Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

ABA superkup je prijateljski turnir osmisljen da timovi iz regiona imaju koju utakmicu vise. To je zvanicni turnir koliko i taj Magenta kup. 

Kup jedno, kup i drugo. Nemojte to shvatati kao neki zvanicni turnir. Uveli su ga Bokan i Ostoja pre dva meseca i namerno stavili u termin Magenta kupa. Pokusavaju da igraju igru sa Covicem. Prvo su pokusali pojedinacno da ratuju sa njim, pa posto su se slavno polupali, sada su 

udruzili snage. Da li ce uspeti, bas ne verujem. Oni jesu kriminalci, ali su sitni za njega 😂

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

@Holivud, iskreno, ne znam koja je motivacija NČ (ili kako si već formulisao) jer se ne bavim njime. Što se tiče poštovanja, to treba da bude uzajamno, ABA je pokazala i nepoštovanje prema vama i drugim potencijalnim učesnicima, ali i neorganizaciju. Lepo je to da se ispoštuje domaći kup, takmičenje, ali igrači i stručni štab treba unapred da znaju aktivnosti na pripremama jer je to važno. U ovoj situaciji, kad je nešto već ugovoreno a nije se ni znalo da li će se ovo takmičenje uopšte održati, meni je no brainer da ispoštuješ to dogovoreno, a dodatan plus je što će ekipa od toga imati više koristi. 

 

 

Nebitno evo javio se sportski direktor kluba kratkim saopštenjem gde je razložno objasnio zbog čega ne igramo 😁

Link to comment
Share on other sites

ABA da je ozbiljna oni bi zakazali superkup, ali za 2024. i uveli obavezno učešće za one koji su se kvalifikovali.

Ovako mi treba da ispalimo Nemce zato što se nekom digla ona stvar. Bukvalno klasičan amaterizam, klubovi ABA lige se ponašaju kao da oni nisu vlasnici iste i kao da im nije u interesu da povećaju vrednost zajedničke imovine, ali me ne čudi jer skoro niko ne daje svoju lovu.

 

Kao da je nekom organizatoru turnira u ovom slučaju Magneta kupa lako da nađe drugu ekipu sličnog kvaliteta koja je free i može da učestvuje baš tada, da ne pričam o drugim organizacionim problemima.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Holivud said:

Nebitno evo javio se sportski direktor kluba kratkim saopštenjem gde je razložno objasnio zbog čega ne igramo 😁

 

A sto ne napises zasto? 😄 

 

Da postoje jos neki razlozi zbog cega se ne igra i zbog kojih ABA dozvoljava sebi da izgleda kao amaterska organizacija... 

Link to comment
Share on other sites

Macevanje oko nebitne teme…

Kolega Holivud je ocigledno imao visak slobodnog vremena, kao i manjak informacija vezano za sam dogadjaj. Uz blagu nervozu prilikom razrade istog, dodjosmo do bespotrebnog zamaranja ostalih kolega forumasa.

Eto tako! 👌

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kooineeperk said:

 

A sto ne napises zasto? 😄 

 

Da postoje jos neki razlozi zbog cega se ne igra i zbog kojih ABA dozvoljava sebi da izgleda kao amaterska organizacija... 

 

Quote

"Moj jedini komentar na neigranje mog kluba je da je to pitanje za ABA ligu, a ne za crveno – bele. Ništa više od toga nemam da komentarišem", napisao je Milan Dozet, sportski direktor Crvene zvezde za Sportklub.

 

ABA jeste amaterska organizacija jer se ponašaju kao rogovi u vreći u čemu prednjače tri kluba - Zvezda, Partizan i Budućnost. 

Meni lično jeste krivo što smo u tom društvu umesto da budemo konstruktivniji. Nisam nigde napisao da je ABA eskulpirana u celoj priči. 

7 minutes ago, Valensija said:

Macevanje oko nebitne teme…

Kolega Holivud je ocigledno imao visak slobodnog vremena, kao i manjak informacija vezano za sam dogadjaj. Uz blagu nervozu prilikom razrade istog, dodjosmo do bespotrebnog zamaranja ostalih kolega forumasa.

Eto tako! 👌

 

Generalno me iritira sukob NČ sa ABA ligom jer smatram da kao jedan od jačih klubova treba dati drugačiji primer umesto ovog nadjebavanja. Nadjebavanja od koga nemamo baš nikakvu korist ako ćemo da gledamo usko interese kluba a da nas bude briga za samu ABA ligu. 

Edited by Holivud
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ZiS said:

Možda je to i dobro...Da Duško potraži startera na sg 😁

Mi svakako tražimo startera za SG. Nadam se da njega Duško nije planirao kao prvu opciju. Imaćemo najskuplju drugu opciju SG u Evroligi. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

A treba se biti u top formi sada ilo za 2 nedelje?

Treba osnovne košarkaške stvari da radi a za dve nedelje da bude u top formi. On ako ovako nastavi će za dve nedelje tek da pogodi obruč pri šutu i neće davati lopte protivnicima u ruke. A top formu će da dostigne taman za turnir u Nemačkoj, nadam se. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Treba osnovne košarkaške stvari da radi a za dve nedelje da bude u top formi. On ako ovako nastavi će za dve nedelje tek da pogodi obruč pri šutu i neće davati lopte protivnicima u ruke. A top formu će da dostigne taman za turnir u Nemačkoj, nadam se. 

Malo manje tog hot take. Tako mogu referat napisati i o Bogdanu i Guduri na osnovu 20 minuta ali nema potrebe. Pripremna utakmica, polako

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fradler said:

Aj sto je Nedara los, ali ni ovo sto videh od Tobija, Simonovica i Davidovca nimalo ne obecava :classic_unsure:

 

Sta da vam kazem, molite se za Sabazovo zdravlje.

Simonović ništa nije pokazao ovo što sam ga gledao. On ovakav neće biti u 12.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...