Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

2 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Samo Hassan Whiteside:default_coffee: Od nocas.

 

 

 

 

Takvi ko što je Whiteside se šunjaju po portoriku zato što mogu da se sunčaju jajca na plažama nedaleko od amerike i igra neobavezna košarka za pare.

 

Mislim da on nema interes da dolazi u Evropu, inače bi verovatno več bio tu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Inače, mi se sprdamo a i naslov topika je takav, domaća osnova i strani plaćenici...ali čuh juče priče koje zaista idu u tom pravcu, jaka domaća osnova. Gde Mitar ostaje, Bjelica i Deda dolaze, Marko Simonović takođe. Laza i Despot ostaju. Uz Ilića, Topića i Nedovića, mi smo na rosteru sa devet domaćih igrača. I ako ne računamo Kuza i Raduljicu, cenim da ćemo pokupiti jedno 4 stranca pa kasnije odraditi čuvenu doselekciju. 

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Takvi ko što je Whiteside se šunjaju po portoriku zato što mogu da se sunčaju jajca na plažama nedaleko od amerike i igra neobavezna košarka za pare.

 

Mislim da on nema interes da dolazi u Evropu, inače bi verovatno več bio tu

 

Za pare ima da dodje putujuci ekonomskom klasom. Popravio i sl,bacanja covek i step bek naucio:64:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, NMX said:

Inače, mi se sprdamo a i naslov topika je takav, domaća osnova i strani plaćenici...ali čuh juče priče koje zaista idu u tom pravcu, jaka domaća osnova. Gde Mitar ostaje, Bjelica i Deda dolaze, Marko Simonović takođe. Laza i Despot ostaju. Uz Ilića, Topića i Nedovića, mi smo na rosteru sa devet domaćih igrača. I ako ne računamo Kuza i Raduljicu, cenim da ćemo pokupiti jedno 4 stranca pa kasnije odraditi čuvenu doselekciju. 

 

Bjelica je znaci ovogodisnji Raduljica. Lepo.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NMX said:

Inače, mi se sprdamo a i naslov topika je takav, domaća osnova i strani plaćenici...ali čuh juče priče koje zaista idu u tom pravcu, jaka domaća osnova. Gde Mitar ostaje, Bjelica i Deda dolaze, Marko Simonović takođe. Laza i Despot ostaju. Uz Ilića, Topića i Nedovića, mi smo na rosteru sa devet domaćih igrača. I ako ne računamo Kuza i Raduljicu, cenim da ćemo pokupiti jedno 4 stranca pa kasnije odraditi čuvenu doselekciju. 

 

За докотрљавање до плеј-ина би нам требало да имамо стартну петорку Дрим Тима из 1992. ако је то тачно (са све Ајзеом као резервом, па да га избацимо за куп ако му не средимо пасош).

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NMX said:

Inače, mi se sprdamo a i naslov topika je takav, domaća osnova i strani plaćenici...ali čuh juče priče koje zaista idu u tom pravcu, jaka domaća osnova. Gde Mitar ostaje, Bjelica i Deda dolaze, Marko Simonović takođe. Laza i Despot ostaju. Uz Ilića, Topića i Nedovića, mi smo na rosteru sa devet domaćih igrača. I ako ne računamo Kuza i Raduljicu, cenim da ćemo pokupiti jedno 4 stranca pa kasnije odraditi čuvenu doselekciju. 

Ako stvarno dovedu Belog onda zelim i da se ugasimo  

  • Like 6
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bosMan_jr said:

Kakva je to promaja u glavi.

 

mogao je da bude 7x all star lagano

 

najverovatniji scenario bi bio da ga već krajem avgusta hapse ujutru na nekom splavu sa pola kile kokaina za ličnu upotrebu, pa bi raduljica morao da poteže političke veze a petruševa da bude ko-zna-odakle, da pošalje kontakt iz murije. kasnije bi se ispostavilo i da je probao da prokrijumčari kontejner šljivovice u usa ali tada više odavno ne bi bio u zvezdi.

 

šalu nastranu, ne bi lik bio baš allstar, mnogo je priglup i sa grdnim rupama u fundamentima basketsportsa ali mogao je da ima korektnu i dugačku nba karijeru.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, NMX said:

Inače, mi se sprdamo a i naslov topika je takav, domaća osnova i strani plaćenici...

Ne znam ko se sprda. Čovićeve fiks ideje su poznate, a i ovde ima nemali broj onih koji za svakog domaćeg igrača koji se pomene napišu da može da bude koristi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, srlepajce said:

Pisu da Luka ostaje 


E do … spremite se da Muka nakon par meseci postane prvi centar zato što košarkaška inteligencija. Nema veze što ne može da skoči, zagradi, odbrani i ostale nebitne stvari ali lepo pivotira ispod koša.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...