Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Just now, MrzimMORE said:

Jbg, ne podnosim igrače koji nemaju šut 🙂 Čak mi je i ovaj Hillard bolji izbor.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока
 

 

Nije dobro odmah na početku da se zameriš vlasniku foruma...

  • Like 2
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Jago Dos Santos je možda i najbolje pojačanje koje smo mogli da nađemo "ispod radara", ako MVP nemačke lige i reprezentativac Brazila može tako da se nazove. Uz Nejpira koji ne može sam da izgura sezonu, i Tea od 36 godina, morao je jedan Jago. Što se Topića tiče, mislim da je ta priča ispričana 100 puta. Nije sigurno sa ocem došao i tražio E ja moram da igram ovde, a mi mu rekli Aj mali teraj se ti u Megu. Valjda Milenko zna bolje od nas. 🤷 Što se Jaga tiče, odlikuju ga brzina i odličan pregled igre, a odbrana mu uopšte nije toliko loša kao što se priča. Prošle godine je imao i dobar šut koji se teško brani, jer uzima dalje trojke. U prodoru može "jako i do samog kraja". Sve u svemu, kad se zapali može da bude ozbiljno oružje iz senke, tako je upropastio i Bajern i Albu, i uzeo MVP nagradu TJ Shortsu. Uopšte nije bezvezan igrač kao što se pisalo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čvarkov said:

 

Nije dobro odmah na početku da se zameriš vlasniku foruma...

Pa jeste nov ali nije Boskic da poveruje na prvu na staru arhivatorsku pricu 🙂

Edited by suptil
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MrzimMORE said:

Jbg, ne podnosim igrače koji nemaju šut 🙂 Čak mi je i ovaj Hillard bolji izbor.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока
 

In dushko we trust bro 😁

Link to comment
Share on other sites

Meni nimalo ne prija ovo gomilanje igraca. Deluje mi da cemo biti indijanska legija stranaca. Pritom nas trener od svih mana najveci problem ima sa rotiranjem i neminovno ce biti nezadovljnih igraca. A druga mana mu je hendlovanje medjuljudskih odnosa. Nadao sam se da cemo imati manje igraca a da to sto imamo bude top klasa uz nekoliko šljakera.

 

Ovu spoljnu liniju ni neprijatelju ne bih pozeleo. I da dodje Nikilina ne znam kud bi ga nagurali.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

 

A zbog čega bi drugog stari Top tražio pozajmnicu, nego zbog informacije da če mu sin presedeti sezonu na tribinama

Zbog toga što momak ima 17 godina i zbog toga što će u Megi da igra jednu utakmicu nedeljno, pod, neuporedivo manjim pritiskom za "dete" od 17 godina. A i neće imati ko da ga pljuje i kritikuje kad izgubi loptu ili promaši neki šut.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Mene najvise brine buduca uloga Nedovica u ekipi. igrac od preko milion zelembaca. Mislim da je Covic na sedmom nebu sa ovim budzetom i pitanje je sta sve smislja tj, da li je dogovoreno da na svaka tri Duskova igraca ide jedan kamata igrac iz Coviceve vizije 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Profesor said:

Pritom nas trener od svih mana najveci problem ima sa rotiranjem i neminovno ce biti nezadovljnih igraca. A druga mana mu je hendlovanje medjuljudskih odnosa. 

Ovo prvo:takav je trener, traži ubitačan tempo i tranziciju tokom celog meča, e sad što nije imao igrače koji bi to mogli da pretoče na teren, nije bio njegov problem. Sad ima takve igrače.

Ovo drugo: Ne znam po čemu si zaključio? Po tome što izvede Nedovića kad ovaj pripali trojku i ispadne u odbrani, a ovaj se posle duri na klupi? A i nisam nešto primetio da se žale igrači na njega i na atmosferu u svlačionici.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Mene najvise brine buduca uloga Nedovica u ekipi. igrac od preko milion zelembaca. Mislim da je Covic na sedmom nebu sa ovim budzetom i pitanje je sta sve smislja tj, da li je dogovoreno da na svaka tri Duskova igraca ide jedan kamata igrac iz Coviceve vizije 🙂 

 

Neki trejd možda da se odradi, nismo trejdovali još od 2015/16, Rajan Tomson za Tarensa Kinsija.

 

Nedović za Kalinića pa da dovedemo Lojda i Ntilikinu pride i za kraj Toko. 

 

Na zimu doselekcija.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stanko1997 said:

Zbog toga što momak ima 17 godina i zbog toga što će u Megi da igra jednu utakmicu nedeljno, pod, neuporedivo manjim pritiskom za "dete" od 17 godina. A i neće imati ko da ga pljuje i kritikuje kad izgubi loptu ili promaši neki šut.

 

Ma daj... Kakav bre pritisak kad pričamo o ulozi trečeg pleja, koji ne igra u ključnim momentima bitnih utakmica. U onih nekoliko situacija kad je dobio priliku ove sezone, nit ga je ko pljuvao zbog izgubljenih lopti, nit ga je ko kritikovao zbog promađenih šuteva. Večini je bilo drago što je bio na parketu i što je uspeo da pokaže nešto od svog raskošnog talenta.

 

A i da ga kritkuju, to je sastavni deo sporta. Ako nije material da se izbori sa tim sa 18 godina, neče se ni sa 20

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, L' Imperatore said:

 

A zbog čega bi drugog stari Top tražio pozajmnicu, nego zbog informacije da če mu sin presedeti sezonu na tribinama

Zato što zna da mu sin nije igrao ozbiljnu seniorsku košarku, da u ekipi gde se menja 80% igrača neće dobiti prostor da se razvija kako treba i da mu 10 netakmičarskih minuta u ABA ligi neće značiti mnogo.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Stanko1997 said:

Apsolutno me ne bi iznenadio potpis Jaga Dos Santosa. Ovo je klasična Duškova priča iz Baskonije, u jednom trenutku je imao Henrija, Vildozu i Grejndžera na pleju, kasnije je došao Kriston. Ako bude Nejpir, Teo i Jago, to je slično kao Henri, Grejndžer i Kriston, samo što je Henri defanzivac kakvi svi ostali zajedno nisu.

 

Polako Jaricu saberite se. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...