Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

4 minutes ago, zemljoradnik said:

Da ste Čova šta bi uradili?

Skuplje sezonske ( nivo 400 za 20,000) pa koliko se proda, ili jeftinije ( tipa 12,000 za nivo 400) i da se proda u startu 10,000 komada.

 

 

Ja bih da stalkujem komsijsku temu i podsmevam se najnormalnijim pitanjima jer mi se moze.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, uini said:

 

dzeko vajta, zvuci kao rodjak sead memic vajte, tako da ne znam kako ce to proci kod delija [izvini].

Pevaćemo mi smo mi smo slatki snježni voz

 

Ako ne može da se izbunari Top četvorka onda daj tog Hommesa, on će bar zatrpati nekog kad se zapali

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

@zemljoradnik Da odgovorim na tvoje pitanje. 10 000 tesko da cemo uopste da prodamo, ako prodamo 5000 sezonskih i to je super. Ono sto je takodje sigurno je da nevezano za to koliki budzet imamo kao klub, cene sezonskih ne smeju biti povisene jer je taj budzet vestacki stvoren, nije posledica rasta standarda ili slicno, ili u prevodu ljudi nemaju para, tako da i Jordan da nam igra ljudi ne mogu vise da plate.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, John Terry said:

@zemljoradnik Da odgovorim na tvoje pitanje. 10 000 tesko da cemo uopste da prodamo, ako prodamo 5000 sezonskih i to je super. Ono sto je takodje sigurno je da nevezano za to koliki budzet imamo kao klub, cene sezonskih ne smeju biti povisene jer je taj budzet vestacki stvoren, nije posledica rasta standarda ili slicno, ili u prevodu ljudi nemaju para, tako da i Jordan da nam igra ljudi ne mogu vise da plate.

Sležem se potpuno  za standard u Srb. plus fudbal LŠ, ali koju bi opciju izabrao, jeftiniju ili skuplju?

Edited by zemljoradnik
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, zemljoradnik said:

Sležem se potpuno  za standard u Srb. plus fudbal LŠ, ali koju bi opciju izabrao, jeftiniju ili skuplju?

 

Jeftiniju, jer se ovde ne radi o budzetu koji je iz privatnog dzepa, vec mi prakticno dva puta placamo jer novac iz drzavne kase. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Кад су у питању сезонске, нисам у Београду и нисам моторизован, те сам спречен да редовно долазим на утакмице, јер на више начина зависим од других, али свакако бих узимао сезонске за кошарку и ранијих сезона, а и сад, јер је извесно да ћемо имати добру екипу. Ипак, сада ће због Арене бити кудикамо лакше доћи до карте, па ће се ваљда отићи бар неколико пута. Ако бих био принуђен да бирам између фудбала и кошарке, изабрао бих кошарку, већи број квалитетних утакмица свакако.

Link to comment
Share on other sites

U senci nervoze oko (nepotrebnih) potpisa Kuzmića, Lazarevića, ne daj Bože Raduljice, mislim da nismo dovoljno obratili pažnju na dolazak Brazilca Dos Santosa.

Gledajući sve ove cifre koje dajemo istrošenim domaćim igračima, mislim da je potpis Yaga za 350k ozbiljno dobar. Ako se uzme u obzir da je ugovor na 3 god, uz ogromno obeštećenje koje klub dobija u slučaju odlaska, lično smatram da smo dobili relativno mladog igrača za smešne novce,a čiji bi plafon mogao da bude veliki.

Ostali su nam dužni stručniji forumaši jedne podroɓnije analize, šta nam donosi Brazilac.

Mogao bi (možda) i klub marketinški da ostvari benefite, s obzirom da je on jedan od retkih igrača sa tog područja, a u nekoj perspektivi bi mogli da postanemo i dobra sredina za ,nesumnjivo, masu talenata iz Juzne Amerike!?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Kod Šengelije je presudila ponuda PAO koju mi nismo mogli da ispratimo, ostalo je hm. mada mu Atina više odgovara.

 

I ja se nadam da je samo to, a da je ostalo klasican Nebojsin spin.

 

1 minute ago, DrMV said:

Ako se uzme u obzir da je ugovor na 3 god, uz ogromno obeštećenje koje klub dobija u slučaju odlaska

 

Odakle ti to da ce obestecenje biti ogromno?

I tu platu od 350k treba uzeti sa rezervom. Ne kazem da nije tacno jer je u Nemackoj svakako imao skromna primanja, tamo samo Bajern moze da placa mnogo, ali ipak nisam bas siguran za tu cifru. Ako je tacno, svakako je ok posao.

