razlikovale cene) ili mora da postoji (tehnicka ogranicenja). Eto da i ja ponovim.

 

 

 

 

Kad se niko do sada nije setio, moram ja - @Kooineeperk u akciji zavodjenja reda na tribinama:

Spoiler



 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stefi88 said:

POWER FORWARDS

 

Mamadi Diakite (26)

Derrick Favors (32)

Wenyen Gabriel (26)

Taj Gibson (38)

JaMychal Green (33)

Blake Griffin (34)

Serge Ibaka (34)

James Johnson (36)

KZ Okapala (24)

Christian Wood (28)

 

Diakite - nije mi poznat

Favors - godinama vec klasican centar, nema pokretljivost za PF vjerovatno ni u Europi

Wenyen - interesantna opcija, bas dosta energije i hustlea donosi mada nema skoro nikakav range i vecinom mu se zavrsnica svodi na smetlarenje. 

Taj Gibson - solidan mejt, danas pokretan ko moj dido sto je umro 2013. 

Green - vjerovatno ostaje u NBA za neki minimalac. Inace zanimljiva opcija cak i jacim EL ekipama od KKCZ i KKP.

Blake - pitanje je sta je od njega ostalo osim imena, ja bih to izbjegavao

Ibaka - eh ovaj je isto godiste ko moj dido sto je umro 2013. u 77. godini zivota

James Johnson - dobar ako se planirate udarat slobodnim stilom sa protivnickim igracima za ABA i EL titulu. Tu je nenadjebiv.

KZ - dosta zanimljiva opcija. 

Wood - ovaj ostaje u NBA, navodno ceka razvoj situacije sa Lillardovim trejdom. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Ali objasni mi molim te kako je to problem onog ko je kupio sezonsku i koji hoce da sedne na svoje mesto? Sta me boli tuki sto oni imaju taj problem, zasto moraju i meni da ga prave? Ne razumem sto ja kao sezonac sa svojim mesto moram da ispastam, zar nije logicnije da onda njegov ortak sezonac ispasta a ne ja, neka on ide sa njim negde sa strane da sedne, neka takvo neko mesto uzme u Areni taj sa pojedinacnom kartom, gde ce njegov ortak sezonac moci da sedne pored njega, siroka je Arena. Ja da imam takvog ortaka, ja bih tako uradio... 

 

Nije poenta sedenje ili stajanje, poenta je da imas svoje mesto. Svakako vise stojim nego sto sedim, eventualno timeout i poluvreme.

 

 

Ta "nepovoljnost" je iz gluposti jedne ili vise osoba koje se time bave i donose odluke, a ne zato sto treba (da bi se razlikovale cene) ili mora da postoji (tehnicka ogranicenja). Eto da i ja ponovim.

 

 

 

 

Kad se niko do sada nije setio, moram ja - @Kooineeperk u akciji zavodjenja reda na tribinama:

  Reveal hidden contents

 

 

 

Nije problem sezonca, nego je problem ponasanja svih nas. Mozda je neko hteo to da izbegne, mozda je problem sa polomljnim stolicama na nivou 400 kako neko kaze, mozda..... sto da nas boli mozak od zasto. Tako je i ostaje da se prilagodimo. Meni npr smeta ako i dalje budu utakmice od 19H, jer mislim da je to debilizam, ali sta je tu je.

Neko je odlucio da jeftinije karte nece imati numerisana sedista. Ako ti je problem daj malo vise para i imaces svoje sediste. Znaci ako hoces mozes imati i svoje sediste, niko ti ne brani. Davno sam se vozio vozom, pa ne znam kako je sada, ali nekada je bilo da kupis kartu, a onda doplatis i za rezervaciju sedista. Eto zamisli da je tako i za utakmicu. 🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@VISOKOLETAC ja sam bio na utakmici protiv Portorika i nisam video polomljene stolice u Areni. Nivo 400.

