Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Šteta za majstorski prvi i amaterski drugi gol u drugom poluvremenu, bili smo sasvim dobri. Nadam se da će to biti nauk da ne igramo u Bg sa nekim Endiajeima, Olajinkama, Mitrovićima i sličnim panjevima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Drugo poluvreme zaista prilično dobro s naše strane. Mogla bi biti dobra utakmica u Beogradu.

 

Ono što je zanimljivo, pratimo se s Bojsima, sve tekme gubimo 3:1 i međusobno nerešeno. 

 

 

S tim sto mi imamo dve kuci a oni jednu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Drugo poluvreme zaista prilično dobro s naše strane. Mogla bi biti dobra utakmica u Beogradu.

Pa ne samo drugo, i druga polovina prvog, ali jebiga.

Ovakav pristup u Beogradu svih 90 minuta i imamo čemu da se nadamo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Drugo poluvreme zaista prilično dobro s naše strane. Mogla bi biti dobra utakmica u Beogradu.

 

Ono što je zanimljivo, pratimo se s Bojsima, sve tekme gubimo 3:1 i međusobno nerešeno. 

Zbog toga sam najvise popizdeo, gol razlika bi mogla biti krucijalna. Veceras smo igrali fudbal, primali golove na nase standardne brain fartove, ali nije partija za pistideti definitivno. Bukari je trebao da proigra Mijata, ne Kataija u onoj kontri

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A sad - IMT pa TSC. 

 

Ovo je bio glamur, malo to ce imati veze sa domacom ligom. Isto kao sa Sitijem. Samo sto protiv Lajpziga mozes ipak malo vise da igras. 

Na 2 1 nismo dodirnuli loptu vise od 10 puta i nismo je imali u posedu sveukupno 1 minut, morali smo aktivnije da odigramo na 2 1, ovako smo cekali da primimo za 3 1 i to bezvezan gol. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Odlicno drugo poluvreme smo odigrali, steta sto smo mogli lagano ovde da uzmemo bod. Prva dva gola takticki propusti i lose postavljanje nasih igraca, kod prvog Micko ostavlja praznu stranu a kod drugog pustamo Simonsa da se setka sam kao duh na 25 metra od gola. Ivanic nastavlja niz bezveznih utakmica gde je igrac manje na terenu, jedino sta moze da se ocekuje od njega je neki individualni potez tipa pas da izbaci nekog u kontri i to je to u principu minus igrac u svemu ostalom. 
Mitrovic decko imao sam nade velike za njega na leto ali u odnosu na njega Lucic sa svim svojim manama izgleda kao Kaka. 
Bekam nam je najbolji ofanzivni igrac uz Bukarija i svaku utakmicu koju ne pocnu on i Kosta Nedeljkovic je greh ka fudbalskoj igri.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Da, da, ali onu najbitniju oni imaju kući xD

Ja baš mislim da i tamo pada X i da će odlučiti jedan gol maksimalno, a tu se uzdamo u Siti sledeće kolo, da malo iskali bes na Švajcarcima.

 

Imaju al tu ce oni morati da kreiraju nesto.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hocu da gledam Kostu,MIjata,Lučića,Šljivića,...pa neka bude šta će biti.

 

Ušli smo bojažljivo,bez ikakvog pritiska a njihove linije,povukli se Glazeru u krilo i čekali neko čudo.

Sa takvim stavom malog uplašenog vrapca nemožemo daleko ni u ligi konferencija a ne u LŠ.

 

Opet je počeo sa nekim igračima koji su u kanalu i ne igraju nista vec duze vreme,ali čovek iz nekog

neobjašnjivog razloga tvrdoglavo gura svoju priču koja od početka sezone ne pije vodu.

Naša defanziva,postavka igrača u istoj,markacija igrača,kao i prekid protivnika je jezivo.

Ja ne znam da li sam video neku ekipu u LŠ da ovako duva promaja i da je livada slobodna sve do 16m 

a da nikog nema da napravi bar faul ili da isujeti polu kotru koju vuku.Neobjašnjivo.

 

Koliko god napucavali ovaj Lajpcig,on veceras ama bas nista nije pokazao i sa njima moze da se igra sa cvrscim

pristupom sa stavom da mozemo i da se vratimo onoj prici sa priprema da se igra presing,da se igra fudbal.

Takodja sam misljenja da je ekipa lose fizicki pripremljena.Ovo je kao ubrzani snimak za vecinu igraca ovde.

