Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Za 600k sad igraju igraci kvaliteta Davidovca i Luke, tako da je to ok.

 

Dobrodoslica Teu. Siguran sam da zna i gde je dosao i zasto je dosao, i da ce se u skladu sa time ponasati adekvatno. 

Jasno je da je njegov ugovor 600k + vannastavne aktivnosti nevezane za KKCZV

 

kosarkaski ima on jos sta da ponudi

 

Topa ne treba oplakivati jer mu seniorska sezona sa 30min u ABA moze doneti samo dobro. Ako to vidi i njegov otac ne znam sto bi nama smetalo.

 

Verujem u sve sto je Markos napisao, samo se plasim sta kad nas oba kapitalca odjave

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Za 600k sad igraju igraci kvaliteta Davidovca i Luke, tako da je to ok.

 

Dobrodoslica Teu. Siguran sam da zna i gde je dosao i zasto je dosao, i da ce se u skladu sa time ponasati adekvatno. 

Jasno je da je njegov ugovor 600k + vannastavne aktivnosti nevezane za KKCZV

 

kosarkaski ima on jos sta da ponudi

 

Topa ne treba oplakivati jer mu seniorska sezona sa 30min u ABA moze doneti samo dobro. Ako to vidi i njegov otac ne znam sto bi nama smetalo.

 

Verujem u sve sto je Markos napisao, samo se plasim sta kad nas oba kapitalca odjave

Ništa. Tu su onda Klejburn i Pengos kao zamene. 😂

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, StiviKivi said:

Ne treba Nikola da uđe svaki drugi meč po 2,3 min već svaki meč po 10 min u EL ,i svaki meč u aba ligi po 15-20 min u zavisnosi od protivnika. I da , dao bi Topiću da bude drugi plej ako dovedeš nekog odličnog prvog pleja! Pogledaj sa koliko je godina Luka Dončić dobijao ključeve Real Madrida. Važno da će da damo 20 min dedi od 36 god...jedva čekam da vidite kako će to u Evroligi da izgleda kad je on na terenu. 

 

El bolje da trpim Topa ili Tea , šta ti misliš? 

Doncic je jedan od najvdcih talenat ikada koko su se pojavili na Evropskom kontinentu. 

Topic koliko god da je talentovan nije u toj kategoriji.

 

Ne znam sta ti mislis ali znam sta ja mislim, Teo. Za Topica ima vremena, bitno da se razvijeu top igraca a to ce tako sto ce igrati mnogo minjta i mnogo meceva. Mega je sjajna ekipa za razvijanje i da onda sledece sezone bude medju glavnim igracima Zvezde.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, John Terry said:

7s75vr.jpg

 

Dobra.

 

Samo Kornet tu pobedjuje jer ce uzeti svaki skok, ispod kosa mu nece moci nista te suter u reket nece ni ulaziti a i spolja povremeno il ce da mu zalepi neku rampu ili ce da uradi Kornet jump da ovaj ne vidi obruc dok sutira. Suteru iz bloka ostaje samo sut u napadu ukoliko ima dobar step back a u odbrani ce biti ugruvan na niskom postu svaki napad te ce morati da pravi faulove i salje Korneta na liniju penala ili ce dobijati iznova napad.

 

Sta znam bolji biti krajnje pozitivan no krajnje negativan, ja probo da budem negativan pa video je sport dosta los kad se gleda iz tog ugla, a kamoli zivot, samo nisam siguran da suter i ostatak dezurnih kriticara da ne kazem mracnjaka je ikad pokusalo da gleda pozitivno i svoje kameno srce otopli nekom pozitivnom misli. "svako iznosi sta ima u sebi" rece jedan mudar covek.

 

Bolje gledati na Zvezdu i naivno kako neki kazu, makar je iskreno i cisto kao onaj klinac sto gleda Kalinica kada mu poklanja dres prosle sezone na terenu nakon neke pobede. Ja drugacije ne umem a vi kako hocete, ja vam nista ne namecem ali imam pravo da volim Zvezdine igrace i Zvezdine trenere, neke manje neke vise, tek po neke nisam voleo za 15ak godina koliko pratim. Na kraju krajeva ljubav prema klubu jedino ostaje to je i najvise vazno. Covici i druge uprave prodju, treneri i igraci prodju, pobede i porazi, uspesi i neuspesi i to prodje. Ja da dovodim igrace u Zvezdu ne mogu, te ako se neki igrac doveo svidelo mi se ili ne, znam da ce nositi nas dres cele sezone, ne preostaje mi nista nego da mu pozelim sve najbolje i da verujem da ce nam sto vise doprineti na terenu. Kada me realnim i cvrstim argumentima budete ubedili zasto treba osudjivati nekog igraca unapred ili celu sezonu na propast, tu sam da se slozim.