 

Zasto bih se prilagodjavao debilizmima? Zato nam je i tako, zato sto umesto da radimo stvari kako treba, da ih od pocetka postavljamo onako kako valja, mi kao treba da se zadovoljimo i kazemo "ma hajde, dobro je i ovako". Tako nikada necemo napredovati. 

 

Kojih "malo vise" para? Nivo 400 ti je 11.000/13.000, dok su nenumerisane tribine 21.000/26.000 a dok su samo "loze" numerisane i najjeftinija kosta 31.000/41.000 dinara. Sta je tu "malo vise" da ja za 10.000/15.000 dinara biram izmedju Tribine D i uhvatim skroz desno mesto us Belu lozu bok, i Bele loze bok koju verovatno necu uhvatiti ka centru nego cu biti skroz bocno. Znaci mesta koja su na par metara udaljenosti jedno ce biti numerisano a drugo nece i za numeraciju treba da platim 10-15.000 dinara? 

 

Nisu problem pare, meni ovo nije neka kinta, ali mojim prijateljima a verujem i mnogim drugim ljudima jeste velika razlika... na kraju cemo mozda ici na Nivo400 i da uvek bude neko zaduzen da ide da zauzme mesta. Glupost ali je tako. Inace bi isli na neku od tribina A/B/C/D. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

@VISOKOLETAC ja sam bio na utakmici protiv Portorika i nisam video polomljene stolice u Areni. Nivo 400.

 

Zasto bih se prilagodjavao debilizmima? Zato nam je i tako, zato sto umesto da radimo stvari kako treba, da ih od pocetka postavljamo onako kako valja, mi kao treba da se zadovoljimo i kazemo "ma hajde, dobro je i ovako". Tako nikada necemo napredovati. 

 

Kojih "malo vise" para? Nivo 400 ti je 11.000/13.000, dok su nenumerisane tribine 21.000/26.000 a dok su samo "loze" numerisane i najjeftinija kosta 31.000/41.000 dinara. Sta je tu "malo vise" da ja za 10.000/15.000 dinara biram izmedju Tribine D i uhvatim skroz desno mesto us Belu lozu bok, i Bele loze bok koju verovatno necu uhvatiti ka centru nego cu biti skroz bocno. Znaci mesta koja su na par metara udaljenosti jedno ce biti numerisano a drugo nece i za numeraciju treba da platim 10-15.000 dinara? 

 

Nisu problem pare, meni ovo nije neka kinta, ali mojim prijateljima a verujem i mnogim drugim ljudima jeste velika razlika... na kraju cemo mozda ici na Nivo400 i da uvek bude neko zaduzen da ide da zauzme mesta. Glupost ali je tako. Inace bi isli na neku od tribina A/B/C/D. 

Znam, ali sada ti kazes da ces zbog svojih prijatelja da ides na nivo 400. Znaci to je tvoja odluka. Kada napises 10000 dinara zaboravljas da je to za 40+ utakmica.

Inace se slazem sa tobom da je bolje da su numerisana, ali opet ponavljam da to u nasoj zemlji nista ne znaci. Ti ces da podignes nekoga kao sto sam ja, ali naidjes sa detetom na 10 pijanih budala, da li ces pokusavati ili sesti negde drugo? 

Ja vise ne pisem o ovome, jer mislim da svako ima svoje misljenje i ne vredi ova tema ovih strana. Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kooineeperk said:

@VISOKOLETAC ja sam bio na utakmici protiv Portorika i nisam video polomljene stolice u Areni. Nivo 400.

 

Bile su polomljene stolice, konkretno ja nisam mogla da sednem na svoju jer sam imala kartu za to mesto. Sreća pa je u tom redu bilo još par slobodnih mesta. Takođe nivo 400.

Edited by DameTime
slovce
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bobby Shurda said:

Ja se nadam da su razgovarali sa Gedraitisom o eventualnom dolasku Šveda njega će sigurno da smaraju iz domovine, pošto su u Zvezdi poznati da imaju neke bagove da završavaju Doelmana pa da zadnji saznaju da ima pasoš kosova itd. 

confused-math-formula-calculation-xnm9qn

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...