Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Just now, Sector said:

 

Zdrav razum je kritikovati ostanak Kuzmića jer ima veze sa košarkom koliko i dolazak Smraduljice.

 

Kritikovati klub jer nije doveo Mirotića može samo Šuter iz bloka.

Ko je spomenuo Mirotica? Covek grobar, mislim da je ceo forum svestan te cinjenice.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, MrzimMORE said:

Stavi malog Lazara Gačića grom te ubio da te ubije. Šta će ti Kuzmić, kaznile te sile Božije. Muka mi je od Čovića. Muka.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока
 

Okej, povlacim ovo iznad...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Ne mogu a da ne primetim pad kvaliteta postova poslednjih dana, a pogotovo danas, ne znam da li je ovo najezda sa tvitera ili instagrama, ali sadrzaj postova, kao i nacin na koji se izrazavaju ljudi je prilicno los. 
 

Nadam se da kad prodje prelazni rok, to jest zabava za mase, moze ovo da se vrati u neki normalni tok.

 

Uvek me je fasciniralo to da ima likova koji nas godinama čitaju i ne napišu nijedan post i onda kad se konačno registruju dobiju neizdrž, pa počnu samo da štancuju upise...i obično vrte jedno te isto. 

  • Like 10
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam da li postoje ta dva pojačanja i koja trebaju da budu da mi poprave raspoloženje od ovakvog poslovanja. Ja i dalje ne mogu da verujem da neko ko se razume i bavi košarkom produžuje ugovor igraču koji je prošle sezone sedeo iza koša ( Lazić je svakako koleteralna šteta ali onda nismo trebali da produžujemo Lazarevića). Ovako smo produžili ugovore jednom koji je sedeo iza koša, jedan sa obe noge u penziji, jedan kojem su najveći limiti FMP.

DA SE NAJEŽIŠ. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milos 3.14 said:

Bilo je nekih vesti da je Okc potpisala Džeka Vajta, ali ne vidim ga u rosteru+ OKC mora i da otpušta igrače. 

Ja bih sačekao Džeka 1/1 , jedino što je mlad pa ima još 2-3 sezone vremena da se suklja po g ligama i dvosmernim ugovorima

 

dzeko vajta, zvuci kao rodjak sead memic vajte, tako da ne znam kako ce to proci kod delija [izvini].

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ma nema mesta pesimizmu. Bićemo jaki, doći će još dva igrača. Ovaj prelazni rok ne liči ni na jedan prethodni i to je jasno. Jbg ako moraju par domaćih da budu pored klupe, neće to ni na šta uticati. Ja bih svakako Lazu zadržao i ove godine da bude u 15, čovek je i u ovim godinama u naponu snage, s druge strane Kuzmić je totalno nepotreban.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čvarkov said:

Ma nema mesta pesimizmu. Bićemo jaki, doći će još dva igrača. Ovaj prelazni rok ne liči ni na jedan prethodni i to je jasno. Jbg ako moraju par domaćih da budu pored klupe, neće to ni na šta uticati. Ja bih svakako Lazu zadržao i ove godine da bude u 15, čovek je i u ovim godinama u naponu snage, s druge strane Kuzmić je totalno nepotreban.

Brate, nije normalno. Imaćeš nikad jačih 12. Šta će ti bre 5 nepotrebnih, produženih i plaćenih igrača na tribinama? Prešao bih preko 2,3. Prešao bih i preko toga da već imaju ugovor ali PRODUŽITI UGOVOR SA NJIMA je nešto što ima samo u sportskom društvu Crvena Zvezda. 

3 minutes ago, Miki28 said:

@Čočo samo da provjerim jesi ziv i u kojoj si fazi?😀

Uuuu uopšte mi nije sad dobro. Ovo je stvarno previše. 

Edited by Čočo
Imam osećaj da se zbog ovog postupka polako pretvaram u Šutera iz bloka.
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, MrzimMORE said:

Nije nikakav problem. Suzdržavaću se od prekomernog pisanja, maksimalno. Ako moderatori žele, mogu mi obrisati i profil. Hvala.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока
 

Nemoj, ne zna se da li su ti kvalitetniji postovi, nick ili avatar.

Pravo osvezenje za forum.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

A sta tacno previse? 

Shabazz, Gidra, Hanga, Tobey, Bolomboy, Teo? 

 

Sto su ostali Lazic i Kuzmic ili sto nisu dovedeni Sengelija ili Mirotic?

