Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

2 hours ago, BojanaCZV said:

 

Uvek sam se pitala dve stvari.

 

Kako izgledaju majice za trofeje koje nismo osvojili i kako izgledaju najave za igrace koje nismo uspeli da dovedemo 🙃

 

Otkricu ti malu tajnu:

 

Majice izgledaju isto kao sto bi i izasli u njima, samo ne izadjemo u njima nego ih bace.

 

Objave izgledaju isto kao sto bi bile objavljene, samo ih ne objave.

 

 

Spoiler

Znam, sam izlazim...

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, quentin said:

A što se vi toliko palite zbog malo grobarskog podjebavanja? Ja nisam provalio da tu ima nešto uvredljivo ili neprimjereno. Rivali smo, normalno da se peckamo.

2089.jpg

ako gazda cita forum, evo mu za patkometriju

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, quentin said:

A što se vi toliko palite zbog malo grobarskog podjebavanja? Ja nisam provalio da tu ima nešto uvredljivo ili neprimjereno. Rivali smo, normalno da se peckamo.

A zašto se mi onda u svojim najavama ne šegačimo tako? Nadam se da nisi ozbiljan. 

Edited by bodo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Veteran said:

Italijani tvrde da je “Napieru ponudjeno 2 miliona za sezonu. Facundu je nudjeno 3 miliona za sezonu ali je on za manje otišao u Real.”

 

Uh, to bi bilo lepo. Da uđemo u krug bogatih, pa se para na paru lepi, a oni gubavci iz Berlina i Kaunasa nek potpisuju igrače za 500k

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Igor_ said:

Ma nije verovati uvredjenim talijanima. 

Koliko je imao u Armaniu zna li se? 

Iz teksta to nije razvidno ali ono sta je to je da je naša ponuda "luda" u odnosu na njihovu ako je vjerovati autoru teksta. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Just now, Redstar0356 said:

Zasto jednostavno ne prihvatimo da nam drzava svakog dana ekonomski jača i da sad imamo para za sve ovo. Presisali smo mi davno zemlje okruzenja, sad se merimo sa zapadnim evropskim zemljama. 

Hahaha nene, imao sam skoro razgovor sa covekom iz komsiluka, on kaze da njima drzava daje mnogo manje, i da im je budzet 70% od navijaca. To je ekonomski tigar. 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Preterujete sa ovom prozivkom sa zvaničnog profila na tviteru. Malo košarkaške prozvike, može da bude i simpatično ako ostane u okvirima tviter dvoboja, poludeli bi turisti i influenseri na tako nešto. Pa nisu napisali da je Bolombojev otac donirao kradena kola pravoslavnoj crkvi u Donjecku, pa da se ovako reaguje. 

  • Like 6
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...