Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

11 minutes ago, Nate said:

U poslednjem mandatu u baskoniji ivanovic je imao obe sezone par zanimljvih pojacanja. Gidreitis, fontecchio, enouch, baldwin... nadam se da ce iskopati nesto smislenije od davidovca i tea. 

 

U Baskoniji nije iskopavao Duško, nego legendarni Alfredo Salazar koji je tamo zadužen za skauting više od 20 godina, što naravno nama nije potrebno jer mi imamo Dozeta Čovića koji je 50+ godina u košarci, kao i neprevaziđeni koncept domaće osnove pojačan sa 3, max 4 stranca tamo gde baš mora. 

 

Edited by Guru
  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Guru said:

 

U Baskoniji nije iskopavao Duško, nego legendarni Alfredo Salazar koji je tamo zadužen za skauting više od 20 godina, što naravno nama nije potrebno jer mi imamo Dozeta Čovića koji je 50+ godina u košarci, kao i neprevaziđeni koncept domaće osnove pojačan sa 3, max 4 stranca tamo gde baš mora. 

 

 

Koje je tvoje misljenje o Brendonu Dejvisu?

Link to comment
Share on other sites

Just now, djura.net said:

odakle vam te vesti za Mitrovica i Teodosica? forumaska naklapanje i nagadjanja, ili ozbiljan izvor?

 

inace, nekako je u drugom planu ostala vest da je danas Srbija, odnosno poreski obaveznici, platila EL 2 miliona evra za dve WC.

Za Mitrovića telegraf izbacio vest, neki novinar koji je najavio Dedu pre 3-4 dana i nas i komšije u EL tako da moguće da je i za Mitra istina.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, djura.net said:

odakle vam te vesti za Mitrovica i Teodosica? forumaska naklapanje i nagadjanja, ili ozbiljan izvor?

 

inace, nekako je u drugom planu ostala vest da je danas Srbija, odnosno poreski obaveznici, platila EL 2 miliona evra za dve WC.

Sta je Partizan platio?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, djurava said:

A Pefi u fazonu, al sam se zajebao, mogla jos jedna sezonica lagano

 

video sam juce pefija na pesackom prelazu, hteo sam da mu skandiram, cestitam i zahvalim za sve ali ga je spasilo sto je bio sa decom

 

e8195166-eb40-4a1c-aec4-ad42cd39b79e_tex

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Mile1 said:

Teodosic novo pojacanje

A izgleda da ce Kovacic opet vikati SIIIImonovic

Otisao sam na more u Grcku i citam vesti. 

Mislio sam da je kod nas sat vremena unazad, kad ono cca 5 godina.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...