Što je produžen Lazarević, Lazić( jednog bih mogao da prihvatim, obojicu ni najvećem neprijatelju ne bih poželeo) i Kuzmić. Sreća što je Ivanović,, stranac"

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Mi sa ovim najavama tim će ovako da izgleda.

 

Šabaz, Santos, Teodosić
Pojačenje , Nedović, Lazić
Gedraitis, Hanga, Lazarević
Pojačanje , DeDa, Simonović, Ilić
Toby, Bolomboj, Mitrović, Kuzmić

 

Jedan tim da ima 17 igrača od kojih 5orica neće videti terena je čist bezobrazluk, pranje para i j.... svih nas u zdrav mozak. 

 

Ilic ide na pozajmicu, imacemo 16 igraca.

 

16+  su prosle sezone imali i to na kraju sezone (ne racunam juniore ili seniore koji su prijavljeni a nisu odigrali ni minut):

 

-Fener je proslu sezonu zavrsio sa 18 igraca.

-Alba je sezonu zavrsila sa 16 igraca.

-Armani sa 16 igraca

-Bajern sa 16 igraca

-Makabi sa 16 igraca

-Real sa 16 igraca

-Valensija sa 16 igraca

-Virtus sa 16 igraca

 

Dakle mi+ovih 8=pola Evrolige.

 

Da je jedan tim, ajde da kazes i 2 i 3 (mada 3 tima je vec jedna petina Evrolige) pa da napises ovako nesto. Cekaj pola Evrolige peru pare preko igraca i jebu svoje navijace u zdrav mozak? Nisi realan, ako ne uvazis to sad posle ovog sto sam ti sad predocio, onda bas jebiga.

 

Ja sam za racionalnu kritiku, ne za kritiku na osnovu negativnih emocija kao sto je ovde obicaj. Meni se ne svidja prenatrpavanje rostera. Jasno sam napisao da jedino pozitivno prouzivanje Lazica i Kuzmica (i to bi max samo Lazica produzio kao legendu jer je dobar za svlacionicu sto kazu i Radonja i Dusko osim sto moze i dalje po potrebi da odigra dobar difens i bocne spot ap tricu a sto se tice Kuzmica osim 3 centra imamo i komba u vidu Simonovica kao 4/5 ako zafali te nam Kuz i ne treba) i kad napisem da jedino pozitivno znaci da ih imamo siru rotaciju za kup i kls sto zaista, i to sam naveo kao jedino pozitivno, nista drugo pozitivno ne vidim niti sam napisao ista drugo. Ali ne zelim da negiram cinjenicu da bi mi bez njih igrali kup sa 8 ili 9 igraca. Zamislite da se povrede Teo i Neda bas tad pa mi ne bi imali koga da prijavimo za te utakmice. Mora o svemu da se misli i ako je to razlog onda razumem delimicno.

 

Vec sam napisao da mi se ne svidja prenatrpavanje rostera posto me neki prozivaju da ne kritikujem nikada (a kritikovao sam bar 20 puta nesto) i evo mogu i precizno da na pisem za sta sam: Ja sam za roster od 14 igraca, ali niko me ne pita. Ali ove nebuloze sto se pisu prelaze granicu racionalne kritike jer je prosle sezone pola Evrolige imali tolko igraca. Preostalih 5 su imali 14 i 15 i jedino su Monako, Partizan, Olimpijakos i Asvel zavrsili sa 13.

 

Vazno je iskljucivo da nam je Dusko trener i kostur tima kakav cemo imati koji ce nesumnjivo biti dobar. Barem je meni tako vazno, nekima je vazno izgleda da vide i preostala dva pojacanja da bi kupili sezonsku. Svi su razliciti, Po meni je sve ostalo nebitno osim toga da je tu Dusko i da mi vec sada imamo odlican kostur tima a fale nam 2 vazna igraca. Dusko ako prihvati da ima i 1000 igraca, boli me uvo. Vazno je da imamo dobrih startnih 12 a to cemo imati.

 

Ko zeli, moze opklada, da ce pored nas jos barem 5 timova uci u sezonu sa 16+ igraca. Prijave traju do sutra uvece.

 

 

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Ilic ide na pozajmicu, imacemo 16 igraca.

 

16+  su prosle sezone imali i to na kraju sezone (ne racunam juniore ili seniore koji su prijavljeni a nisu odigrali ni minut):

 

-Fener je proslu sezonu zavrsio sa 18 igraca.

-Alba je sezonu zavrsila sa 16 igraca.