 

Ovako ako gledas Jokicevim recnikom (nesto najtacnije ikada sto je izjavio) samo uspeh odnosno samo navijas za pobede nekog kluba ti ne volis kosarku i taj klub istinski (ne mislim na tebe licno no ovo pisem siru sliku), onda ulazis u neki los mod frustracija nakon poraza i neuspeha. Bolje biti srecan kad ti tim pobedi i tuzan kad izgubi, no biti euforican kad se pobedjuje i frustriran kad se izgubi, to je bas lose za zdravlje, probao tako kad sam bio mladji doduse i nesvesno, ali video da je to bas lose. Isto je i sa igracima koji nam dolaze.

 

"Tamo gde je srce tamo sija sunce, tamo gde je strah tamo zivi mrak" rece jedan veliki Partizanovac, kad smo vec kod crno belog jin-janga.

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Elem, ne znam ko je pominjao Toka Sengeliju na prethodnim stranama kao losu opciju, ali postoje vrlo dobre sanse da ponovo sa Teom bude saigrac.

 

Velika Duskova zelja. 

Edited by Markoss
  • Like 25
  • Love 3
  • Thanks 1
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Teo bi mozda 'teo da se ponasa kao Pero, ali Dusko to dozvoliti nece

 

neozbiljan je mnogo bio pero od povratka iz nba. on je nekako late bloomer koji je usput istripovao da je bog & batina. teo jeste mozda nezgodan karakter ali ima trajanje i kontinuitet igranja za zahtevne i zajebane trenere. minus ahilova, koja ga ocigledno nije sputavala prosle godine, ja nemam frku oko njega.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Brat od Korneta said:

Dusko zna da se u top8 ne ide bez suta za 3. Zato smo sad doveli Tea sa 39% i to na poprilicnom velikom uzorku sto je sjajno, Simonovica sa 35% i Davidovca sa 46% za 3. 

 

Ostala dva beka koja ce doci, krilo i krilni centar sigurno nece biti ispod 35% za 3 u sezoni za nama.

 

Sut za 3 je vazniji od neke elitne defanzive, koju smo imali u sezoni 16/17 kao ubedljivo najbolju odbranu u Evroligi te sezone i zavrsili smo 9. na tabeli.

 

Sa druge strane Partizan je bio najgora odbrana ove sezone i usli su u top8. Zasto? Zato sto su nadoknadili jer su billi 2. po procentima za 3 poena i generalno skoro najbolji napad. Takve su i igrace birali i gotovo svi im imaju dobar do odlican sut.

 

I tebi je uspeh ulazak Partizana u top 8 sa 2. po procentima za 3 poena i generalno skoro najbolji napad.?  I gde je onda takav napad kad im je Ćus uveo zonu?

Pa pogledaj malo onda (što verujem da znaš) Zvezdinu igru i statistiku u prošloj godini.

Mi smo sa nikakvim timom (kasnija doselekcija Vildoze), samo promenom trenera, gde smo na kraju prošle godine zlo(namerno) pokradeni protiv Barselone i pokušana isto kradja na Badnji dan u poslednjim sekundama utakmice protiv Valensije a  kasnije i službeno pošto se Valensija žalila, trebali biti na skoru na polovini EuroLige na 6-om mestu sa skorom 10-7 (prvi OLY imao 11-6).

Posle kradjene pobede ide par dana pred Valensiju i polovinu sezone LE sramna odluka o kazni za Kampaca  I Zvezdu još  2 meseca koja zbog toga nije dovela već dogovorenog Polonaru.

Da li bi Zvezda sa skorom na polovini 10-7 i Kampaćom i Polonarom ušla u top 8?