 

 

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, John Terry said:

@zemljoradnik Da odgovorim na tvoje pitanje. 10 000 tesko da cemo uopste da prodamo, ako prodamo 5000 sezonskih i to je super. Ono sto je takodje sigurno je da nevezano za to koliki budzet imamo kao klub, cene sezonskih ne smeju biti povisene jer je taj budzet vestacki stvoren, nije posledica rasta standarda ili slicno, ili u prevodu ljudi nemaju para, tako da i Jordan da nam igra ljudi ne mogu vise da plate.

Biće za obnovu 15000 dinara ( tribine A, B, C, D). Tako ga cenim. Nivo 400 će biti oko 11, 12 hiljada. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

On 7/3/2023 at 10:23 AM, fradler said:

Brate, sa mnogo loseg izvora se napajas :classic_biggrin: Ne znam za ostale igrace, ali igrom slucaja sam proveo neko vreme sa ljudima vrlo bliskim ovoj dvojici.

 

Raduljici nije dato nista, ali doslovno - nijedan dinar. Covek nije primao platu. Ideja je bila da trenira sa nama i vrati se u kakvu-takvu formu tj. da uz pomoc kluba, kao "evroligaski igrac", proba da namakne jos jedan egzotican angazman pred penziju. To je isforsirao Bagzi, a Vlada Jo nije imao srca muda da odbije.

 

 

^^^ Da ostane zapamceno. ^^^

 

Nije primao platu = 300k ugovor (a i to je umanjeno od realnog).

 

Eeeeej 300k! 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, John Terry said:

 

I ja se nadam da je samo to, a da je ostalo klasican Nebojsin spin.

 

Sve je bilo OK dok se nije pojavila ponuda PAO, tad su se javili "politički" problemi  :classic_smile:  valjda je sve jasno.

Na kraju, nebitno skroz.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, John Terry said:

 

I ja se nadam da je samo to, a da je ostalo klasican Nebojsin spin.

 

 

Odakle ti to da ce obestecenje biti ogromno?

I tu platu od 350k treba uzeti sa rezervom. Ne kazem da nije tacno jer je u Nemackoj svakako imao skromna primanja, tamo samo Bajern moze da placa mnogo, ali ipak nisam bas siguran za tu cifru. Ako je tacno, svakako je ok posao.

 

 

Juče sam pročitao da smo se obezbedili sa dobrim obeštećenjem i da je zato potpisan ugovor na 3god, što ima logike.Probaću da nađem gde, mislim da je bio u pitanju neki izveštaj sa skupštine.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da treba da stavite tačku na ovo razglabanje o Šengeliji koji nema veze sa temom. 

Ajde da vidimo šta imamo na tržištu na pozicijama 2 i 4. Ovaj Kaminski koji se pominje ne svidja mi se jer mu nije primarna pozicija 4. Hommes mi je zapao za oko ove sezone, ozbiljnu praćku ima ali nema snagu za 4. Iz EL i nemamo neki izbor četvorki. Sve je izvesnije da će na poziciji 4 doći neko iz Amerike. 

Što se tiče pozicije 2 nadam se da smo i dalje u igri za Ntilikinu ako nismo, treba tražiti igrača sličnih karakteristika pa na kraju u izboru da dodje Higins koji ako je zdrav može i te kako da bude pojačanje. Ne smemo da promašimo sa pojačanjima na 2 i 4. Do sada je bio odličan prelazni rok za igrače u prvih 12, nadam se da ćemo nastaviti u tom ritmu. Duško bira tim od 12 igrača, ja sam miran jer sve ovo do sada ima smisla. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Brat od Korneta said:

 

Rekao je da je 200k isplaceno. 500k je imao ugovor a 200k je isplaceno.

 

 

Info iz kluba su da je Raduljica imao 300k. Kuzmic isto 300k. Lazic 250k. Mitrovic 200k. To je izneto za proslu sezonu odnosno za te igrace su ljudi pitali.

 

Za ovu je izneto sledece:

-Dos Santos 350k i da ima veliko obestecenje za buy out a ne kao za Vildozu i Kampaca sto je bilo 100k i 50k

-Hanga 600k

-Davidovac 600k

-Simonovic 600k

-Sabaz 1.9m

-Rokas je ispod milion, nije receno precizno

 

Ovo je Covic izneo na skupstini i rekao da svaki novinar moze ubuduce da ga pita na konferenciji za bilo kog igraca.

 

Sve sto inace kaze uzimam sa rezervom ali ovo mu verujem jer cim je recena ludacka plata za Raduljicu od 300k ne vidim zasto bi lagao za ostale.

 

Ko zeli da veruje nek veruje ko ne zeli nek me ne kvoutuje. Samo prenosim sta je receno.

bela-ladja-bela-la%C4%91a.gif

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...