Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

33 minutes ago, Igor_ said:

Mislim da je pametno prodati Mitrovica ako ima ponudu od 4+ miliona. 

Tesko da ce ikada neko ponuditi vise. 

Cuvena ciganjska filozofija, koja se toliko puta na delu pokazala losom, ustvari katastrofalnom po klub...

Momak proigrao pod novim trenerom, ajmo brze-bolje da uzmemo koji milion, sutra ko zna sta ce biti.

To nije filozofija ozbiljnog menadzmenta, a znamo kako razmisljaju foteljasi u Zvezdi - upravo suprotno od logicnog.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manoly said:

Cuvena ciganjska filozofija, koja se toliko puta na delu pokazala losom, ustvari katastrofalnom po klub...

Momak proigrao pod novim trenerom, ajmo brze-bolje da uzmemo koji milion, sutra ko zna sta ce biti.

To nije filozofija ozbiljnog menadzmenta, a znamo kako razmisljaju foteljasi u Zvezdi - upravo suprotno od logicnog.

Ma samo logican sled, decko je jednodimenzionalni igrac, koji kod svake ozbiljnije odbrane koju ne moze tako lako da pretrci, deluje dosta lose. 

Slazem se da je odigrao kod novog trenera odlicno sad, ali mislim da je to vrhunac. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor_ said:

Ma samo logican sled, decko je jednodimenzionalni igrac, koji kod svake ozbiljnije odbrane koju ne moze tako lako da pretrci, deluje dosta lose. 

Slazem se da je odigrao kod novog trenera odlicno sad, ali mislim da je to vrhunac. 

Mislim da ako je zdrav i odigra dobru polusezonu - cena moze samo gore.

To je poenta, ako gledamo dugorocno isplativo poslovanje, koje na zalost u Zvezdi ne postoji od vajkada.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Samo potpuni debil bi sada prodao Mitrovića ili Erakovića, koji su u Barakovom sistemu među najbitnijim igračima.

 

Dok god budemo bili konkurentni u Evropi, ne treba prodati doslovno nikog ko ima pozitivan uticaj na tim i igru.

 

Ozbiljni klubovi to jednostavno ne rade.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, HAMMER said:

BREAKING NEWS: Gabon national team player Guélor Kanga Kaku will be meeting the CAF disciplinary committee to explain why his mother died in 1986 but he was born in 1990.

 

ovo nas kijaku?

Ja ne znam ko i zašto plasira ove vesti, koje su stare par godina i pakuje ih kao nove?

Istina je da je CAF oslobodio Kangu svih optužbi.

Link to comment
Share on other sites

Kako sam danas i rekao - ovakvo "poslovanje" vodi samo dubljoj rupi koja se pod klubom odavno otvorila.

Dakle, "prodaj kad se ukaze sansa, ko jebe ono sto sutra dolazi", biznis logika koja je Zvezdu mnogo kostala, a tek ce je kostati.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da godinama nismo teglili na grbači razne "bori se" , "izašli mu u susret" , "ljUbImAC NaVIjaČa🤡" i plaćali im masne plate čiji je dobar deo odlazio bratiji u džep možda nam sada ne bi bilo potrebno 10 -12 miliona evra od izlaznih transfera nego npr . 2-4 pa bi relativno bezbolno ova situacija mogla da se  prevazidje ...

Tu količinu novca koju smo mi rasipali na raznorazne duduke i balvane ni oni klubovi u Evropi koji se razbacuju novcem ne bi dozvolili sebi ... Dobro,možda MU i Maguire 🙂 ali to je već druga priča ...

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da, suvise je bilo lepo ovih meseces dana.

7 miliona za reprezentativca od 22 god. Imas mogucnost da ga stavis na najjacu svetsku scenu i uvecas vrednost, i eventualno za 6 meseci uzmes 30-50% vise novca, ali daj odmah, da se pokriju troskovi silnih promasaja i licnih bahacenja.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...