 

Bahar je jos jednom uspeo da sebe ispostuje sa losim izborom prvh 11,strahopoštovanom taktikom prema domačinu,

ali nije ispostovao formu,mladost,želju i sve ono sto je pokazivao i prkazivao na pripremama.Dodise jeste kad nije

imao izbor i nije imao kud jer je gubio i nije imao sta za izgubiti.

 

Utakmica u Beogradu ,postavka iste i taktika ce reci da li ima leba od ovog izraelca ili je to promasena investicija i prevara,

što je moje lično misljenje.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nele said:

Odlicno drugo poluvreme smo odigrali, steta sto smo mogli lagano ovde da uzmemo bod. Prva dva gola takticki propusti i lose postavljanje nasih igraca, kod prvog Micko ostavlja praznu stranu a kod drugog pustamo Simonsa da se setka sam kao duh na 25 metra od gola. Ivanic nastavlja niz bezveznih utakmica gde je igrac manje na terenu, jedino sta moze da se ocekuje od njega je neki individualni potez tipa pas da izbaci nekog u kontri i to je to u principu minus igrac u svemu ostalom. 
Mitrovic decko imao sam nade velike za njega na leto ali u odnosu na njega Lucic sa svim svojim manama izgleda kao Kaka. 
Bekam nam je najbolji ofanzivni igrac uz Bukarija i svaku utakmicu koju ne pocnu on i Kosta Nedeljkovic je greh ka fudbalskoj igri.

 

 

Ivanic je imao asistenciju u prvom poluvremenu

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ја задовољан посебно са другим полувременом.

Што се тиче Катаија нажалост није онај стари. Вечерас: у контри 3 на 2 није додао како треба за гол, па један килав шут са дистанце па код оне задње шансе одради га лагано штофер…

што се тиче појачања, Ђига танак иако је у 2п био пристојан, Ендиаје бори се сли спор и танак са лоптом, Олањинка ће бити користан у неким мечевима за тим, Кореанац добар.

Не може се погодити све у прелазном року али ми немамо 11 играча за систем који тражи тренер.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sbbkbb, ali verujem da bi sasvim druga prica bila da je Bukari igrao od starta, kada su igraci Leipzig-a ostavljali mnogo vise prostora na svojoj polovni.

Ne znam, Glaser , od sjaja do očaja,  ima bas bazičnih grešaka,  ali takodje i zna da bude fenomenalan u pojedinim intervalima.

Nadam se da Bahar ostaje i da sledi jos jedna,  VEĆA,  čistka u januarskom prelaznom roku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Barak da ostavi postavu posle 60 minuta i igramo egal u Beogradu. A JB dobijamo. Ne znam šta se dešava sa Krasoom, nije dobar fit zbog tromosti ali čovek ima brdo trikova u nogama i koristio bi. 

 

Od projektovanih 6 i 7 od Sitija i Lajpciga stigli smo do 2x po 1-3. Bruka bre, skidaj golove i sadi kukuruze. Ako pitamo everidž poluretarde a la kurir i bot92. 

 

Sa sve kraterima pozadi, krimosima u upravi, mi igramo vrlo pristojan fudbal, nivo iznad Vladana ko želi da to vidi. Mi pre 4 godine nismo imali pokušaj presinga, bez šuta, sasrani ko grlice. Sad igramo visoko po 20-ak minuta protiv krema LŠ, dajemo golove i zakuvavamo. To je ipak iskorak. 

  • Like 13
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Константин said:

Ја задовољан посебно са другим полувременом.

Што се тиче Катаија нажалост није онај стари. Вечерас: у контри 3 на 2 није додао како треба за гол, па један килав шут са дистанце па код оне задње шансе одради га лагано штофер…

што се тиче појачања, Ђига танак иако је у 2п био пристојан, Ендиаје бори се сли спор и танак са лоптом, Олањинка ће бити користан у неким мечевима за тим, Кореанац добар.

Не може се погодити све у прелазном року али ми немамо 11 играча за систем који тражи тренер.

Da li se u dosadasnjem delu sezone zna uopšte koji sistem i taktiku traži i gaji trener?

Kad se sabere i naša jadna liga i LŠ.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Molina23 said:

 

 

Sa sve kraterima pozadi, krimosima u upravi, mi igramo vrlo pristojan fudbal, nivo iznad Vladana ko želi da to vidi. Mi pre 4 godine nismo imali pokušaj presinga, bez šuta, sasrani ko grlice. Sad igramo visoko po 20-ak minuta protiv krema LŠ, dajemo golove i zakuvavamo. To je ipak iskorak. 


Вечерас 17 шутева према голу 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...