Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

50 minutes ago, Dropkick Murphys said:

@Guru samo brzo, pitaju me za mišljenje, pa da prenesem

 

4 Mirotić, Davidovac

5 Petrušev, Simonović, Mitrović

 

Napiši Amin ako odobravaš.

 

Ako se lomiš, stavićemo i Kalinu na 3.

 

Uz ostanak Kampaca i dolazak Kaline bili bi rasno diskriminatroska ekipa.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, СамоТи3 said:

1. Кампацо, Топић

2. Хилиард, Недовић

3. Калинић, Давидовац, Лазић

4. Миротић, Петрушев

5. Небо/Појтрес, Симоновић, Митровић

 

14. и 15. играчи Лазаревић и Илић. 

 

Пошто мислим да Душко види Петрушева на 4 онда ћемо сигурно довести још једног центра, али не би ме изненадило да идемо на све или ништа на трио Миротић/Калинић/Кампацо па да останемо са Симоновићем и Митром на центру а Петрушев да узме и на центру неки минут. 

 

Ilic nece biti u ekipi sledece sezone 99%.

Link to comment
Share on other sites

Mirotić prati Zvezdu već duži period, tako da to ništa ne znači Ovim potpisom Simonovića i izvesnim nastavkom saradnje sa Filipom, ja ne vidim prostora za nekog kvalitetnog igrača tipa Papajanis, Pojtres, Mirotić ili neko četvrti. Već sad je prevelika gužva na pozicijama 5 i 4. Očekujem klasičnu peticu i to stranca, ali da ne "guši" previše Mitrovića i to nam je što nam je. Deluje kao još jedna loše urađena selekcija. Tu su i zaboravljeni Ilić i Raduljica, a i novi ugovor za Lazarevića nije nešto nerealno.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, СамоТи3 said:

1. Кампацо, Топић

2. Хилиард, Недовић

3. Калинић, Давидовац, Лазић

4. Миротић, Петрушев

5. Небо/Појтрес, Симоновић, Митровић

 

14. и 15. играчи Лазаревић и Илић. 

 

Пошто мислим да Душко види Петрушева на 4 онда ћемо сигурно довести још једног центра, али не би ме изненадило да идемо на све или ништа на трио Миротић/Калинић/Кампацо па да останемо са Симоновићем и Митром на центру а Петрушев да узме и на центру неки минут. 

 

 

Mislim da bi svi bili prezadovoljni ovim, samo ne znam koliko je realno, ovo bas skupo deluje. Fali jos jedan plej tu samo. Ako imamo para kao pleve, moze Pengos bek ap ili jos bolje Henri ako nije kaznjen i za narednu sezonu. Ako imam nesto manje para moze i neki Semaj Christon kao bek ap ionako ce Faku da guli 30 minuta ukoliko ostane.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boaće said:

Mirotić prati Zvezdu već duži period, tako da to ništa ne znači Ovim potpisom Simonovića i izvesnim nastavkom saradnje sa Filipom, ja ne vidim prostora za nekog kvalitetnog igrača tipa Papajanis, Pojtres, Mirotić ili neko četvrti. Već sad je prevelika gužva na pozicijama 5 i 4. Očekujem klasičnu peticu i to stranca, ali da ne "guši" previše Mitrovića i to nam je što nam je. Deluje kao još jedna loše urađena selekcija. Tu su i zaboravljeni Ilić i Raduljica, a i novi ugovor za Lazarevića nije nešto nerealno.

 

Bar si mogao do sutra da ocuvas sneska mog. Sada ipak razocarano u krevet. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Dropkick Murphys said:

@Guru samo brzo, pitaju me za mišljenje, pa da prenesem

 

4 Mirotić, Davidovac

5 Petrušev, Simonović, Mitrović

 

Napiši Amin ako odobravaš.

 

Ako se lomiš, stavićemo i Kalinu na 3.

 

 

kobe-bryant-nba.gif

 

  • Like 4
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro je to, kad jedan lik izadje, drugi udje na poziciji izmedju pozicija.
Sad se lagano naziru obrisi Čokijevog koncepta tima za narednu sezonu. Zavarali nas pasoši a on pakuje gistro kombo igrače sa kojima će Duško imati na stotine hokejaških izmena dok ne ponovi istu petorku po pozicijama.
Dobrić nam se već crta da bi pokrivao neke minute Nedari na dvojci dok ovaj igra pleja a Teo beka. Deda će za to vreme da menja Dobrića na trojci dok je Petrušev na četiri a Marko odmara Kuza.

Ima da izlude dok nas proskautiraju...
  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Wingwalker said:

Sad se lagano naziru obrisi Čokijevog koncepta tima za narednu sezonu. Zavarali nas pasoši a on pakuje gistro kombo igrače sa kojima će Duško imati na stotine hokejaških izmena dok ne ponovi istu petorku po pozicijama.
Dobrić nam se već crta da bi pokrivao neke minute Nedari na dvojci dok ovaj igra pleja a Teo beka. Deda će za to vreme da menja Dobrića na trojci dok je Petrušev na četiri a Marko odmara Kuza.

Ima da izlude dok nas proskautiraju...

Ja sam se vec pogubio kod treceg pasusa.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brat od Korneta said:

Misko cita ovu temu pa je tacno kad smo stigli do 200. stranice objavio tvit za Simonovica.

 

Znaci moracemo ovih dana brzo da ispalimo do 300te stranice ako hocemo novo pojacanje...

 

 

Daj ovamo sutera iz bloka

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

 

Ima duplo brzi izbacaj od Petruseva. Osim iz pop-a i spot up-a sutira i ove quick jumper-e.

 

Vidim pravi se paralela sa Smajlagicem, ubedjen sam da ce imati bolju sezonu nego Smajlagic sto je imao ovu. Ima veci arsenal u napadu, bolji je na skoku, lupi koju rampu, bolji je u switch-u od Smajlagica  a narocito na strani pomoci manje kasni. Sto se tice odbrane na niskom postu ni Smajlagic tu ne briljira. Naravno bice sve teze preneti u Evroligu ali nije bas neki Amerikanac koji prvi put dolazi u Evropu, jos ako ostane i Petrusev to ce biti instant njegovo prilagodjavanje. Imao je znacajno bolje brojke nego Smajlagic u G ligi, doduse Smajlagic je igrao G ligu sa 20  a ovaj sa 22 godine, ali bicemo zadovoljni ako bude imao neki ucinak kao Smajlagic ove sezone, a siguran sam da ce biti i bolji.

 

Dobrosao Simonoooonovicu.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...