-Armani sa 16 igraca

-Bajern sa 16 igraca

-Makabi sa 16 igraca

-Real sa 16 igraca

-Valensija sa 16 igraca

-Virtus sa 16 igraca

 

Dakle mi+ovih 8=pola Evrolige.

 

Da je jedan tim, ajde da kazes i 2 i 3 (mada 3 tima je vec jedna petina Evrolige) pa da napises ovako nesto. Cekaj pola Evrolige peru pare preko igraca i jebu svoje navijace u zdrav mozak? Nisi realan, ako ne uvazis to sad posle ovog sto sam ti sad predocio, onda bas jebiga.

 

Ja sam za racionalnu kritiku, ne za kritiku na osnovu negativnih emocija kao sto je ovde obicaj. Meni se ne svidja prenatrpavanje rostera. Jasno sam napisao da jedino pozitivno prouzivanje Lazica i Kuzmica (i to bi max samo Lazica produzio kao legendu jer je dobar za svlacionicu sto kazu i Radonja i Dusko osim sto moze i dalje po potrebi da odigra dobar difens i bocne spot ap tricu a sto se tice Kuzmica osim 3 centra imamo i komba u vidu Simonovica kao 4/5 ako zafali te nam Kuz i ne treba) i kad napisem da jedino pozitivno znaci da ih imamo siru rotaciju za kup i kls sto zaista, i to sam naveo kao jedino pozitivno, nista drugo pozitivno ne vidim niti sam napisao ista drugo. Ali ne zelim da negiram cinjenicu da bi mi bez njih igrali kup sa 8 ili 9 igraca. Zamislite da se povrede Teo i Neda bas tad pa mi ne bi imali koga da prijavimo za te utakmice. Mora o svemu da se misli i ako je to razlog onda razumem delimicno.

 

Vec sam napisao da mi se ne svidja prenatrpavanje rostera posto me neki prozivaju da ne kritikujem nikada (a kritikovao sam bar 20 puta nesto) i evo mogu i precizno da na pisem za sta sam: Ja sam za roster od 14 igraca, ali niko me ne pita. Ali ove nebuloze sto se pisu prelaze granicu racionalne kritike jer je prosle sezone pola Evrolige imali tolko igraca. Preostalih 5 su imali 14 i 15 i jedino su Monako, Partizan, Olimpijakos i Asvel zavrsili sa 13.

 

Vazno je iskljucivo da nam je Dusko trener i kostur tima kakav cemo imati koji ce nesumnjivo biti dobar. Barem je meni tako vazno, nekima je vazno izgleda da vide i preostala dva pojacanja da bi kupili sezonsku. Svi su razliciti, Po meni je sve ostalo nebitno osim toga da je tu Dusko i da mi vec sada imamo odlican kostur tima a fale nam 2 vazna igraca. Dusko ako prihvati da ima i 1000 igraca, boli me uvo. Vazno je da imamo dobrih startnih 12 a to cemo imati.

 

Ko zeli, moze opklada, da ce pored nas jos barem 5 timova uci u sezonu sa 16+ igraca. Prijave traju do sutra uvece.

 

 

Da li je neko od tih timova produžio tačno nekog igrača gde će taj isti igrač sedeti iza koša? Pusti me te tvoje demagogije. Ja nisam protiv 14,15,16 igrača. Ja sam protiv da se igraču produži ugovor da bi bio 14,15,16 igrač. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stanko1997 said:

Jel može neko nešto malo više o Homesu, na čelu zasniva igru osim dobrog šuta za 3? Kakav je?

Hommes je Davidovac koji nije pusio paklu crvenog od 5. razreda osnovne.

 

Znaci ima kvalitete, ali nama trenutno nisu potrebni ti nego neki drugi kvaliteti. 
Pre bih kopao novog Monekea nego njega.

Edited by bosMan_jr
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bole Tyson said:

image.thumb.png.36f839f19444768177df349665cb0150.png

 

@Kooineeperk Moglo bi jedno izvinjenje posle 6 meseci 

 

 

Nikakav problem da se izvinim sto ti nisam verovao. Bicu srecan da nisam u pravu u ovom slucaju 😄 

 

Ali da sacekamo mi to "Coki pocasni predsednik" i "jurenje Euro titule u naredne dve sezone". Eto barem to. Ne mora cak ni ovo "Coki pocasni predsednik" (najbolje bi bilo "Coki se sklonio da neko sposobniji preuzme pricu" bez da bude pocasno bilo sta, eventualno "pocasni navijac").

 

Ko se jednom na "Evropsku Zvezdu" opece, taj i u ovu pricu "duva". 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...