Jump to content

Fudbalski komentatori i mediji


Polivalentni Stevica

Recommended Posts

Da, Stolica ga je doveo u Partizan, tada sam čuo iz relevantnogtm izvora da je naš najbolji analitičar, posle sam ga malo slušao, stvarno je pravi fudbalski geek. Malo se previše unese u priču koju predstavlja i 100 stvari mu prolazi kroz glavu kada priča na temu ali to mu je ta valjda analitička deformacija sa kojom se bori.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drug Crni said:

"Namerno sam zaćutao da biste videli kako je to bez komentara...grozno je"

Jedan od jačih komentatorskih krindževa u poslednje vreme 

 

Matić sa RTS-A 

U njegovom slucaju je sjajno.

Link to comment
Share on other sites

Matica ne mogu da smislim jos od kako je plasirao u etar imbecilni "sportski pozdrav" koji je iz nekog razloga prilicno zaziveo medju komentatorima i sportskim novinarima.

 

O fudbalu ne zna ama bas nista, a ne pomaze ni grozna dikcija. Ubedljivo najgori komentator na rts-u, iako je konkurencija paklena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Slažem se za Krivokapića, ništa spec ali je makar normalan, ne znam kako je uopšte prošao konkurs za sportski sektor na RTS-u, očito da je uslov za zaposlenje da se bude alkoholičar / klovn / kreten (pretpostavljam da ipak pije).

 

Onog pajaca Nedića eksperta za suđenje na normalnoj televiziji ne bi pustili u krug zgrade, a na RTS-u je jedna od boljih pojava iz cele te ekipe. Makar možeš da se smeješ dok vitla onim štapom ko Donatelo.

Edited by Smrtokapa
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Smrtokapa said:

Slažem se za Krivokapića, ništa spec ali je makar normalan, ne znam kako je uopšte prošao konkurs za sportski sektor na RTS-u, očito da je uslov za zaposlenje da se bude alkoholičar / klovn / kreten (pretpostavljam da ipak pije).

Očito si mlađi lik pa ne znaš/ne sećaš se.
Počeo kao novinar-voditelj na nekadašnjem 3K (Trećem kanalu RTS,ali ne ovom sadašnjem trečem programu) i to u nekoj dnevnoj emisiji mozaičnog tipa..možda se čak i zvala 3K mozaik..uglavnom,veze nije imao sa sportom.

Kad se 3k ugasio,prešao u sportsku redakciju RTS. Mislim,obzirom na navedeno,on je još i korektno napredovao

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Krivokapic je tamo jos i najbolji, bar moze da se slusa. Ceo EURO pratim samo na RTS, na Areni gledam samo kad prenosi Raskovic i mozda Radocaj i Mladen Stojanovic, ali problem je sto oni rade jednu utakmicu pa ih nema narednih 10, dok se za to vreme redjaju pocetnici koji su apsolutno nemoguci za slusanje.

Maltene ne druga, nego treca liga komentatora na Areni, Milicevic i ostali ko zna gde su, verovatno po Nemackoj, a prenose rade dojucerasnji pocetnici, koji veze nemaju sa poslom. 

 

O onim studijskim emisijama , da i ne govorim, transfer blama vristi na svakom uglu te emisije. Gledao sam samo prvih 10 minuta prvog dana, nakon toga nisam nijednom prebacio na njih, voditelji Stanic i kompanija. Gosti milion puta reciklirani. 

 

Ocajno odradjen EURA od strane Arene, nikad gore. 

 

A sad vidim i da je ona Aleksandra Gvozdic, sto je prosle sezone tj 2022/23 sezona, uzimala izjave nakon utakmica SuperLige, sad vidim da je na Mozzart TV presla, bas sam se pitao gde je , jer citavu proslu sezonu nije je bilo na Areni. Eno je u Nemackoj, zajedno za Joksom i jos par njih, salje izvestaje iz FanZone i slicne stvari. 

Ovaj Mozzart ima love koliko hoces, mislim da ni sami ne znaju koliko imaju. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...