Kad sebi odgovoriš na to pitanje onda piši takva pisma o najuspešnijim napadima i procentima trojke a ostalo je baš sad nebitno pa napiši ponovo ovo:

Quote

Sa losijom odbranom (a Duskove ekipe nikada nisu bile najgore u el defanzivno a necemo ni sada biti u ti nema sumnje) ali dobrim sutem se moze u top8, a sa dobrom odbranom bez napada generalno sa akcentom na sut za 3 poena, se ne moze u top8. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Шутер из блока said:

I ono što je suština, i što se samo nastavlja i produbljuje apsolutno svake sezone od dolaska Čovića na čeo kluba, je to što će KK Crvenu zvezdu njegovo uopšte bivstvovanje i postojanje u klubu, a onda i bukvalno (bez ikakvog preterivanja) teror i kasapljenje u vidu samo njegovih ličnih poteza koje samo on vuče apsolutno svake sezone zbog samo i jedino totalno nekošarkaških stvari i nekošarkaških parametara - njegovih ličnih ratova i sukoba koje ima sa komšijama i njihovim članovima uprave kluba, a koje vodi preko leđa KK Crvena zvezda (gde naravno samo klub ispašta i tone sve više i više zbog toga, a gazda se samo smeška, uživa i naslađuje jer mu je jelte samo i jedino to bitno, njegovi lični interesi i koristi, a za Zvezdu ga boli uvo apsolutno), a onda i frustracija, a onda i patkometrije, a onda i zbog njegove sujete, ega, tvrdoglavosti i inata do bola, a onda i amaterske i očajne (bolje rečeno nepostojeće i menadžerske) transfer i sportske politike, bukvalno i doslovno sahraniti i odvesti u totalni propast (što je već i (velikim) delom uradio), i klub apsolutno nikad, zbog samo i jedino njega, se neće pomeriti sa mrtve tačke, a onda i neće napredovati i krenuti na bolje, i na kraju se podići i dostići EL nivo, a onda i kamoli ozbiljan i kvalitetan isti, i takva biti apsolutno svake sezone i držati i konstantno biti tako.

 

Čović - zločin koji traje.

 

Poruka je kristalno jasna još otkad, i naravno ostaje ista idalje, i treba i mora se zavijoriti i glasno reći već odmah od početka sledeće sezone na apsolutno svakoj utakmici - Čoviću odlazi!

 

Nemam plusića

 

spongebob-worship.gif

Link to comment
Share on other sites

Joj kako cemo da rudarimo bitcoinove i poene

2 minutes ago, Markoss said:

Elem, ne znam ko je pominjao Toka Sengeliju na prethodnim stranama kao losu opciju, ali postoje vrlo dobre sanse da ponovo sa Teom bude saigrac.

 

Velika Duskova zelja. 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Markoss said:

 

Ne nudi KKP, nudi jedna kladionica koja bi sponzorski to platila. Druga kladionica nudi da Zvezdi plati Mirotica, kao sto je platila Kampaca. 

Onda nista od tog posla. Mirotic je veliki pravoslavac, cisto sumnjam da bi mu bilo ok da hrani porodicu od djavoljih, kockarskih para.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

 

Ne nudi KKP, nudi jedna kladionica koja bi sponzorski to platila. Druga kladionica nudi da Zvezdi plati Mirotica, kao sto je platila Kampaca. 

 

OK ali opet, puno je brate. Takav luksuz nije imao CSKA iz zlatnih dana.

 

 

8 minutes ago, bodo said:

Očito se može i ima se. Ništa čudno kad su u pitanju Obradoviceve ekipe. The flow of abundance kod komšija. Slično je kod nas. 

 

Mi za sad više na priču nego na djela. Jasno je da ima para ali ako nudimo Miroti 4-5 milki, onda mi je logično da se na SF pojuri ipak bolji igrač od Ponitke. Nešto mi tu ne štima.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Понитка као сигуран,Шенгелија би требало уместо Мироте који је данас на преломном ручку а на пет Тоби или Појтрес..ако лажу мене ја лажем вас.

 

Дос Сантос плеј Улма на радару..врло могуће уместо гаучоса на кецу кариока

 

најдаљи је берон јер се чека излаз из уговора и ту су најмање шансе,ово све близу а Понитка сигурица

 

 

Ovo su postovi nekog tipa sa mcz foruma od jutros, ostavljam jer se poklapaju info sa Markosovim... 

 

Plej obecava :default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Markoss said:

Ne mogu da se ne obradujem Teodosicu, jebiga.

 

Sto se malog Topa tice, potpisace ugovor s nama, ali nece igrati za nas sledece sezone. Ideja kluba je FMP, ali ideja Milenka je Mega, tako da mislim da ce u Megu. 

 

Jebeni usrani debili

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...