Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Izgubis Mijatovica i Kostu kao jedinog krstenog beka, nasledis krs i minus u osnosu na komsije, odes na plus 4 i ne svidja ti se...

Ne znam sta Miloje gresi, i zasto bi neko ocekivao od ekipe koja nema krstenog beka da igra kvalitetan fudbal.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Bax said:

Ozbiljno pitam.

 

Voleo bih da mi neko izuzev derbija i Topole navede kvalitetnih pola sata fudbala.

 

 

Dajemo vise golova u proseku nego kod Baraka, odbrana je mnogo stabilnija, sem derbija, gde smo prvi put posle vise godina stvarno dominirali, smo svaku utakmicu rutinski dobili. Nije ni Miloje sad nesto specijalno pokazao, ali je opet nebo i zemlja ako uporedimo kako je ekipa izgledala kod Baraka.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bax said:

Šta je tačno bolje?

Bolji je rezultat na kraju utakmice, igra kao igra nikad nece biti specinalno gledljiva,ono za derbi je bilo izgleda sama partija za sebe na zalost. Miloje je trener koji moze da osvoji titulu sto barak bahar sigurno nebi, i manjs vise to je to, mladje igrace tesko da ce izforsirat, igru za oko tesko da ces gledati, jedino sto protiv ekipa od kojih smo kiksali milojevic ce zavrsiti 2,3-0 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Milojevic i "nesnadjeni" nebo i zemlja. Igra, pristup, rezultat, vratio veru ljudima posle one katastrofe. Za sada više nego dovoljno. Naravno može i bolje, ali je ovo posle one polusezone pod baharom nebo i zemlja. Svakako prelazna ocena.

 

Za početak ne može svaka šuša da nam da po 2-3 gola, da postiže golove iz prvog šuta, I da se sa svima mucimo 90 min.

Vidi se disciplina, taktika, nema rotacija beskonacnih i ovo je već poboljšanje.

 

Danas rutinski. 3-0 , uz dve pogođene stative + ona šansa sa početka Olajinke gde je primasio gol sa 2 m

Idemo dalje. 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Znali smo sta mozemo ocekivati po Milojevom povrtaku na klupu, upravo ovakve meceve koji se otaljavaju, ali sigurno dobijaju, uz sigurnu odbranu i spori ritam bend u napadu, ali i vise stvorenih sansi i kroz takav fudbal.

Elem, to je ono sto na ovim livadama radi radnju, jevropa je druga dimenzija i tu ce nas cekati teska prica.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

Kao što rekoh pre koju nedelju osvajamo ligu do plej ofa. Srećna titula svima koji slave. 🍀

Ja se iskreno nadam da u klubu ne razmišljaju ovako, pošto u prva dva kola mogu lako da krenu kola nizbrdo.

Na kraju krajeva, jadna je ta titula, ako ne pobedimo Partizan makar jednom, plus tu je i kup.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni said:

U derbi rastereceno  sa pozamasnom zalihom, mislim da je Bahar ucinio do polusezone ligu zanimljivom.

 

Bahar je samo jednu stvar napravio a to je da je zadrzao Duljaja do kraja sezone, u svakom drugom scenariju bi popio pedalu do polusezone. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor_ said:

Bahar je samo jednu stvar napravio a to je da je zadrzao Duljaja do kraja sezone, u svakom drugom scenariju bi popio pedalu do polusezone. 

 

Igora je zadrzao golman, neka luda sreca, ali kao svaka sreca, i ova je okrenula ledja.

 

43 minutes ago, CuaTheTime said:

Samo da je ovakva tuga sto vise i na konju smo

Doslo vreme da smo postali gadljivi kad na 7 utakmica ne primimo gol, kad pobedimo 3-0, imamo +7 pred derbi kod kuce, i tako...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Igor_ said:

Bahar je samo jednu stvar napravio a to je da je zadrzao Duljaja do kraja sezone, u svakom drugom scenariju bi popio pedalu do polusezone. 

 

Ne bih da komentarišem tuđe trenere, ali Duljaj je sam sebe zadržao. Možda nije stručnjak ekstra klase, ali zna da motiviše ekipu i to se vidi iz aviona, a nekada je to pola uspeha.

No nama je naša igra problem i to mora da se popravlja, inače ćemo opet otići korak unazad.  Evo sada će derbi pa neka pokažu da li imaju nekog kvaliteta za korak više.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Ne bih da komentarišem tuđe trenere, ali Duljaj je sam sebe zadržao. Možda nije stručnjak ekstra klase, ali zna da motiviše ekipu i to se vidi iz aviona, a nekada je to pola uspeha.

No nama je naša igra problem i to mora da se popravlja, inače ćemo opet otići korak unazad.  Evo sada će derbi pa neka pokažu da li imaju nekog kvaliteta za korak više.

😄 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Moraš da objasniš šta ti je konkretno smešno? Smeješ se avionima generalno ili ti je rečnik toliko uzak da ne možeš ništa drugo i da napišeš? 

Ajde ako moram, posto vidim nisi upucen.

Toliko je viralan Avion Duljaja pri rezultatu 2:2 bukvalno svuda, pa sam mislio da si svesno potegao bas njega kao poredjenje

Ocigledno se samo namestilo.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Don Juan said:

Ne bih da komentarišem tuđe trenere, ali Duljaj je sam sebe zadržao. Možda nije stručnjak ekstra klase, ali zna da motiviše ekipu i to se vidi iz aviona, a nekada je to pola uspeha.

No nama je naša igra problem i to mora da se popravlja, inače ćemo opet otići korak unazad.  Evo sada će derbi pa neka pokažu da li imaju nekog kvaliteta za korak više.

Ne zna on da motivise ekipu, nego da stvori zrtvu od ekipe i to prolazi kod navijaca partizana. On od prvog minuta bilo kog meca pokazuje sudiji na obraz... 

Navijaci partizana trenutno vole da su "zrtve" a nema boljeg coveka od Duljaja da ih u to ubedi. 

Da mu Srna nije nasao ova dva tri igraca, i da ga je Izraelac razmontirao u derbiju davno bi taj hleb zaradjivao po nekim egzoticnim zemljama. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Don Juan said:

Ne bih da komentarišem tuđe trenere, ali Duljaj je sam sebe zadržao. Možda nije stručnjak ekstra klase, ali zna da motiviše ekipu i to se vidi iz aviona, a nekada je to pola uspeha.

 

Zna i da moli Srnu da mu dovede igrace

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...